Joseph Gordon-Levitt je moje alter ego, teď to vím! Už jako Tom v 500 dní se Summer jsem měl pocit, že nenápadně kopíruje můj snílkovský život, ovšem v méně úsměvné komedii 50/50 už se mi do něj naboural úplně, neboť v roli Adama prožívá obdobné životní útrapy se všemi plusy i mínusy jako já. Mé hodnocení je díky tomu určitě trochu nadhodnocené, ale tématem je mi prostě hodně blízké.(4.2.2012)

Když život píše silné příběhy, dívá se na ně samo. Seth Rogen udělal moc dobře, že kamaráda přemluvil k napsání scénáře a stejně dobře udělal, když si střihnul svou dosud nejlepší roli. Jako neotesance jsme ho sice viděli nesčetněkrát, ale právě v melancholické komedii, ze které lidskost svítí společně s nekompromisními hláškami, se ideálně našel. A protože jen málokdo je lepším průvodcem po real-life komediích než Joseph Gordon-Levitt, nezbývá než se spokojeně usmát, utřít nějakou tu schovanou slzu a říct si jediné. Life is good.(31.1.2012)

Celkem fajn film s dobrou hláškou o významu slova blowjob. Seth Rogen mi tam ale chvílema přišel dost vlezlej.(9.12.2011)

Na 50% namixované dramatické momenty, ktoré vyvažuje 50% komediálnych prvkov a vtipných díalógov. Absolutne perfektne naservírovaný mix drámy a komédie, ktorá v celku vyznieva súdržne a fungujúco. Nemám rada príliš vydieračné príbehy, avšak tento slzobôlny námet mal iný filmový rozmer - priateľský, vzťahový, interpersonálny. Som spokojná s celkovým nápadom, hercami, s tempom filmu, rozmerom, až na finále.(9.1.2012)

A takhle to vypadá, když něco zažijete a máte dost talentu, abyste o tom napsali scénář. 10 fuckin' stars!(23.11.2011)