poster

Love and Dance

 • český

  Touha tančit

 • Polsko

  Kochaj i tańcz

 • anglický

  Love and Dance

Romantický / Hudební

Polsko, 2009, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cherish
  *****

  Velice pěkný film. Mám moc ráda hudební filmy a zde jsou hudební scény více než povedené. Mezi hlavními hrdiny to pěkně jiskřilo, byli velmi sympatičtí. Stopáž mohla být možná trochu kratší a i když to není čistých 5*, jsem spokojená.(5.7.2012)

 • m@rz
  ***

  Tance hodně umělé a nudné. Hodně prostřihů tance rozkouskovalo a nic jsem z nich neměl. A nevýrazná hudba. Chyběl mi trochu holywoodský styl.(6.9.2010)

 • Katarine
  ****

  Asi první polský film, který jsem měla tu možnost vidět celý a velice mě překvapil. Hlavní herecké duo je více než skvělé, i vedlejší postavy nezůstávají v pozadí. Kochaj i tańcz je podle mě i mnohem lepší než podobné americké rádoby teenage taneční filmy. Tohle aspoň má něco do sebe.(20.5.2010)

 • Ellise
  ****

  Mně se to moc líbilo. Není to jako většina amerických tanečních filmů, kde se holce něco nedaří, zamiluje se do dalšího tanečníka a nakonec se jí to díky němu podaří. Na tomhle bylo vidět, že je to polské, ale také bylo vidět, že se to v americkém stylu vzhlídlo, ať už jde o výběr hudby, nebo pár takových klasických scén. Na mě celý ten příběh působil velmi dobře a navíc hlavní herec Mataeuzssz Damiecki byl velkým plusem :)(5.4.2010)

 • castor
  ***

  Tak i Poláci si zachtěli zatančit v přítomnosti zapadajícího slunce, bezchybně nasvícených klubů, nánosů klišé, dokonale vypadajících lidech a očekávatelných scénáristických berliček. Shodili rukavice a chtěli si to rozdat se zaoceánskými tanečními jednohubkami. A stejně jako ony spoléhaly na to, že povedené taneční kreace divákovy stačí. A vlastně docela stačí. Podívaná bez větších ambicí seskládá vyjma očekávatelné lovestory z několika klasických překážek (budoucí manžel-hňup) a šlape si to do finále, které nejen všechny žánrové divačky musí těšit!!(27.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace