Leaving Las Vegas

Leaving Las Vegas

Zanechať Las Vegas

Drama / Romantický

USA, 1995, 111 min

Místy VELMI depresivní film, netradičně zpracovaný s fantastickým výkonem Nicolase Cage - jeho ztvárnění chronického, životem zničeného alkoholika je naprosto věrohodné, až to místy vypadá, že to ani nehraje.(26.1.2004)

Mistrovský výkon Cage. Ovšem jinak mě ten naturalismus a ruční kamera spíše nudily.(3.8.2003)

Výkon Cagea je opravdu mistrovský. Už nejednou mě přesvědčil o tom, že do mé desítky nej. herců patří právem. Film mne ale moc nezaujal, přesto byl zajímavý a určitě je to nadprůměr.(29.6.2009)

Konečne som sa po dlhej dobe dostal aj k filmu, kde bol môj obľúbený herec ocenený oscarom a musím povedať, že si ho naozaj zaslúžil. Perfektný herecký výkon Nicolasa ma vôbec neprekvapil, ale zato Elisabethin Shue áno, pretože zahrala výborne. Aj keď mi film nie moc dejovo sadol, keďže som u Cagea zvyknutý na iný žáner a hlavne kvôli nudným scénam, ale aj tak si nemôžem pomôcť a musím dať za plné hodnotenie.(13.11.2011)

Film, který psychicky nezvládám. Neoddiskutovatelná kvalita, která je pro mě osobně divácký peklem.(28.12.2003)