Po Štamgastovi s Mickeym Rourkem druhý film, u kterého doporučuji mít po ruce lahev whisky (případně whiskey). U takovýho filmu se chlastat musí! Nicolas Cage je sice ztroskotanec, ale jistě v divákovi způsobí jen příjemné pocity. Bohém, co nemá nouzi o prachy ani o žízeň. Dilema, zda je lepší whisky nebo nadržená ženská je zde vyřešeno. Nejlepší je chlast požívanej přímo z ženskýho těla! Jen dodávám, že je k filmu taky výtečná hudba. Slabších, ale přece jen 5*.(31.8.2010)

Šel se uchlastat k smrti a našel anděla, který ve své vlastní ztracenosti zahořel láskou. Díky vysoké hladině bezvýchodnosti a sebedestruktivnosti nepříjemně sledovatelný film, po němž budete cítit ethanol ještě týden.(11.10.2009)

Absolutní spojení chlastu a sexu, tělo na tělo. Deprese a bezvýchodnost doslova sálá z každého okénka filmového materiálu, a to i v místech, která na první pohled vypadají humorně, třeba když Nick Cage veze v samoobsluze vozík plný lahví... A Elizabeth Shue taky nebyla špatná. PROČ JSEM OPILEC? JSI SI OPRAVDU JISTÁ, ŽE TO CHCEŠ VĚDĚT?(20.4.2003)

Život s al-koho-like-m...(28.10.2011)

Cage a jeho oscarový snímek. Co takhle se opít k smrti. ( Hodnocení: 8/10 )(21.4.2012)