Pohřben zaživa

Eduard Grau

Víctor Reyes

Peter Safran

Rodrigo Cortés

Fascinujúce čo sa dá natočiť za 17dní len v siedmich rakvách a tak z nízkym rozpočtom. Rayn Reynolds dokázal že vie podať naozaj výborný výkon a ku koncu bol ten výkon tak dobrý, že som bol napätý ako guma v trenkách plný očakávania ako sa to skončí..(10.3.2011)

Ještě, že tenhle film jsem vidět teď v tomhle věku. Kdybych byl starší, tak v závěru filmu dostanu infarkt. Scénář kvalitně napsán, jen mě mrzí, že se jedná zase o další téma války v Íráku. každopádně skvělá one man show, která nenudí. Nevěřil jsem, že se na tak malém místě s "jedním člověkem" udrží tempo filmu, ale Buried mě přesvědčil o opaku.(26.12.2010)

Cortés není druhý Hitchcock, i když se snaží najít tisíc způsobů, jak natočit člověka v rakvi. V Buried se bijí dva filmy dohromady, což je velká škoda. Ve výsledku je to tak jen lehký nadprůměr.(25.12.2010)

Jeden z nejsugestivnějších filmů za poslední roky, který vás šokuje. Nic víc.(2.7.2015)

Ryan Raynolds dostane v rakvi zapalovač, mobil a trošku vzduchu. Žádná z těchto věcí nefunguje reálně. Žádný zvrat v tomto filmu není uvěřitelný. Přesto to do jisté míry má svou sílu a konec má skvělou gradaci.(8.1.2011)

• - Ryan Reynolds přiznal, že ke konci natáčení trpěl klaustrofóbií, a to hlavně díky stále většímu množství písku v rakvi. (Dr Lizal)

• - Panický strach z pohřbení zaživa se odborně nazývá tafefobie. (jenik71)

• - Ryan Reynolds byl do role Paula Conroye jedinou volbou. (Dr Lizal)