poster

Kill Bean

 • Česko

  Zabiják Bean

 • USA

  Killer Bean Forever

Animovaný / Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2009, 85 min

Režie:

Jeff Lew

Scénář:

Jeff Lew

Kamera:

Jeff Lew

Hrají:

Jeff Lew
 • Hal_Moore
  *

  Ničím zajímavý animák. Killera Beana jsem neznal a po bližším poznání po dnešním zážitku netoužím. Animace je jedním slovem strašná, to samé grafika, v 3D Maxu i amatér vytvoří lepší. Jedinou věcí, která by za zmínku stála, je hudba. Ale jen hudba k alespoň trochu koukatelnému zážitku nestačí. Udivuje mě, co v dnešní době vzniká za díla. Od tohoto ruce pryč.(30.3.2010)

 • Terva
  **

  Marně jsem po úvodní přestřelce přemýšlel, co z těch fazolí vlastně teče, při zásahu kulkou ? CITÁT - Obyčejná fazole, která se chtěla vyspat.......... Tento fazolový příběh mi přinesl tři věci. První - Nemám rád Hip - Hop a tady jsem se v tom jen utvrdil. Druhá - Než začnu jíst fazole udusím je ve vlastní šťávě. Třetí - Násilné a brutální scény mi zabraňují pustit tento film dětem, i když jsem to koupil hlavně pro ně. CITÁT - Tady je hromada mrtvých fazolí.........(5.10.2011)

 • gegina31
  odpad!

  Co opravdu nemám ráda je, když si animovaný film hraje na vážné téma. To jsem opravdu měla brát vážně ty fazole, které vypadali jak něčí zadek?(15.3.2015)

 • SeBig
  ****

  Skvělej animák co mi doporučil muj dobrej kámoš. Akcičky dobrý ale chyběla mi tam krev...ale fazole vlastne krev nemaji :-D:-D:-D(8.2.2012)

 • Hitman_47
  *

  Celkem dost velké zklamání, abych pravdu řekl. Film od tvůrce takové parády jako je Killer Bean 2: The party, což byl naprosto nekompromisní hardcore akční nářez... a dopadne jako naprosto nudné až trapné a ukecané hovno. Z celkové stopáže 85 minut je max. tak 15 minut akce, jinak jsme nuceni se koukat jak fazole někam jdou anebo jak minutu stojí a čumí (takových záběrů je tu asi 5). Co se scénáře týče, tak o tom se raději ani zmiňovat nebudu (ono tady od toho snad ani nikdo nic moc nečekal...šlo tu o akci, ale to si asi Jeffík nějak neuvědomil) a dialogy jsou naprosto příšerné a trapné... a teď se dostáváme k těm oněm 15minutám akce.... myslíte, že to je výrazný klad filmu? Ani omylem, akce je neinvenční, velmi nudně natočená a při závěrečném souboji se budete pořád koukat, kdy už to kurva skončí.... celkem šok, když vezmete jak vypadala akce v The Party. Tohle se vážně nepovedlo, ale konec vypadá na sequel.... pokud bude mít stopáž do 20minut, tak se na to budu těšit... jestli z toho udělá další celovečerní břečku... tak to bude asi odpad.(29.8.2009)

 • - Jeff Lew snímek natočil na vlastní náklady. (Terva)

 • - Natáčení filmu trvalo celých 5 let. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace