Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  *****

  A takhle to vypadá, když něco zažijete a máte dost talentu, abyste o tom napsali scénář. 10 fuckin' stars!(23.11.2011)

 • Fr
  ****

  ,,...JÁ NEKOUŘÍM, NEPIJU, RECYKLUJU...“...,,VÁŠ PŘÍPAD JE VLASTNĚ DOCELA FASCINUJÍCÍ, PROTOŽE VAŠE RAKOVINA JE VÝSLEDEK VELICE VZÁCNÉ GENOVÉ MUTACE CHROMOZOMU 17P V P53 GENU....“ /// Adam nezažil kuřbu už 6 měsíců (...jo, hraje tu Seth Rogen) a teď mu řekli, že má raka. Šance na život stejná jako ta druhá.... Milej (a trošku i vtipnej) film o rakovině (hmm...), chemo, vedlejší účinky (samá vtipná situace, že?)... Vono totiž dělat si z toho legraci může bejt inspirující. TAK JAK TI JE? (na co se maj asi tak zeptat?) Moudrosti, který s rakovinou nesouvisej... BUDEŠ V POŘÁDKU... (co maj asi tak říkat?) Vydíraj kurvy! I když se to snažej zamaskovat, ale já je i přes vlhký oko prokoukl (nebo je to realita?). Abych nezapomněl: je důležitý mít přátele (i bez raka). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Myslím si, že Patrik Swayzey je ready. 2.) Zjistím, že i rakovina má nějaký klady. 3.) Thx za titule ,,unchained“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(8.1.2012)

 • hellstruck
  ****

  .." Using your fucking balls trimmer, instead of going to a barber."-"Yeah. I never washed them, ever. And it's not my balls, it's my asshole...... I'm joking."-"You're not joking."-"No,not at all." Drama o rakovině, ve kterém překvapivě nejde o žádné citové vydírání a ždímačku slz. Dojemné, reálné, na nic si nehrající.. a i když jsem si poslechla pár skvělých hlášek (No one wants to fuck me. I look like Voldemort.), tak bych nejspíš vystřihla celého Setha Rogena, který mi celou dobu lezl spíše na nervy a děj se navíc až příliš soustředil na jeho kamarádský vztah s Adamem. Kdyby se příběh více točil kolem vypořádávání se s nemocí, bavilo by mě to nejspíš mnohem víc. Takhle se našly chvilky, které mě nudily a po shlédnutí mám strašně rozporuplné pocity. Nejde o nic, z čeho bych byla nadšená a chtěla to vidět ještě jednou. Možná jsem se jen moc těšila, proto to zklamání. Každopádně jde o nadprůměrnou podívanou s výborným psím kukučem Levitta, ale bohužel, nějak se mi to nedostalo pod kůži..PS:A žánrové označení "komedie" je myslím docela mimo. EDIT-2.SHLÉDNUTÍ- Dala jsem tomu druhou šanci a přenesla se přes počáteční cynismus a ejhle, ono to nakonec má vážně něco do sebe!A měním názor na Setha Rogena,do filmu se hodil:)(15.2.2012)

 • Niles
  ****

  Nevedel som si predstaviť ako môže vyzerať kombinácia komédie a drámy s takou vážnou témou ako je rakovina. Po pozretí mám trochu zmiešané pocity. Keby tvorcovia upustili od tej komediálnej linky, bola by to možno jedna z najlepších drám, aké sa mi podarilo vidieť. Scény, ktoré chceli byť vtipné sa mi nie vždy vtipné zdali a Anna Kendrick mi tiež nebola práve najsympatickejšia. Tak som sa nakoniec ani veľmi nesmial ani neplakal. Ale oplatí sa to vidieť, niektoré časti sú skutočne veľmi vydarené. A myslím si, že Joseph Gordon-Levitt má pred sebou peknú hereckú budúcnosť.(11.1.2012)

 • bestlama
  *****

  Film, který mi po dlouhé době nerozházel moč a uchopil mě opravdu pevně za srdce silou 120.000 Newtonů. Na konci jsem se přichytil, že jsem se konečně dočkal filmu s lidským příběhem, který mi rozmazal řasenku. Nejpohodovější drama , které jsem za rok 2013 viděl. Levitt v roli tenisáka, parádně fungující chemie přátelství s Rogenem, uštěkaná přestarostlivělá matka a čerstvě vyštudovaná doktorka zvládli utáhnout vynikající drama s prvky komedie.(2.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace