poster

Láska rohatá (TV film)

Pohádka

Česko, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  *

  Ujíst se k smrti bramborovým salátem, či peep-show čertíčka s lehkou mentální retardací? Štědrej večer nastal, dilema přichystal.. Bočan se musel v 84´ podepsat krví do Pekelné knihy úpisů (zřejmě strana 1027, vlevo dole), jinak si ten propastný rozdíl v kvalitě nedokážu vysvětlit. Korpulentní Naďa se zlatýma vočima šířila více hrůzy, než Medúza ze Souboje Titánů..(30.6.2014)

 • Ilicka
  ***

  A není to tak zlé. Rozhodně lepší než loňská pohádka. Ačkoli Mádl šišlající je děsně otravný, jako člověku mu relativně sluší, Táňa je odsouzena být Aničkou a přátelit se s čerty a Bohdalová pomalu doklepává svou pohádkovou kariéru. Natočí ještě Hynek Bočan něco podobného jako S čerty nejsou žerty? Zlatý voči...(2.1.2010)

 • spaceboyCZ
  ***

  Skvely Madl, Bohdalova a Paufhofova, otresny a otravny Matej Hadek a prumerny Taborsky...misty natazene az beda, 70minut by stacilo az az...ceske pohadky opravdu upadaji v nemilost :-/(24.12.2009)

 • Galadriel
  *

  Asi už by se nové pohádky měly přestat natáčet a radši do konce světa dávat dokola ty staré, dobré, osvědčené. Čestnou výjimkou z posledních let je Anděl Páně, ale jedna vlaštovka bohužel jaro nedělá. Osvědčená garda vytasila (pro změnu) šišlajícího čerta a nulovou originalitu zajímavou snad jen dvěma věcmi - slušnou Táňou Paulhofovou a Miroslavem Táborským poletujícím po lese v levitujícím stolku. A to je trochu málo, za dva týdny si na tuhle pohádku nikdo ani nevzpomene, natož za pár let...(24.12.2009)

 • Tommassi3
  **

  "Co je to za chlapa ??" - "To je, prosím, čert, milostpaní !!" - "Coo ?? Tenhle vobejda ??" ;)(24.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace