Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tahit
  ****

  Na jedné straně boj s nelítostnou realitou, na druhé straně smrtelná nemoc ve vypjatých částích je zastíněna komediálním stylem. A co jsem si z toho vzal za ponaučení? Takhle si to představuji, koneckonců nic nenechat náhodě a určovat život svůj sám. Jenom doplním, skvělý film.(14.2.2016)

 • Radek99
  ****

  Romantická komedie o rakovině. Vynikající romantická komedie o rakovině! Sice trochu falešně pozitivní, ale přesto fungující. Režisér Jonathan Levine se po neméně vynikajícím přesahově podobném The Wackness posunul trochu více do komorní polohy, ale přesto je znovu meritem jeho filmu především reflexe života postrádajícího smysl, tentokráte ovšem v mezní situaci boje s chorobou ohrožující samu podstatu života - jak velký je ovšem posun ve vyznění filmu, to nejlépe reprezentuje samotné filmové finále. Pozitivní vyznění je nebývalé. Škoda těch šablonovitých mustrů ve scénáři, s trochou rafinovaněji zakódovaným poselstvím by byl celý snímek mnohem působivější... PS: Seth Rogen zase po dlouhé době hraje v dobrém filmu. Neuvěřitelné... :-)(21.6.2012)

 • Kaka
  ****

  Konečně film o velmi vážných věcech podaný akorátní, vyváženou optikou oscilující přesně mezi vážnou drámou a černohumornou dirty komedií krásně ukazující, že i vážná nemoc se dá brát jinak, nežli slzami a pocitem bezmoci. Žádné klišoidní fráze a když tak čistě cílené (Kendrick), žádné zbytečně patetické emoce. Tomuhle filmu dominuje zdravý selský rozum a spousta skvěle inscenovaných pasáží všedního dne. Levitt má velký talent a cit pro výběr rolí. Seth Rogen pro změnu dělá to co umí nejlépe. Hrát neohrabaného, dobrosrdečného, vulgárního řízka.(1.9.2016)

 • pan Hnědý
  ****

  Nejemotivnější zážitek za posledních asi 10 let. Musím zdůraznit, že Jonathan Levine mě zasáhl přímo do srdce. Opravdu silný příběh a velmi silné drama odlehčené humorem. Pokládám ruku na srdce v závěru jsem opravdu plakal.(31.7.2012)

 • Malarkey
  *****

  Film o životě, o všední realitě, o problémech, které je třeba řešit a nevzdávat život jako kdejakou připosranou hru na babu. 50/50 je skvělý film, brutální citová ždímačka, ale moc hezky se na ní koukalo. Za to mohli hlavně herci, kteří byli takoví, jak je chci znát. Sví a osobití. Všechno, co šlo, v tomhle filmu sedlo a já konečně po delší době opět viděl film, kde výsledkem je obrovská chuť žít. A to zvedne náladu...(15.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace