Láska rohatá (TV film)

Pohádka

Česko, 2009, 90 min

• ivishka

No Češi se zase vyznamenali. Nacpat do pohádky jen tak bubny a elektrickou kytaru spolu s tolika nesmyslnými dialogy. Zase motiv láska hory přenáší a pravděpodobně se asi dám spíše na pohádky od bratří Grimmů, jelikož ty jejich alespoň nekončí všudypřítomným překaramelizovaným happy endem. Matěj Hádek(jelikož je z rodiny Hádků, kterou považuji za perfektní herce)byl jediný perfektní na celé pohádce a zbytek se může jít zahrabat s Jiřinou Bohdalovou v čele. Pan Hynek Bočan toho stihl za svou kariéru hodně ovšem nutno říct v jaké kvalitě...(26.12.2012)

No nevim proč teď musej všichni dělat počítačovej i voheň, to mě prostě vytáčí... Jinak vcelku obyčejná "pohádka", i když si neumím představit, jak se jako malej kluk nepo* strachy ze zlatejch očí Nadi Konvalinkový, to byla scéna jak z hororu.(24.12.2009)

Skvely Madl, Bohdalova a Paufhofova, otresny a otravny Matej Hadek a prumerny Taborsky...misty natazene az beda, 70minut by stacilo az az...ceske pohadky opravdu upadaji v nemilost :-/(24.12.2009)

• Baxt

Když už radost z čerstvě nadělených dárku pozvolna odešla z mé domácnosti a na ČT zrovna zuřila pohádka, rozhodl jsem se při cestě na záchod "zkontrolovat" hodnocení na ČSFD, neboť jsem včera viděl nějaké nekalosti ohledně hodnocení před vysíláním. Světe se div, nejnovější českou pohádku před uveřejněním ohodnotilo 35 lidí. Zkopíroval jsem v minutě seznam těchto hříšníků a vyvěsil jej jako komentář. A moje pošta se náhle plnila nenávistí! Zde je jeden klenot, který mi přišel několik minut po uveřejnění komentáře: "Sam ses DEMENT! jednu zenu, kterou jsi ty DEMENTE (pouzivam tvoje sluvko, zadna nadavka) jmenoval, je spoluproducentka celiho snimku a tudiz onu pohadku videla davno s predstihem... Nesmazes-li svouj DEMENTNI "komentar" (mimochodem, komentar ma byti vyhradne k danemu filmu, nikoliv aby ses ty DEMENTE vyjadroval o ostatnich uzivatelich) nahlasim te administratorovi a majiteli tohoto serveru!" -Johnys, jihočeský patriot. A pohádka stála za prd a ano, 4 minuty ve středu jsem vynechal. Spokojil jsem se s vysvětlením, že se mezitím z Pauhoufky stala čertice. Bad.(24.12.2009)

• dopitak

Tak trochu vykrádačka některých pohádkových klasik (hlavně Máchala :-), protože málokdo dokáže natočit něco opravdu originálního.(31.1.2010)