Pohřben zaživa

Chris Sparling

Eduard Grau

Víctor Reyes

Peter Safran

Cortés není druhý Hitchcock, i když se snaží najít tisíc způsobů, jak natočit člověka v rakvi. V Buried se bijí dva filmy dohromady, což je velká škoda. Ve výsledku je to tak jen lehký nadprůměr.(25.12.2010)

Keby Ryan Reynolds videl Kill Bill 2, nespoliehal sa na ciciakov z FBI a vzal život do vlastných rúk za 10 min by bol koniec. Piesoček bol sypký, žeby sa v ňom dal plávať kraul. Hovoríte, že v Kill Bill to bolo nereálne? Omyl. Buried je fantasy. Od kyslíka, cez pokrytie signálu, po požiadavky únoscov. Dovi-dopo ak pripočítam ohnivého krotiteľa hadov. Originalita bola pochovaná rozhodnutím, že toto bude celovečerný film a tam to aj končí.(22.11.2010)

Ještě, že tenhle film jsem vidět teď v tomhle věku. Kdybych byl starší, tak v závěru filmu dostanu infarkt. Scénář kvalitně napsán, jen mě mrzí, že se jedná zase o další téma války v Íráku. každopádně skvělá one man show, která nenudí. Nevěřil jsem, že se na tak malém místě s "jedním člověkem" udrží tempo filmu, ale Buried mě přesvědčil o opaku.(26.12.2010)

Ryan Raynolds dostane v rakvi zapalovač, mobil a trošku vzduchu. Žádná z těchto věcí nefunguje reálně. Žádný zvrat v tomto filmu není uvěřitelný. Přesto to do jisté míry má svou sílu a konec má skvělou gradaci.(8.1.2011)

wow, kdo by to řekl, že film, kde není ani jediná jedna scéna mimo rakev, a hraje v něm tedy vlastně jenom jeden herec, může být tak napínavý. To, že je taky hnusně depresivní, klaustrofobický a komorní samozřejmě překvapení není, ale bylo krásné sledovat, jak výtečná práce s kamerou dokáže tvořit atmosféru. A samozřejmě i s ozvučením. Reynoldsův doposud nejlepší herecký výkon a rozhodně nejlepší one man show za posledních x let. A nepříjemný drásavý pocit na pár dní 100% zaručen. I kvůli posledním neskutečným 10 minutám, které s divákovy nervy zametají jako s tím nejšpinavějším hadrem. Fuj, jak je krásné mít kolem sebe čisto (no...) a hlavně prostorno. Od tohoto filmu si toho začnu asi opravdu cenit. PS: úžasné úvodní titulky(25.12.2010)