Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ****

  Nikdy jsem nebyl kdovíjak unešen z fenoménu Men in Black, přestože jsem fanoušek sci-fi, tato série ale začíná mít ale přecejen něco do sebe. Třetí díl se hodně povedl a navodil docela příjemnou atmosféru. Děj je samozřejmě nadsazený sám o sobě a tak není dále nějak zapotřebí dodávat humor za každou cenu. Tento fakt je pro mě velice podstatný, protože americký fekální humor přímo nesnáším. Obsazením Joshe Brolina dostali MiB velice výživnou dávku. PS: Hodnocení jednotlivých dílů: MiB I - 80%, MiB II - 50%, MiB III - 75%(4.6.2012)

 • Davies182
  ***

  Když v komediálním filmu fungují nanejvýš tři, čtyři fóry, tak to stejně nevadí, pokud je celá šaráda tak zábavná, že dokáže chytnout a nepustit až do závěrečných titulků. Prostě jsem se bavil. A i když na jedničku to nemá (protože jsem to neviděl desetkrát), tak dvojku to nechává x světelných let za sebou...(18.6.2012)

 • Falko
  ****

  Myslim si, ze po mierne slabsej dvojke sa trojka dostala opät na tu lepsiu uroven, aj ked som si na to musel pockat dobrych 10 rokov. Cestovanie casom sa mi tu celkom hodilo, pretoze tieto filmy zboznujem, trosku som si spomenul na NAVRAT DO BUDUCNOSTI 2 (1989), kde sa musel Michael J. Fox vybrat do minulosti, aby zachranil zivot svojmu otcovi, ktoreho niekto zavrazdil a to bolo treba zmenit. Humor bol opät slusny, mlady Agent K v podani Josha Brolina sa na Tommyho Lee Jonesa celkom podobal, alebo mi ho aspon pripominal, takze to bol slusny vyber. V konecnom dosledku som sa bavil tak, ako som to predpokladal, takze u mna 80%. ________ Will Smith - (Agent J) +++ Tommy Lee Jones - (Agent K) +++ Josh Brolin - (Mladý Agent K) +++ Jemaine Clement - (Boris - zviera) +++ Emma Thompson - (Agentka O) +++ Michael Stuhlbarg - (Griffin) +++ Alice Eve - (Mladá agentka O) +++ Bill Hader - (Andy Warhol) +++ Rick Baker - (Brain Alien) +++ Produkcia: Steven Spielberg +++ (Videl v 3D kine 26.05.2012) +++(3.6.2012)

 • bestlama
  ****

  Plno nápadů, které se po letech proměnily v opravdový film! A né jen hloupé tlachání o tom, jak důstojně oživíme sérii a pak to celé zjebeme, protože jsme mongolové! Obával jsem se, že budu zklamaný, ale byl jsem příjemně potěšen. Nový vzhled na dnešní dobu oživil skomírající sérii a film si fuckt zaslouží pokračování! Will Smith žhavě střílí jednu hlášku za druhou a nemůžu říct, že bych se nudil. Jestli jste čekali filozofickou dvouhodinovou debatu o tom, jestli mají jedno oko modré a jedno zelené, tak jste na špatné adrese. Jednoduchá oddechovka, která neurazí a víceméně pobaví.(3.8.2012)

 • Skejpr
  ***

  Je bohužel hrozně moc vidět, jak Muže v černém drží pohromadě opravdu jen zoufalé přání tvůrčího týmu. Co na tom, že Josh Brolin je lahůdkový a je radost sledovat, jak napůl hraje a nehraje Tommyho Lee Jonese, když důležitý moment který se řeší celou dobu nefunguje? K čemu je postava Griffina, vidícího zároveň v pěti dimenzích, sama o sobě takřka geniální, když potom tvůrci nejenom že popírají vlastní pravidla, ale ještě na nich postaví závěrečné Deus Ex Machina? Triky nejsou dokonalé, ale mají hezkou atmosféru, Smithovi to pořád žvaní a s Brolinem jim to šlape, ale jinak jsou Muži v černém 3 smutným pohrobkem kultovní jedničky a výtečné dvojky, který sice celou sérii hezky (a v původním záměru i vcelku logicky) zacyklí a stále mají otisk té původní 80kové poetiky a typického Sonnenfeldova černého humoru, skutečná jiskra je ale ta tam...(7.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace