Kill Bean

Killer Bean Forever

Animovaný / Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2009, 85 min

• Hal_Moore

Ničím zajímavý animák. Killera Beana jsem neznal a po bližším poznání po dnešním zážitku netoužím. Animace je jedním slovem strašná, to samé grafika, v 3D Maxu i amatér vytvoří lepší. Jedinou věcí, která by za zmínku stála, je hudba. Ale jen hudba k alespoň trochu koukatelnému zážitku nestačí. Udivuje mě, co v dnešní době vzniká za díla. Od tohoto ruce pryč.(30.3.2010)

• Terva

Marně jsem po úvodní přestřelce přemýšlel, co z těch fazolí vlastně teče, při zásahu kulkou ? CITÁT - Obyčejná fazole, která se chtěla vyspat.......... Tento fazolový příběh mi přinesl tři věci. První - Nemám rád Hip - Hop a tady jsem se v tom jen utvrdil. Druhá - Než začnu jíst fazole udusím je ve vlastní šťávě. Třetí - Násilné a brutální scény mi zabraňují pustit tento film dětem, i když jsem to koupil hlavně pro ně. CITÁT - Tady je hromada mrtvých fazolí.........(5.10.2011)

• gegina31

Co opravdu nemám ráda je, když si animovaný film hraje na vážné téma. To jsem opravdu měla brát vážně ty fazole, které vypadali jak něčí zadek?(15.3.2015)

Skvělej animák co mi doporučil muj dobrej kámoš. Akcičky dobrý ale chyběla mi tam krev...ale fazole vlastne krev nemaji :-D:-D:-D(8.2.2012)

• Hitman_47

Celkem dost velké zklamání, abych pravdu řekl. Film od tvůrce takové parády jako je Killer Bean 2: The party, což byl naprosto nekompromisní hardcore akční nářez... a dopadne jako naprosto nudné až trapné a ukecané hovno. Z celkové stopáže 85 minut je max. tak 15 minut akce, jinak jsme nuceni se koukat jak fazole někam jdou anebo jak minutu stojí a čumí (takových záběrů je tu asi 5). Co se scénáře týče, tak o tom se raději ani zmiňovat nebudu (ono tady od toho snad ani nikdo nic moc nečekal...šlo tu o akci, ale to si asi Jeffík nějak neuvědomil) a dialogy jsou naprosto příšerné a trapné... a teď se dostáváme k těm oněm 15minutám akce.... myslíte, že to je výrazný klad filmu? Ani omylem, akce je neinvenční, velmi nudně natočená a při závěrečném souboji se budete pořád koukat, kdy už to kurva skončí.... celkem šok, když vezmete jak vypadala akce v The Party. Tohle se vážně nepovedlo, ale konec vypadá na sequel.... pokud bude mít stopáž do 20minut, tak se na to budu těšit... jestli z toho udělá další celovečerní břečku... tak to bude asi odpad.(29.8.2009)

• - Jeff Lew snímek natočil na vlastní náklady. (Terva)

• - Natáčení filmu trvalo celých 5 let. (Terva)