V těle boubelky (TV seriál)

Drop Dead Diva

Môj nový tučný život

Komedie / Drama

USA, 2009, 78x42 min

Brooke Elliott, Margaret Cho, Kate Levering, April Bowlby, Josh Stamberg, Gregory Alan Williams, Ben Feldman, Rosie O'Donnell, Rhoda Griffis, Jeff Wincott, Gina Torres, Robert Pralgo, Seamus Dever, Mark Moses, Wendell Pierce, Brooke D'Orsay, Susan Walters, Sean Maher, Jasmine Guy, Daniel Newman, Steve Warren, Sam Jaeger, Deena Dill, Scottie Thompson, Skyler Day, Jenny O'Hara, Candice King, Lisa Arrindell Anderson, Alexa Nikolas, Michael L. Covington, Natasha Henstridge, David Sutcliffe, David Denman, Bellamy Young, Vivica A. Fox, Anna Enger, Andrea Moore, Alicia Coppola, Mackenzie Lintz, Ian Bohen, Nia Vardalos, Raphael Sbarge, Ric Reitz, Jackson Hurst, John Ratzenberger, Matt Cornwell, Kim Kardashian West, John Billingsley, Mackenzie Mauzy, Danny Boushebel, Sydney Penny, Roark Critchlow, Deidre Hall, Kimberley Drummond, Gregory Harrison, Perry King, Burgess Jenkins, Lauren Storm, Noah Lomax, Howard Hesseman, Glenn Fitzgerald, Anne Ramsay, Robin Givens, Rus Blackwell, Carl Savering, Alex Kapp Horner, Tom Nowicki, Danielle Campbell, Scott Poythress, Jeff Hephner, Patti Stranger, Sean Wing, Romy Rosemont, Wendy Williams, Quinton Aaron, Kelly Osbourne, Lisa Darr, Josie Loren, Melissa Ponzio, John Brotherton, Brigette Davidovici, Stacy Jorgensen, Stephanie Leigh Schlund, Jessica Rose Smith, Cameron Mathison, Adam Harrington, Gabriela Fraile, David Alpay, Jillian Kinsman, Bre Blair, Aubrey Peeples, Britt Rentschler, Cara Mantella, Carrie L. Walrond, Natalie Hall, Jay Huguley, Katherine McNamara, Becca Tobin, David Gautreaux, Katherine Willis, Shane Callahan, Tamara Farias, Lisa Goldstein Kirsch, Greg Perrow, Valyn Hall, John Gabriel, Laura Breckenridge, Abigail Klein, Stephen Boss, Kim Wall, Shane Jacobsen, Marcus Coloma, Sanna Haynes, Ashley Jones, Ashley Johnson, Lindsey McKeon, Jessie Ward, Maddie Ziegler, Jamie-Lynn Sigler, Holley Fain, Moniqua Plante, Marla Sokoloff, Robert Hy Gorman, Tamara Feldman, Brianna Lynn Brown, Abby Lee Miller, Merle Dandridge, Courtney Ford, Jaime Ray Newman, Virginia Williams, Dave Quay, Beth Keener, Lauren Stamile, Elizabeth Bond, Myndy Crist, Amy LoCicero, Susan May Pratt, Reiko Aylesworth, Thom Gossom Jr., Leslie Grossman, Rebecca Bujko, Anna Colwell, Meredith Monroe, Darla Delgado, Moira Kelly, Teri Wyble, Rebecca Field, Mark Famiglietti, Caitlin Carver, Janel Parrish, Clark Sarullo, Holly Lynch, Lynn Moore, Cassady McClincy, Vicki Davis, Nick Zano, David Burke, Jennifer Gatti, Ever Carradine, Richard Blake, Julia Campbell, Mary Matilyn Mouser, Denise Dorado, Victor McCay, Amelia Rose Blaire, Tim Gunn, Daniel Thomas May, Nancy Grace, Erin Beute, Michael Beasley, Brian Patrick Clarke, Lee Spencer, Maria Howell, Charmin Lee, Dylan Walsh, Serena Williams, Jake T. Austin, S. Epatha Merkerson, Currie Graham, Joan Rivers, Patty Duke, Valerie Harper, Johnathon Schaech, Douglas Smith, Brigid Brannagh, Sandra Bernhard, Donny Boaz, Annie Ilonzeh, David Berman, Justin Deeley, Lee Tergesen, Ethan Embry, Chelsea Kane, Star Jones, Jeffrey Pierce, Jessica Tuck, Corbin Bleu, David Mazouz, Rick Springfield, Nico Evers-Swindell, Illeana Douglas, Doug Savant, Jaleel White, Teri Polo, Kathy Najimy, Elliott Gould, Delta Burke, Liza Minnelli, Sharon Lawrence, Shirley Knight, Paula Abdul, Devon Gummersall, Chad Lowe, Ricki Lake, Kurt Fuller, Cybill Shepherd, Gail O'Grady, Kathy Griffin, LeAnn Rimes, Jennifer Tilly, Brandy Norwood, Ainsley Bailey, Lex Medlin, Alexander Biffin, Dylan Yeandle, Constance McMillen, Lesley Pedersen, Riley Watson, Dean J. West, Tammy Tavares, James Martinez, Todd Terry, Josh Ventura, Mike Faiola, Corey Sorenson, Arnell Powell, Brady McInnes, Brett Zimmerman, Michael E. Knight, Hope Allen, Kwajalyn Brown, Rob Boltin, Carter MacIntyre, Jaden Harmon, Andrew Sensenig, Barbara Corcoran, Faith Prince, Travis Brorsen, Frank Brennan, Candis Cayne, Jake Pavelka, Kari Coleman, Louis van Amstel, Cory Hart, Mollee Gray, Catherine Dyer, E. Roger Mitchell, Wilbur Fitzgerald, Joshua Mikel, Anthony Reynolds, James Snyder, Jason Kennedy, Todd Allen Durkin, James Patrick Stuart, Billy Slaughter, Jayson Warner Smith, Jason Vail, Kimberly Banta, Chris Payne Gilbert, Eric Aragon, Terry Serpico, John Posey, Ron Clinton Smith, Jason MacDonald, Gil McKinney, Tyler Jacob Moore, Jordan Woods-Robinson, Evan Gamble, Jonathan Kleitman, David Silverman, Ted Huckabee, Sharon Garrison, Ashley LeConte Campbell, Karen Ceesay, Suzanne Cryer, Jenna Kanell, Scott Michael Campbell, David Clyde Carr, Keith Flippen, Derek Roberts, Kevin Sizemore, Nishi Munshi, Michael Roark, Edrick Browne, Hunter Burke, Elliott Grey, Jay DeMarcus, James Martin Kelly, Charlene Amoia, Dylan Kussman, Christine Bently, Steve Kazee, Matt Walton, William Haze
  • sona123

