Vanishing on 7th Street

Scénografie:

Stephen Beatrice

Kostýmy:

Danielle Hollowell

Působivé :)...jednohubka, při které mrazí od začátku, do konce. Anderson rozhodně atmosféru umí...nepotřebuje k tomu drahé triky ani krev. Audiovizuál totiž funguje na jedničku za pomoci obyčejných stínů, které jsou podpořené děsivými zvuky(hlasy, naříkání apod.). Scénář možná mohl být vymazlenější a charaktery postav propracovanější, pár nelogičností by se taky našlo, ale na ploše 90 minut se všichni snaží a mně osobně každé jedno zmizení "projelo" celým tělem. Po dlouhé době (od Probuzení) "pořádný" film s Haydenem Christensenem. 6/10(24.1.2011)

• petero

Brad Anderson je možno dobrý v budovaní psychohororov keď má v ruke slušný scenár, tu však poriadne narazil. Jeho vizuálne podanie nie je tiež nijak očarujúce aby zaujalo, keď už scenár nie je bohvieaký a herecká elita mu v tom tentoraz tiež nepomohla na čele s talizmanom nepodarených filmov Haydenom Christensenom. A tak film o miznúcich ľuďoch v tme a skupinke snažiacej sa prežiť v miestnom bare je na vcelku slušný námet variujúci Carpenterovu či Darabontovu Hmlu, poriadnym sklamaním vedľa ktorého i End of Days vyznieva ako podarený film.(27.1.2011)

• teutates

Postraumatický zážitok prežívam každé ráno po prebudení, či už pohľad do zrkadla, či iný pohľad nooo "čistku na 7.ulici" som nemusel vidieť. Vedel som to, ja som to vedel už pred premierou, no zvedavosť ma nenechala po nociach spať a tuna je výsledok. 1/10 za čo? nebavilo ma to pozadie "prečo, načo, začo", aj tak to Anderson neprezradil, myslím, že to sám nevie... nebavili ma dané "medziľudské vzťahy", Thandie jakot... Nachádzame sa na počiatku konca ľudskej rasy, boh zhasol sviečku a na zemi nastalo peklo... uÚu, bu. Jedno veľké trápenie.(2.2.2011)

• Hakha

Slabý horor ve všech směrech a to měl vcelku zajímavý rozjezd. Potenciál měl tento film velký, ale z logických kiksů a zbytečných dialogů vznikl jen neatmoférický, nehororový a nezajímavý pokus. Mé hodnocení 1 hvězdička...(12.2.2011)

• zahubicku

Ze začátku to vypadalo velmi slibně avšak scénář a herecké výkony to totálně zabily .... Přesto mi Vanishing on 7th Street připomělo hru Alan Wake.(která byla mimochodem 1000x lepší)(9.4.2011)

• - Když Paul sní, chodí po dlouhé chodbě v suterénu, když poté otevře dveře, vidí jen zeď z cihel. Když začne do zdi bušit, je jasně poznat, že se jedná o lepenkovou zeď, protože cihlová zeď by se nikdy tak netřásla. (Kroup4)