poster

Love and Dance

 • český

  Touha tančit

 • Polsko

  Kochaj i tańcz

 • anglický

  Love and Dance

Romantický / Hudební

Polsko, 2009, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ABLABLABLA
  ****

  Velmi povedený taneční film. Musím přiznat, že polský film jsem neviděla pěkně dlouho. Možná, že ani nikdy žádný. A byl to trochu nezvyk poslouchat polštinu, ale film byl výborný. Herecké obsazení bylo příjemné, taneční kreace krásné a příběh tu také byl a teda docela slušný a i zapletený. Plus velmi vtipný snoubenec Izabelly Miko :)(29.1.2010)

 • ivishka
  ****

  Viděla jsem tuto skvělou hudební, romantickou, taneční a především polsky svou lahůdku hned několikrát a musím říct, že poláky obdivuju. To co češi nedokážou a to jest udělat z "převzatého tématu" nový film v jiných rozměrech, který si zahraje na duše všech ať je to jak chce musíte přiznat, že s Let´s Dance to má svou určitou jediností společného jen velmi málo a taneční mistr je opravdu velkým mistrem a skvělý Mateusz Damiecki a jeho tělesné kreace hodné pohledu bohů...Miluji, když je ve filmu na co koukat a tady nebylo jen pár hezkýh tvářiček, ale opravdový příběh..Vtipné na tom je, že jsem se poprvé na to podívala obráceně, jelikož to mám stáhlé na části takže jsem dříve viděla konec než začátek ale poté jsem si to pustila ještě párkrát a musím říct, že mě neomrzel a nepřišla jsem ani jednou na "mouchu".(15.4.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $6,371,676(11.9.2010)

 • arbitr
  ****

  Asi jsem zaslepený romantik, ale splnilo to moje očekávání. Vlastně jsem žádné velké neměl a film mě překvapil a trefil se přesně do nálady. Musím vyzdvihnout herecké obsazení, tanečníky i vhodně zvolenou hudbu. Někdo si řekne banální příběh s předvídatelným koncem, ale podle mne kvalitní podívaná na letní romatický večer.(2.7.2010)

 • Darneth
  ***

  Špatně sestříhané taneční sekvence, ale smysluplnější, než původní "emerická" předloha Step Up.(24.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace