poster

Michael Jackson's This Is It

 • USA

  This Is It

 • Slovensko

  Michael Jackson´s This Is It.

Dokumentární / Hudební

USA, 2009, 107 min

Režie:

Kenny Ortega
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teutates
  ***

  MJ skvelý hudobník, tanečník... avšak tento dokument, alebo čo to vlastne bolo... "guľáš" toho najlepšieho na veľkolepý návrat (prípravy), čo k tomu dodať... osobne by som rád videl finálnu verziu, pretože toto ako tu už bolo viackrát spomenuté nemá ani hlavu ani pätu... 6/10 "Boh Vám žehnaj"(19.12.2009)

 • Ducharme
  **

  That was it?? Pro začátek musím přiznat, že jsem čekala, že "emdžej" bude vypadat mnohem víc předsmrtně a kostroidně. Čekala jsem úsměvnou snahu vyhaslé hvězdy dokázat si marným pokusem o zpěv, že do důchodu je ještě daleko - nedočkala jsem se. King of pop svět ujistil, že si svůj titul stále zaslouží, ale... Abych tomuhle "filmu" mohla dát plný kotel, nesměl by být: tak nevyvážený, místy nesnesitelně zdlouhavý a hlavně strašně obyčejný. Jsou tam sice i silné momenty - třeba basová linka u Earth Song tu písničku posouvá úplně někam jinam a dává jí tu hloubku, kterou měla vždycky mít, ale jinak to jako celek moc nefunguje. Jako lajf koncert by to asi byla pecka, ale tahle filmová verze je opravdu jen průměrným doprovodným DVD materiálem. Auuuuuuuu....(20.11.2009)

 • WANDRWALL
  *****

  Mám a občas na to koukám. A nabízelo se mi srovnání, jak se připravovala Madonna, a jak M.J. Původně se říkalo, že film se bude promítat jen v kinech. A tak lid chodil. Já ne, věděl jsem, že je to bouda a brzy bude DVD. A tak jsem si ho rád koupil. M.J. je legenda, M.J. ovlivnil výrazně kulturu a to obzvláště videoklipy.(8.9.2010)

 • pan Hnědý
  **

  Prázdný, ničím neoslňující dokument, který nemá srdce ani charakter. Nepojednává o postavě krále popu, neobyčejného člověka a geniálního tanečníka Michaela Jacksona, ani jeho nitru. Záměr to nebyl, ale určitě si to zasloužil. Tenhle bonus nám vlastně nic neukázal ani neodhalil. Velká škoda. K lásce Michaelovi nejdu na samé dno v hodnocení. Mé oblíbené srdcovky 1). Earth Song, 2). Beat It, 3). Moonwalk - Michael Jackson - Billie Jean - The First Moonwalk King.(12.3.2013)

 • Djkoma
  **

  Chudák Michael. Některé jeho skladby obdivuji, jeho jako zpěváka uznávám a určitě jsem mu nikdy nic špatného nepřál, ať byl jakýkoliv, byl to prostě on. Bohužel This Is It není to, na co každý fanoušek čekal. Je to prostě dokument, který měl být bonusem na dvd ke koncertu, ale už k němu bohužel nedošlo. Je až smutné, že Sony se nestydí vykoupit záznam zkoušek a udělat z něho něco víc, než dárek pro fanoušky. Snaha vytřískat dolárky z jména hudebního krále je smutná, ale dala se čekat. Výpovědní hodnota samotného bonusového materiálu (tím myslím tento 112 minut dlouhý dokument) je mizivá a jen ukazuje, že Jackson bohužel na připravovanou sérii koncertů fyzicky neměl a i jeden zvládnutý koncert by byl v jeho stavu roven sestoupení Boha mezi lidi a zodpovězení jedné otázky někoho z přítomných;-). Chválit dokument za písničky staré i více jak 20 let nemá smysl a ukázka drobností jako pozadí za vystupujícími už je jen technologickou drobností na závěr. This is it je komerční náplast za vyprodané turné hvězdy, která chtěla dávat radost lidem. Vždyť nemůžete hodnotit ani samotný koncert z viděného, to je jako hodnotit podle Ztraceno v La Mancha Gilliamův film... PS: nehodnotím tu MJ jako osobu, ani jako zpěváka, ale celý koncept tohoto dokumentu, kterého je Michael v podstatě obětí...This is IT is not IT! Pro mě Michael nezemřel, ale odletěl domů...(30.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace