poster

Gruffalo (TV film)

 • The Gruffalo

Krátkometrážní / Animovaný / Rodinný / Fantasy

Velká Británie / Německo, 2009, 27 min

Střih:

Robin Sales
(další profese)
 • HAL
  ***

  Primitivní pohádka, tak akorát pro děti do pěti let.(5.3.2011)

 • MMR
  *****

  Ač čitelné až na půdu, tak naprosto úžasné :-)(16.8.2011)

 • swamp
  ***

  Roztomilá pohádka připomínající bajku, která je určená především dětem, ale neurazí ani dospělého. I když se jedná o sympatickou animaci - nepřekvapivý repetitivní postup dějem nijak neoslní.(3.2.2014)

 • hippyman
  *****

  krásná bajka o tom, jak moudrostí vyzrát na drsná pravidla přírody... jenže lež má krátké nohy a bude potřeba umět hodně dobře bruslit na tenkém ledě! kouzelný animák s překvapivou pointou a přímo nadpozemskou hudbou od reného aubry není jen pohádkou pro nejmenší, nýbrž filmem pro celou rodinu, hřejivým pohlazením v každé roční době, lískovým oříškem pro všechny... 100%(21.8.2011)

 • Kryšpín
  ****

  Bajkovský Gruffalo o roztomilé myši, která má však skryté vlastnosti ostatních zvířat (lstivost a moudrost), jenž se projeví v případě nebezpečí. Hezký komentář doprovázen s příjemnou hudbou. Takové pohádky mi chybí. Kde jsou ty doby, kdy před spaním jsme slyšeli z úst našich rodičů nebo prarodičů krásné příběhy po kterých se příjemně usínalo? Díky těmto krátkým filmům se do těchto dob můžeme vrátit.(27.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace