Láska rohatá (TV film)

Pohádka

Česko, 2009, 90 min

• Galadriel

Asi už by se nové pohádky měly přestat natáčet a radši do konce světa dávat dokola ty staré, dobré, osvědčené. Čestnou výjimkou z posledních let je Anděl Páně, ale jedna vlaštovka bohužel jaro nedělá. Osvědčená garda vytasila (pro změnu) šišlajícího čerta a nulovou originalitu zajímavou snad jen dvěma věcmi - slušnou Táňou Paulhofovou a Miroslavem Táborským poletujícím po lese v levitujícím stolku. A to je trochu málo, za dva týdny si na tuhle pohádku nikdo ani nevzpomene, natož za pár let...(24.12.2009)

• honajz

Utahané, ukecané a nevtipné. Hvězda dolů za Pauhofovou, hrát moc neumí. Asi by se tvůrci měli podívat třeba na Strach má velké oči, jak jde dělat humor i bez šišlání. A aby to nemělo logické kopance jako Láska rohatá, kde co chvíli nevíte, oč jde, kde se zrovna nachází čarodějná kniha, a proč zásadní kouzla jsou odbyta jen letmým pohledem do skleněné koule. A ti dva zlodějíčci, vandráci, či co to bylo, ti se také chovali jak pitomci. A nakonec zlo není potrestáno? WTF?(1.1.2011)

• Jacinda

Ušlo to, na Štědrý večer si ale prostě pustím Tři oříšky(2.1.2010)

Výborný Jirka Mádl a bylo to i vtipné. Mrzí mě celková podhodnocenost českých pohádek. Mně se líbí i ty moderní, tak se lidi prostě smiřte s faktem, že druhá Pyšná princezna nebo Byl jednou jeden král prostě už nebude a ani nemůže být!(28.12.2013)

Pěkná pohádka, která není uřvaná a má pěkný příběh. 80% :)(24.12.2015)