• Damiel
  ***

  Je to muzikálový příběh o tom, kterak se z obyčejného přidavače na stavbě, který ještě ke všemu prošel kriminálem, stane hvězda showbyznysu. Vinc Everett (Presley) maká na stavbě, pak jednou při rvačce v baru zabije chlápka a dostane za to 14 měsíců za katrem. A ukáže se, že všechno zlé je pro něco dobré. Celu sdílí se spoluvězněm Hunkem, který nejen že je místním kápem, ale hrával v country kapele a brzy objeví talent, který ve Vincovi dřímá. Za mřížemi tak začne tesat surový diamant a s mladíkem se domluví, že až se oba dostanou z vězení, rozjedou velkou kariéru v showbyznysu. Vinc ale opustí nápravné zařízení dřív a s velkou pomocí sličné promotérky Peggy (Judy Tyler) se z něj takřka přes noc stane celým národem milovaná hvězda. Má to ale jeden háček: Vinc zaslepený úspěchem nevidí nic než peníze, a tak si koleduje o malér, který se dřív nebo později dostaví. Ve filmu se objevuje šest Presleyových songů, z nichž jasně nejslavnější je Jailhouse Rock. Choreografii této scény dokonce nastudoval sám Elvis.(9.1.2006)

 • Houdini

  NFR 2004(29.12.2004)

 • metal.storm
  *****

  Film mal grády. Je pravda že hlavne vďaka Elvisovi, ale mal. Ten svoju rolu zvládol určite výborne, ako drzý zasran, ktorému samozrejme veľmi rýchlo stúplo do hlavy. Ochutené o chvíľu vo väzení a perfektnú hudbu. Navyše sa tu nikto z ničím nesral a scény neboli zbytočne dlhé. A film pekne vykreslil ťažkú cestu ku sláve.(18.11.2015)

 • nascendi
  ***

  Elvisov film, ktorý nie je až taký zlý, ako ostatné. Titulná pieseň je nakrútená vo forme akéhosi klipu, pravdepodobne najstaršieho pesničkového klipu. A ešte aj vydareného (viď YouTube).(21.1.2009)

 • Babous
  ****

  Ne že by Elvis uměl hrát (i když tady hraje víceméně sám sebe), ale film zachraňuje pěkná atmosféra rocknrollových 50. let, hezké písničky a sympatické postavy.(17.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace