Proč jsme nešli k holiči? - Jo, mohli jsme někomu zaplatit. - Místo holiče používáme tvůj strojek na koule. - V životě jsem ho nemyl. A není na koule, ale prdel. Dělám si srandu.- Neděláš. - Ne, nedělám. (5.12.2011)

Trochu si zarebeluju se silnýma 3*. Na tomhle filmu není nic špatnýho. Gordon-Levitt umí dělat všechny ty psí oči (jak on byl jen rozbitej z rozchodu v 500 dní) ve vážných umíracích situacích a Rogen to vybalancuje sprostejma šprýmama, Anna Kendrick je netykavka a jakoby profesionálka, ve skutečnosti věčně se zakoktávající děcko. Ale sakra. To je právě ten problém těhle herců. Umí hrát, ale jen tu svoji polohu, jakoby jejich postavy prostupovaly do jinejch filmů a tak nesledujete příběh Adama, Kyla a terapeutky ale syntézu příběhů archetypálních charakterů Rogena, Gordon-Levitta a Kendrick. Comprende?(1.12.2011)

Gordon-Lewitt si vybírá v poslední době zajímavé role ve skvělých filmech. Role Adama v 50-50 sem patří také. Téma "rakovina" je podáno neotřele, ne prvoplánově dojímavě vydíracím způsobem. Velkou zásluhu na tom mají i herecké výkony - právě Gordon-Lewitt je výborný ve všech polohách - ať už je naštvaný, vystrašený, nebo snažící se být v pohodě. Osobně se mi i hodně líbila postava matky Anjelicy Huston.(27.12.2012)

.." Using your fucking balls trimmer, instead of going to a barber."-"Yeah. I never washed them, ever. And it's not my balls, it's my asshole...... I'm joking."-"You're not joking."-"No,not at all." Drama o rakovině, ve kterém překvapivě nejde o žádné citové vydírání a ždímačku slz. Dojemné, reálné, na nic si nehrající.. a i když jsem si poslechla pár skvělých hlášek (No one wants to fuck me. I look like Voldemort.), tak bych nejspíš vystřihla celého Setha Rogena, který mi celou dobu lezl spíše na nervy a děj se navíc až příliš soustředil na jeho kamarádský vztah s Adamem. Kdyby se příběh více točil kolem vypořádávání se s nemocí, bavilo by mě to nejspíš mnohem víc. Takhle se našly chvilky, které mě nudily a po shlédnutí mám strašně rozporuplné pocity. Nejde o nic, z čeho bych byla nadšená a chtěla to vidět ještě jednou. Možná jsem se jen moc těšila, proto to zklamání. Každopádně jde o nadprůměrnou podívanou s výborným psím kukučem Levitta, ale bohužel, nějak se mi to nedostalo pod kůži..PS:A žánrové označení "komedie" je myslím docela mimo. EDIT-2.SHLÉDNUTÍ- Dala jsem tomu druhou šanci a přenesla se přes počáteční cynismus a ejhle, ono to nakonec má vážně něco do sebe!A měním názor na Setha Rogena,do filmu se hodil:)(15.2.2012)

Celkem fajn film s dobrou hláškou o významu slova blowjob. Seth Rogen mi tam ale chvílema přišel dost vlezlej.(9.12.2011)