... já vám klidně řeknu, jak to mělo dopadnout, abych dal maximum :)!! Hrozně moc scének zachraňuje Seth Rogen, jinak je 50/50 "úplně obyčejný" mix poutavého dramatu a svěží komedie, kdy se tyto dva prvky během celého filmu zručně prolínají.(12.2.2012)

Režisér tohohle filmu by se mohl jmenovat Mr. Obvious, protože námět je na plátno převedený přesně tak, jak musel. Ale v rámci svojí neoriginality to docela funguje. 70%(4.12.2011)

A takhle to vypadá, když něco zažijete a máte dost talentu, abyste o tom napsali scénář. 10 fuckin' stars!(23.11.2011)

No one wants to fuck me. I look like Voldemort. Tomuto filmu proste niet co vytknut, takze sa o to ani nebudem snazit. Skvely Joseph, este lepsi jeho batshit crazy friend Seth, podmaniva Anna, do toho presne humor, ktory mi sadol ako prdel na serbel (ked su spolu ti dvaja, tak Pat a Mat suvix) a o OST ani nevravim, Som nesmierne rada, ze ku konca roka sa nam tento dost biedny rok na filmy zacina konecne rozbiehat :) PS: Pearl Jam na konci je proste taka smakovicka, ze tomu musite buchnut pat hviezd uz len z principu.(16.12.2011)

Po několikahodinovém odstupu zvýšeno na plný počet.. Tvůrci si to totiž zaslouží. Ať už za samotné výkony herců, nebo za nenásilné vtažení do světa této kruté nemoci, bez "zbytečného tlačení na pilu" (né že bych byl v opačném případě jeden z těch, co při podobném tématu nadávají do citových vydíraček). Už si nevzpomínám, kdy naposled jsem při sledování filmu zažil tolik UPŘÍMNÝCH emocí. Výborný soundtrack je už jen bonusovou laskominou - 90%.(14.12.2011)