Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ****

  Bavily me predchozi dily, bavil me i tenhle a tech 100 minut uteklo jako nic. Nicmene to neznamena, ze by film sam o sobe byl nejak uzasnej. Smithuv slovni prujem a Jonesuv zamracenej vyraz jsou uz krapet ohrany a zadna extra zabavna hlaska nebo scena se z toho stejne nevyloupne a vymena za Brolina to taky buhvijak nepozvedne. Triky jsou tentokrat misty naprosto super a misty silne odflakly. No a pribeh je proste naprosto neoriginalni klise s cestovanim v case, nicmene musi se uznat, ze zaporak je docela solidni. Bohuzel tim, ze tu je takovejhle zaporak, ostatni alieni nedostavaj moc prostoru a zadna velka prehlidka divnejch xichtu se nekona. No a samotnej film je chvilku solidni akce, chvilku kecy o nicem a sem tam nejakej dokonalej gag, ale co je nejdulezitejsi, herci jsou porad sympaticky a svizne to odsejpa, takze ja jsem v zasade spokojenej, mozna proto, ze jsem nic moc necekal.(5.9.2012)

 • Segrestor
  *****

  Je skutečně málo filmů, které najdou ve svých pokračováních tak důstojného nástupce jako právě Man in Black. Skoro bych se nebál říct, že zde třetí pokračování na míle překonává svého předchudce. Ať už je to odstupem let nebo technologií 3D, je zřejmé, že se jedná o jedinečný oddechový filmový zážitek držíc se zavedených kvalit, totiž principu spolupráce nesourodé dvojice tajných agentů a utajovaná přítomnost emzáků na Zemi. Nyní se nám o tomto tajemství odkrývá ještě více a dokonce máme také možnost odhalit mnohé z mládí agenta Ká. Josh Brolin, coby jeho mladší verze, mě neskutečně bavil a přál bych si, kdyby ještě jednou mohl opět hrát takového mladšího Káčka.(4.6.2012)

 • T2
  ****

  Rozpočet $225miliónovTržby USA $179,020,854Tržby Celosvetovo $624,821,154Tržby za predaj Blu-ray v USA $26,387,553 //počet predaných kusov 848,609Tržby za predaj DVD v USA $30,352,533 //počet predaných kusov 1,704,751║ V prvom rade ma dosť odrádzala od vzhliadnutia filmu samotná ukážka, ktorá bola fakt suchá a ničím lákavá, nuž film som videl aj tak neskôr a to v kine a to v dosť otrasnej kvalite, k čomu by som sa nerád do detailu vyjadroval ale z toho čo bolo pozerateľné som sa slušne zabavil a to až nečakane výdatne mi v tomto padla humorná stránka, využívajúca charaktery postáv v plnej sile. Ako sci-fi by som to ani moc nehodnotil, skôr to ma veľmi blízko ku komédii, aj keď nehorázne drahej na to čo všetko málo ponúkne za tie investované peniaze, najlepší diel zo série a záver filmu ma skoro dojal. /videl v kine: 70%/ (videl na festivale Comics Salon 2012)(24.9.2012)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Nejsem fanoušek téhle Série, nikdy mě nenadchla, neoslnila, proto jsem měl strach z tohodle Dílu! A ono to uteklo docela rychle, Záporák byl Super, Soundtrack Fájn, Chybělo mi více Akce, více Efektů, nějaká Sexy ženská, Chyběl mi Sex.. Klady a zápory jsou víceméně vyvážené, takže Fájn Trojka.(20.10.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Jako zaměstnanec MiB v letech 1964-1972 mohu potvrdit, že tento příběh je pravda, čistá pravda a celá pravda. Tedy v jisté verzi minulosti, která pravděpodobně nastala, ale nemohu zcela vyloučit možnost, že to bylo v jiné časoprostorové dimenzi. Mně je to vlastně jedno, protože jsem se velmi dobře bavil, ač k vyloženému popadání za břicho nakonec nedošlo. Zcela nepochybně k němu dojde v nějaké jiné verzi budoucnosti.(2.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace