Love and Dance

Kochaj i tańcz

Love and Dance

Romantický / Hudební

Polsko, 2009, 119 min

Okouzlující romantické drama, který mě mile překvapilo. Moc jsem od toho nečekala. Nemyslela jsem si, že Poláci uměj natočit takhle pozitvní film se sympatickýma hercema. Je pravda, že poskládání scén za sebou trochu pokulhávalo, ale jinak námět byl hodně super a střih taky a výběr hudby se mi taky moc líbil. Takže dávám zasloužených 75%. Chtělo by to více takových filmů.(5.2.2012)

Poměrně mě to zklamalo, čekala jsem od toho víc, filmy tohohle typu mám moc ráda, ale ty americké, i britské se mi prostě líbili víc. Velké zklamání, ale dávám 3* protože některá taneční čísla mě opravdu dokázala aspoň na dvě minuty vtáhnout do děje no a vlastně jsem se u toho nenudila.(10.9.2010)

Tedy .. na Polsko je to velice dobrý výkon :)(6.9.2013)

Ja že prečo mi je hlavná hrdinka povedomá, potom som si spomenul že je to "divoká kočka" :) ... film je skvelá oddychovka na nedeľný deň :)(9.12.2012)

Překvapivě zábavná, dvouhodinová podívaná. Jestli herci neumí tančit nevím, nejsem odborník přes tanec. Každopádně herecké výkony byli odvedeny špičkově, film se vyvaroval hluchých částí a po celou dobu stopáže se dobře bavíte. Hlavní ženská postava je krásná, tanečník má charisma a celý příběh je poutavý. Určitě doporučuji ! (75%)(4.11.2009)