Rozpočet $8miliónovTržby USA $35,014,192Tržby Celosvetovo $41,000,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,395,917 //počet predaných kusov 133,180Tržby za predaj DVD v USA $5,321,361 //počet predaných kusov 345,681║ trpko roztomilá dráma s dobrým hereckým koncertom /80%/(6.2.2013)

Gordon-Lewitt si vybírá v poslední době zajímavé role ve skvělých filmech. Role Adama v 50-50 sem patří také. Téma "rakovina" je podáno neotřele, ne prvoplánově dojímavě vydíracím způsobem. Velkou zásluhu na tom mají i herecké výkony - právě Gordon-Lewitt je výborný ve všech polohách - ať už je naštvaný, vystrašený, nebo snažící se být v pohodě. Osobně se mi i hodně líbila postava matky Anjelicy Huston.(27.12.2012)

Život netreba brať moc vážne, pretože aj tak nakoniec zomrieme, treba ho brať s tej zábavnej časti a o tom 50/50 je. Veľmi mi toto dielo pripomenulo film Intouchables, ktorý je robený skoro z rovnakého cesta. Silný dej a ťažká dráma, ale hlavne príjemná a zábavná.....(31.3.2012)

No one wants to fuck me. I look like Voldemort. Tomuto filmu proste niet co vytknut, takze sa o to ani nebudem snazit. Skvely Joseph, este lepsi jeho batshit crazy friend Seth, podmaniva Anna, do toho presne humor, ktory mi sadol ako prdel na serbel (ked su spolu ti dvaja, tak Pat a Mat suvix) a o OST ani nevravim, Som nesmierne rada, ze ku konca roka sa nam tento dost biedny rok na filmy zacina konecne rozbiehat :) PS: Pearl Jam na konci je proste taka smakovicka, ze tomu musite buchnut pat hviezd uz len z principu.(16.12.2011)

Na jedné straně boj s nelítostnou realitou, na druhé straně smrtelná nemoc ve vypjatých částích je zastíněna komediálním stylem. A co jsem si z toho vzal za ponaučení? Takhle si to představuji, koneckonců nic nenechat náhodě a určovat život svůj sám. Jenom doplním, skvělý film.(14.2.2016)