Koncom januára 2007 odletelo dvadsaťšesť slovenských a českých celebrít na filipínsky ostrov Sangat, aby tam prežili štyri týždne plné dobrodružstva a napätia. Náročný a exkluzívny projekt pripravila TV JOJ v spolupráci so spoločnosťou J.A.M. FILM 1999. Známe osobnosti prežili na desaťtisíc kilometrov vzdialené ostrovčeky Juhočínskeho mora, aby tu prežili možno najväčšie dobrodružstvo svojho života. Herci, speváci, športovci, podnikatelia, ale aj politici. Všetko osobnosti, ktoré pravidelne zapĺňajú stránky novín. Všetci títo prijali ponuku zúčastniť sa na unikátnom projekte a zamenili na istý čas pohodlie svojich domovov za drsnú, aj keď nádhernú prírodu Filipín. Dva tímy na dvoch ostrovoch deň čo deň súperili o priazeň osudu. Všetci spolu, ale zároveň len každý sám za seba. Sprievodcami exotickým prostredím a napínavými súťažami boli obľúbení herci Ján Kroner a Petra Polnišová. (oficiální text distributora)

Marek1991 odpad!

Krásne prostredie, celkom vtipne vybraní moderátori, ale účastníci a úlohy boli hrozné. Celkový nápad mi prišiel šialený. Nehovoriac o tom, že ani nedefinovali, čo sú celebrity, keďže mám pocit, že u nás je v dnešnej dobe celebrita každý, čo i len trocha mediálne známy človek. Podľa mňa ďalší pľuvanec do tváre obyčajných ľudí. Pomenovanie, ktoré tomu dali v SOS tomu sedí: "Celé v riti kemp". Nenachádzam na tom reálne pozitíva, ktoré by ma oprávňovali dať iné hodnotenie. ()

Karamanlis odpad!

100-miliónový jojkársky prepadák, ktorý však mal aspoň jedno pozitívum a to, že ukázal divákom skutočnú tvár a intelekt niektorých slovenských rádoby celebrít. Jojke sa chtiac či nechtiac podarilo zostaviť mimoriadne nesympatickú a nepríliš dôvtipnú squadru súťažiacich, to sa musí nechať... Rochnyak, Máziková, Christová, Maiga, Noga, Robo Beňo, Ťapák, Czoborová, Flašík, Belohorcová, Janko Lehotský - na vymyslenie takéhoto dream teamu človek skutočne potrebuje značnú dávku fantázie... Absolútnym klinom do rakvy tejto reality show bol hrôzostrašný moderátorský tandem v zložení Kroner & Polnišová - toľko neschopnosti, amatérizmu a faux pasov čo predviedli tí dvaja sa veru často nevidí... ()

papez12

Mohli by to znovu dávať v TV. Ja som to pozerával docela rád, určite je to lepšie než Mojsejovci, Farmy a podobné Vyvolení .... Big Brother ... a ja neviem čo ešte. Prostredie nemalo chybu, už len kvôli tomu som to pozeral. Navyše sa mi páčili tie samé hádky našich "celebrít". Bolo zábavné sledovať ako tieto tzv celebrity sú tiež len ľudia a dosť prostí ľudia. Niektorí velice neznesiteľní a nesympatickí. Držal som palce Sagvanovi Tofimu :-D Dodnes si pamätám ako tu všetci spomínajú tie paródie SOS tie boli božské! :-D :-D Aj tak to je lepšie než všetky tie reality show ktoré chodia teraz v našich TV z našej slovenskej produkcie. Aspoň tam nebola Kleopatra z Turca,ani Desperádo ani Mojsejová... 3 hviezdičky už len za to! ()