Vanishing on 7th Street

Stephen Beatrice

Kostýmy:

Danielle Hollowell
  • SaNcHeZ_cz

Vanishing on 7th Street je sebestředná pitomost, která díky cílenému útoku na atmosféru a mražení v zádech působí ještě hloupěji. Brad Anderson i přes svůj talent zplodil nudný, stupidní a těžce nepovedený thriller hrající si na horor. Ve většině momentů nefungující a s do očí bijícími chybami. Pachuť z tohohle snímku budete ještě dlouho cítit.(31.3.2011)

• verbal

Jsem tak šťastný, že scénáristé s invencí, vynikající herci a zruční režiséři ještě nevymřeli! Díky nim určitě ještě uvidím spoustu skvělých, strhujících a zábavných filmů s výbornou pointou, které mi pomohou zapomenout na těchto hrůzných devadesát minut tápání ve tmě, jež nezachránilo ani "herecké mistrovství" Homokina Skajvókra! Jste zvědaví a napnutí, odkud se vzaly ty lidožravé stíny, které spapaly celou populaci kromě pěti druhořadých herců, co sedí v baru a čekají, až jim ČEZ přijde cvaknout elektroměr? Garantuji vám, že po závěrečných titulcích stále budete!(27.1.2011)

Šašci. Je fakt, že konec jsem přetáčel, posledních 10 minut je už přeplácanost. Což je fakt škoda, protože se jedná o docela originální a při nejmenším zajímavý počin. Ty šašky myslím polovinu uživatelů. Brečíte, že nikdo nepřináší nic nového a když ano, tak nemá co nabídnout. Ale to je fuk, ignorujte je. Dejte si tenhle film. Má něco i do skutečné události CROATOA, pokud to píšu dobře, podrobnosti si hledejte na internetu. Dál k filmu. Námět originální. Představte si, že na celý svět upadne tma a všichni zmizí během setiny a vy zůstanete jen díky tomu, že jste měli na čele baterku!? Chtělo by to víc přitlačit na pilku, zlepšit atmošku a o dost vylepšit konec, který mi nedává bohužel smysl. Herecké obsazení je skvělé, sem tam přilétne fajn hláška. Postavy se chovají racionálně, prostředí fajn a napětí nechybí, i když některé scény míří do klišovité události. Takže by to chtělo lepší konec, vysvětlení o co šlo a co to způsobilo, aby film dával v konečném výsledku smysl. Ale i tak tu čtvrtou dávám za všecko kolem, je to fajn filmek. 7/10(8.2.2014)

...ak zistíš , že naokolo to celé smrdí smrťou , riešením môže byť aj jazz pub , kde sa nejaké tie spriaznené duše nájdu a potrebujú tú istú energiu , ako Ty . Vydarený pokus o post apocalyptic survive flick , v ktorom všetkých zúčastnených Jacko L. smelo prekročil. Leguiziamo nebol potrebný, ale netienil. Námet obhrýzaný ....ale spokojná - Yo a čo sa týka charakterov postáv a dostatočného priestoru na ich vývin a ostatné blah - blah , vlastne celý ten " mikropohľad " na snímky tohto razenia - tak ten som zabudla v kabelke , ktorú som darovala (ne)priateľke.....Xcem DVD , čo sa aj stane !(23.1.2011)

• Omnibus

Autora scénáře zřejmě osvítila můza. Bohužel měl doma chabrus elektrické zásuvky a rychlovarnou konvici po babičce. Chtěl si udělat černý kafe... a prd ho! Vyrazil komplet všechny pojistky v celým baráku. Tak zkusil naškrábat scénář potmě, jen popaměti a docela mu to šlo. Až na to, že to ten debil psal černou pastelkou na černý papír. Teď výjimečně udělám verbala, jo?          Kdybych si místo čumění na tuhle nudnou vyzkratovanou krávovinu radši doma zhasnul, vytáhnul z trenclí své nádobíčko, rozhoupal ho a svítil si na něj při tom baterkou, tak by jeden válcovitý a dva chlupaté stíny vesele skotačily po zdech a já bych užil daleko víc zábavy, než na 7.th Street. Šílená nuda, při čekání na to, jestli tu bandu kreténů napadne udělat si v baru z nábytku táborák a na ulici zapálit auta, kterých tam stálo přesně tři prdele plus jedno. To by bylo světla...! Bohužel, nerozsvítili si až do samého finále. Pak šerifův kůň sežral jablko, dvoučlenný koedukovaný multikulti kolektiv nasednul a vyrazil pomalou jízdou koňmo v rychlém pruhu dálnice D1 vstříc světlým zítřkům. Ve scéně drze okopírované ze seriálu Živí mrtví. Takže ta jediná udělená hvězda je jen pro osvětlovače, ten si fakt vyhrál.(20.1.2014)

• - Když Paul sní, chodí po dlouhé chodbě v suterénu, když poté otevře dveře, vidí jen zeď z cihel. Když začne do zdi bušit, je jasně poznat, že se jedná o lepenkovou zeď, protože cihlová zeď by se nikdy tak netřásla. (Kroup4)