poster

30 dní dlouhá noc: Doba temna

 • USA

  30 Days of Night: Dark Days

Horor / Thriller

USA, 2010, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MáŠa
  **

  víceméně proč ne, jen s tím koncem jsem se nějak neztotožňoval, jinak taková žánrová průměrovka(8.12.2011)

 • kleopetra
  *

  Nepříliš zajímavá vyvražďovačka. Těžko udržet pozornost. Nic nového pod sluncem a navíc to má děsnej konec! Čekala jsem více!!!(20.3.2013)

 • Vyrida
  *

  Tak pokud první díl na mě zapůsobil jakožto obyčejná průměrná upířina s pěknými maskami, tak tomu to pokračování zůstaly jen ty masky. Abych se přiznal očekával jsem něco ve stylu prvního dílu, kdy do ulic vyjdou stovky upírů a pro obyčejné lidi začne hotové peklo nebo-li doba temna, ale to se nestalo a místo toho sledujeme obyčejnou hon na myš , kde tu myš hrajou pro mě šokovaně upíři. On celý scénář je odpad od začátku do konce a jak plyne doba, film se mi stával odpornější a odpornější. V duchu mysli jsem si říkal, že by tu spoušť nudných akčních scén, trapných logických kiksů, šílených hereckých výkonů zachránil alespoň důstojně závěr, ale ten tomu přátelé to vám říkám upřímně nasadil teprve korunu. Finalní souboj s královnou upírů neuvěřitelná nuda a konečná scéna trapas až jsem se začervenal za scenáristu sám.(22.10.2010)

 • hladass
  *

  Tak aby bylo hned od začátku jasno, tenhle kousek nemá s jedničkou absolutně nic společného, jen přeživší z jedničky Stellu v podání Kiele Sanchez, která nahradila Melissu George... První díl považuju za jeden z nejlepší upírských filmů poslední dekády... Ale v době temna je všechno špatně... Toporní herci, debilní příběh, žádná atmosféra... Myslím, že je hodně smutné, když jediné co je na filmu k dívání, jsou flashbacky z předchozího dílu...(28.10.2010)

 • PetrPan
  odpad!

  Čistá a nefalšovaná porce nudy a hlouposti, škoda.(10.11.2011)

 • - Během natáčení jedničky Melissa George prohlásila, že by si ráda zahrála i v případném pokračování. Podle producentů k tomu však díky problémům s posunujícím se termínem začátku natáčení nedošlo, neboť měla herečka i jiné pracovní závazky. Role byla proto přeobsazena. (darek kartac)

 • - Natáčení probíhalo ve Vancouveru v Britské Kolumbii. (Terva)

 • - Lillith (Mia Kirshner) a její koupání v krvi odkazuje na postavu Elizabeth Bathory. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace