Je skutečně málo filmů, které najdou ve svých pokračováních tak důstojného nástupce jako právě Man in Black. Skoro bych se nebál říct, že zde třetí pokračování na míle překonává svého předchudce. Ať už je to odstupem let nebo technologií 3D, je zřejmé, že se jedná o jedinečný oddechový filmový zážitek držíc se zavedených kvalit, totiž principu spolupráce nesourodé dvojice tajných agentů a utajovaná přítomnost emzáků na Zemi. Nyní se nám o tomto tajemství odkrývá ještě více a dokonce máme také možnost odhalit mnohé z mládí agenta Ká. Josh Brolin, coby jeho mladší verze, mě neskutečně bavil a přál bych si, kdyby ještě jednou mohl opět hrát takového mladšího Káčka.(4.6.2012)

• Don Jebal

Jednoznačne je tu zlý scenár (nudný), ktorý aj napriek obľube hlavných hrdinov, neudrží diváka v pozornosti. Veľmi pekne je spravený skok časom, scény s Andy Warholom a imitácia Tommy Lee Jonesa v podaní Josha Brolina (klobúk dole). No musíte bojovať s nudným príbehom, je tu veľa, ale veľa kecov a málo akcie, zaporák je úplne na hovno a k tomu je to hrozne detské, škoda potenciál nevyužitý.3D ako vždy zbytočné iba dve scény boli plne využité (skok časom, motýle) a český dabing tomu tiež nepomohol. Tržby filmu Tu!(1.6.2012)

Když v komediálním filmu fungují nanejvýš tři, čtyři fóry, tak to stejně nevadí, pokud je celá šaráda tak zábavná, že dokáže chytnout a nepustit až do závěrečných titulků. Prostě jsem se bavil. A i když na jedničku to nemá (protože jsem to neviděl desetkrát), tak dvojku to nechává x světelných let za sebou...(18.6.2012)

• Isherwood

Willův neutuchající komediální talent a Brolinova dokonalá kopie Jonesovy gestikulace, dikce a mimiky, ubitá chabým scénářem a rutinní režií, která nedoluje z hrdinů, šedesátek, ani ničeho jiného; až na vtip „Proč mi pan prezident vypil kakao?“ strašná nuda.(10.9.2012)

„Let's agree to disagree! “(10.9.2012)

• - V čase 22:44 hraje agent J (Will Smith) na herní televizní konzoli, což je odkaz na Muži v černém 2 (2002), v němž měla podstatnou roli. (P. J. D.)

• - Muži v čiernom 3 boli podľa serveru “moviemistakes.com“ najchybnejším filmom roka 2012. Jeho užívatelia v ňom našli až 63 chýb, zväčšia sa týkali strihu. (Sufferer)

• - J (Will Smith) má ve filmu zbraň Smith & Wesson Model 60. (dc125)