poster

Vanishing on 7th Street

 • Slovensko

  Zmiznutie na 7. ulici

  (festivalový název)

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2010, 92 min

Režie:

Brad Anderson

Scénář:

Anthony Jaswinski

Kamera:

Uta Briesewitz

Hudba:

Lucas Vidal

Producenti:

Celine Rattray

Střih:

Jeffrey Wolf

Kostýmy:

Danielle Hollowell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • maverick10
  *

  Celkem prijatelna atmosfera, kde hlavni roli hraje ČEZ. To je co do vyctu kladnych veci asi vse. Vsechno narazi na nulovy pribeh s pitomym scenarem, ktery by i predpubertalni vačnatec napsal lepe. Ale co je nejhorsi? Bizardni nulova pointa kterou nam chteji tvurci asi pripomenot, ze jsme se zase nachytali na spek. A ze to byl pekne naducanej spek.(3.5.2011)

 • Silas
  **

  Scénář, který nemá ambice dovést relativně originální námět do nápaditých rovin či alespoň schopně zkopírovat to, čím jsou všechna 'postapo' zajímavá. Čtyři lidé, kteří náhodou unikli smrti a čekají v baru, než jim odejde poslední zdroj energie. Anderson selhává v psychologii postav, postupně v atmosféře a co nejhůř - i v napětí. Za jiných okolností (rozuměj při zručnějším uchopení) by i závěr vyzněl přijatelně, ale v kontextu toho, čeho jsme svědky po celou dobu, to je jen dovršení tvůrčí bezradnosti.(24.1.2011)

 • J*A*S*M
  **

  Vanishing on 7th Street mě vyloženě naštvalo. Velmi dobrý a hlavně originální nápad, z jednotlivých obrázků čiší krásně temná hutná atmosféra, ale scénář ničí, co se dá. Logické chování postav od hororů nutně nevyžaduju, ale co je moc, to je moc... Děj se takřka neposunuje - a když ano, tak příšerně násilně, všechno to prostě šustí papírem. V závěru jsem pak měl pocit, že se tvůrci horor fanouškům vysmívají přímo do ksichtu. Brad Anderson by si měl zkrátka vybírat lepší scénáře, protože s takovouhle Session 9 rozhodně nezopakuje.(17.3.2011)

 • Hal_Moore
  **

  No, jestli sledovat příběh na téma Croatoan, tak to si raději pusťte seriál Lovci duchů (S02E09), kde je celých 40 minut záživnějších než jakákoli pětiminutovka odtud.(9.3.2012)

 • maddy
  **

  Naozaj mi nevadí to, že sa film nezaoberá žiadnym vysvetlením, pretože ten nápad s "vražiadcimi tieňmi" bol naozaj pútavý, dokonca až do takej miery, že prvých 30 minút si dokázal plne udržať moju pozornosť. Bohužiaľ, keď sa vo filme ani po uplynutí pol hodiny nič zásadnejšie neudeje a omiela sa dookola neustále to isté, tak to neutiahne ani sebelepší nápad. Nepomáha tomu ani tupý scenár, u hororov väčšinou neočakávam "oscarovú" kvalitu, no tentokrát vkladá hercom do úst neskutočné nezmysly (vrcholom bola scéna, kde postavám v bare dochádza palivo v generátore a oni si až po dvoch dňoch uvedomia, že by mali šetriť energiou a vypnúť nepotrebné veci ako jukebox, vonkajšie neónové osvetlenie a pod., wtf?). Navyše to až neskutočne vykráda japonský horor Kairo (2001) - dokonca tam je presne tá istá scéna pádu lietadla a to už naozaj nie je len inšpirácia, ale obyčajné vykrádanie. Celkovo 2,5*, oceňujem hlavne vynikajúci začiatok.(16.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace