Michael Jackson's This Is It

This Is It

Michael Jackson´s This Is It.

Dokumentární / Hudební

USA, 2009, 107 min

Kenny Ortega

Táto pocta Michaelovi Jacksonovi vyvolá hádam u každého citlivejšieho človeka slzy. Michael úžasne tancoval a to mal 50, ja sa teraz ledva hýbem. Posolstvo, ktoré chcel dať počas koncertu ľuďom im aspoň prináša toto video. Michael chcel pre svojich fanúšikov to najlepšie a robil hudbu z láskou, bol komik a nerobil scény. Choreografia je úžasná a musím povedať, že tie videá, ktoré natáčali pri každej pesničke, boli veľmi dobré. Thriller mi trošička pripomínal prácu Tima Burtona v tom momente. 100% pri pesničke Earth song, plačem aj za normálnych okolností a vidieť to na veľkom plátne spôsobilo u mňa vyliatie rieky.(25.11.2009)

Kdyby neumřel, tak by ty koncerty byla neuvěřitelně velká show, 80%(11.11.2009)

• Segrestor

Deer Michael, I wright this letter in english, be cause I now, You can not red in check language. Michael, You had a great caries. Your caries was long und pretty. With a Most beautifel song! For exsample, Your song „Billy Jean“ (in check language: Pil gin) ist My Favorit. Or another song „Beat it“ (in check language: Bidet). This ist Amazoning song also. Rallye, very great. Trusk Me. Und Your last movie „Lord of the Rings“ was also absolutely Nice. So, Michael, its a pity Your tragic dad. I don't now where You diet, but its catastrophic for Me, man. Your sudden dad was a total Shock for me. You know what I mean. Doctor says, You eat some shit - some fucking blue pills. Doctor is stupid jackassfucker. My mom saids You never diet in Our mint! So long and thanx for all the Fist. Comeback to Xmass. In loving memory, Denny Pichao etc.(21.1.2014)

• ChewieDC

Snaha udělat z This is It koncertní film je nesmyslná, když jsou k dispozici jen záběry ze zkoušek, kde Michael nezpíval naplno (což tam sám říká - šetří hlas). A těch nejzajímavějších částí, ze zákulisí a z toho, jak Michael pracoval, je tam dost málo. Škoda.(2.11.2009)

Ta show mohla být vážně něco. Mike si na svá léta vedl vážně výborně a na svůj comeback se připravoval opravdu svědomitě. Jenže je to pořád jen dokument a ne onen záznam z koncertu. Strašná škoda. Mohla to být jedna z událostí roku.(27.12.2009)