30 dní dlouhá noc: Doba temna

30 Days of Night: Dark Days

Horor / Thriller

USA, 2010, 92 min

• dejww

Dost slabé pokračování předchozího dílo. Z původního filmu nezůstalo téměř nic kromě podobného názvu a upírů. 20%(4.8.2014)

• FilmFan24

Sterilní horrorový vývar natočený digitální kamerou přímo k uvedení na BD a DVD. Televizně a hrozně staticky aranžované scény nezachrání jedna nebo dvě lekačky. Zbytečné pokračování, které kdyby nevzniklo, nepřipravilo mě o drahocenný čas...(16.10.2010)

• predators

Naprosto zbytečná nástavba jinak vynikajícího horůrku. Nebudu popisovat všechny ty kraviny, co se odehrávali kolem, ale závěr nasadil všemu logickému korunu! 10%(16.1.2011)

• J*A*S*M

Ze skvostného atmosférického vampire hororu se stala akční střílečka. Něco takového dokázal ustát Cameron s Balaguerem, Slade by to možná ustál taky, to by však nesměl krvesaje vyměnit za ... ehm - krvesaje. Ben Ketai, který ho za kamerou vystřídal, je však stěží pouhým průměrným řemeslníkem. Natočil film bez invence, napětí i čehokoli jiného. Radši předstírejme, že 30 Days of Night žádný sequel nemá. PS: Pokud si stále myslíte, že to nemůže být tak hrozné, tak vězte, že jsem u toho filmu napoprvý usnul. Což už se mi nestalo asi rok.(24.9.2010)

• Chupacabre

Na tohle snad NEdoporučuji ani koukat: TAKOVÉ SLABÉ POKRAČOVÁNÍ ... TAK PERFEKTNÍHO PŘEDCHŮDCE ... to se snad ani NEdá dlouze komentovat !(9.12.2010)