Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  *

  Pryč jsou ty časy, kdy české pohádky byly pojem, kdy překypovaly laskavým humorem a s poctivou filmařinou vyštípávaly z žebříčků ostatní filmy své doby. Nyní na trůn dosedá Subina Laurinová, debilní čertík (již okoukaný z Princezny ze mlejna) opět klimbá falešným ocasem a celý tým režiséra Trošky se bláhově domnívá, že tvoří digitální kult moderní doby. Na druhou stranu natočili film s úchvatnou výpravou a kostýmy. Možná ale proto nezbyly peňauze na pořádného herce, který by to utáhl za všechny přítomný a přihodil tak na stranu filmu nějaký ten pozitivní ohlas navíc.(2.3.2012)

 • hippyman

  nedokoukáno, nehodnoceno... troska Troška trošku nezvládá moderně-barokní mluvu i dialogy, Sabinka piští a pitvoří se jako za časů DO-RE-MI a schíza Suchá-Řípa nějako zapomněli hrát, nebo zase přehrávají jako z učebnice... povětšinou trapnost, ústřední dvojice sice neokoukaná, ale bohužel nezajímavá, prostě tragédie. ještě ten Goťák tam chyběl a bylo by to komplet...(11.11.2012)

 • sarkas21
  *

  Zlaté staré pohádky........Za režii 15%(6.2.2012)

 • blackrain
  *****

  Děkuju za návrat Jany Andresíkové na filmová plátna. Zasloužila si to a musím říct, že mi chyběla i na televizních obrazovkách. Troška pohádky umí. Jak je u něho častým zvykem (jevem), tak i zde obsadil málo známé a neokoukané herce. Konkrétně to byli ti, co hráli Štěpána a Štěpánku. Je tedy dobře, že jim tak renomovaný režisér dává šanci, aby se ukázali. Myslím si, že Sabina Laurinová si měla prohodit roli s Bárou Munzarovou. Sabina působila až moc afektovaně. Padne tu zmíňka o jiné známé pohádce. David Suchařípa pronese větu o Dorotě Máchalově z pohádky S čerty nejsou žerty. Ta věta byla docela trefná, i když za uši trhající. Nechápu to nízké hodnocení, ale to je samozřejmě věc názoru.(30.9.2011)

 • flanker.27
  ***

  Týjo, pohádka, která se dokonce dá dokoutat, toť za posledních 10 let úkaz vskutku nevídaný. A divím se podruhé, neboť za ní stojí sám troškař české pohádkové tvorby. Ne, nejde o žádný zázrak, trademarky páně režiséra jsou stále přítomny v množství větším než malém (výprava utržená ze řetězu, pištění, příliš infantilní dialogy a humor), přesto se mi nechtělo zvracet a to je co říct. Je to tak 50 %, vzhledem k uvedenému budu hodnej. BTW František Němec si coby čert úkol s trháním vlasů za podobných okolností už jednou odkroutil, konkrétně v pohádce Chytrá princezna.(4.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace