Láska rohatá (TV film)

Pohádka

Česko, 2009, 90 min

• Allien.9

Já nevím, asi už jsem na pohádky typu "on blbec, ona naivka" nějak moc dospělá...(11.7.2014)

U této české pohádky, se musíme trochu zamyslet, z jakého pohledu ji budeme hodnotit. Já Jirku Mádla nemusím, ale tady to sehrál docela pěkně. Bohdalová v roli čarodějnice také. Ale přesto tahle pohádka nemá na plných 100%. Toto nejsou ty starší pohádky jako např. S čerty nejsou žerty. Režiséři musejí přijít s něčím novým, aby ohromili diváky. Ale jinak to šlo a průměr stačí.(28.7.2010)

• korbitch22

Hynek Bočan je starý pán, budíž mu tedy odpuštěno, že tvůrce takového klenotu jakým jsou S čerty nejsou žerty dokázal natočit pohádku, při jejimž pouhém poslouchámí u naklepávání řízků mým tělem projižděl čirý hněv a znechucení.Novodobé české pohádky stojí za totální vyliž pr*el a poslední opravdu dobrou, hezkou a milou pohádkou je Lotrando a Zubejda z roku 1996.Od té doby nevzniklo nic, co by si zasloužilo jakoukoliv pozornost.Český film jde sice ke dnu a dobrých kousků se objevuje čím dál méně, ale česká pohádka je dávno definitivně mrtvá.0%.(30.12.2015)

• Tuax

Pro mě osobně dost velké zklamání, měl jsem, co dělat dokoukat to do konce. I ty použité triky byly tokové bez nápadu, v podstatě odbyté. Z herců se mi nejvíce líbil nakonec M. Táborský jako čertovský ouřada, ale celkově herecké výkony jsou zklamáním bez ohledu na scénář, který působí dost naivně. I ty interiéry byly bez nápaditosti a připadalo mi chvíli, jako by to točili v divadle. Škoda.(24.12.2009)

• hippyman

...a čekání na pořádnou novou čertovskou pohádku pokračuje. Člověk musí bejt už fakt úspěšně přežranej cukroví a bramsalátu, aby nedosáhl na ovladač a nepřepl to na něco plnohodnotnějšího. Na druhou stranu, pár celkem vtipných momentů se ve filmu vyskytne, plusem je i dobré obsazení... no na jedno shlédnutí a dost. 50%(26.12.2015)