• RHK

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire.(17.1.2010)

 • lucascus
  ****

  Možná, že příběh je trochu klišé...ano, určitě je. Ale stejně se na to dá dívat s otevřenou pusou, Elvis to prostě uměl rozparádit a zde dokazuje, že nebyl zas tak špatný herec, jak se o něm říká. Takže příběh naivní, ale stejně to každého chytne...(2.7.2010)

 • T2

  Rozpočet $400,000Tržby USA $4,000,000Tržby Celosvetovo $-(22.3.2009)

 • Damiel
  ***

  Je to muzikálový příběh o tom, kterak se z obyčejného přidavače na stavbě, který ještě ke všemu prošel kriminálem, stane hvězda showbyznysu. Vinc Everett (Presley) maká na stavbě, pak jednou při rvačce v baru zabije chlápka a dostane za to 14 měsíců za katrem. A ukáže se, že všechno zlé je pro něco dobré. Celu sdílí se spoluvězněm Hunkem, který nejen že je místním kápem, ale hrával v country kapele a brzy objeví talent, který ve Vincovi dřímá. Za mřížemi tak začne tesat surový diamant a s mladíkem se domluví, že až se oba dostanou z vězení, rozjedou velkou kariéru v showbyznysu. Vinc ale opustí nápravné zařízení dřív a s velkou pomocí sličné promotérky Peggy (Judy Tyler) se z něj takřka přes noc stane celým národem milovaná hvězda. Má to ale jeden háček: Vinc zaslepený úspěchem nevidí nic než peníze, a tak si koleduje o malér, který se dřív nebo později dostaví. Ve filmu se objevuje šest Presleyových songů, z nichž jasně nejslavnější je Jailhouse Rock. Choreografii této scény dokonce nastudoval sám Elvis.(9.1.2006)

 • LordSnape
  ***

  Na padesátý léta celkem slušný muzikálový snímek.(22.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace