Gruffalo (TV film)

• The Gruffalo

Krátkometrážní / Animovaný / Rodinný / Fantasy

Velká Británie / Německo, 2009, 27 min

Robin Sales

Primitivní pohádka, tak akorát pro děti do pěti let.(5.3.2011)

Dětský příběh (nebo bajka?) o myšce chytré jako liška, moudré jako sova a lstivé jako had. Neurážející, příjemná oddychovka pro dospělé a učiněný ráj pro děti.(26.1.2011)

Příjemné překvapení. Zprvu jsem měl strach, že z toho bude okopčená veverka Scrat, příběh se však naštěstí vydal úplně jiným směrem. Tohle je jak pro děti tak dospělé ! * * * *(25.12.2014)

Roztomilá pohádka připomínající bajku, která je určená především dětem, ale neurazí ani dospělého. I když se jedná o sympatickou animaci - nepřekvapivý repetitivní postup dějem nijak neoslní.(3.2.2014)

Kouzelný kraťas, který sice v souboji s meganápaditou pixarovkou neobstál, ale vůbec to nevadí. Skvělý dabing, příjemně stylizované postavy všech obyvatel lesa (liška byla nejlepší), obzvlášť povedená scénka s průchodem močálu, žábami a čápem. Čtyři a kousek.(2.5.2011)