Tedy...jako kulisa v záplavě podobných seriálů, kterých jede na každém televizním kanále 12 do tuctu, mne to neuráželo, dialogy nebyly úplně blbé, casting také fajn a právnické prostředí se mi stále líbí.(30.3.2013)

• kulyk

Dal jsem si pouze kousilínek..... taky jsem byl totiž párkrát v tělě boubelky, tak jsem očekával, že zde doladím styl a porovnám své zkušenosti. A ono pí ár dý. Ani zmínka o plácání pupíku o pupík, potížích s probagrováváním se k podstatě či o strastech s kladkou, uzpůsobenou k svižnému přesouvání těžkotonážnice do inovativních poloh. Pak tedy - nechápu smysl tohoto počinu.(15.5.2013)

Ano, prvotní nápad s mrtvou převtělenou modelkou je naprostá zhovadilost, která by utáhla tak maximálně půlhodinovej kraťas, kde by "boubelku" hrál namaskovanej John Joh Goodman, ale seriál o xy dílech? Boha jeho, v žádném případě! Naštěstí ale Krišna osvítil tvůrce natolik, že většinu dílů udělali tak, že na tuhle zápletku z vysoka kašle, tyhle díly jsou překvapivě přijatelné a jsou průměrným (což v tomhle případě není urážka, spíš naopak) seriálem o partě právníků, kteří nejsou bandou bezpáteřních cynických hovad (což možná trochu mínus je, ale ne každý ocení to co předvedli Kapitán Kirk s Danielem Jacksonem v Kauzách z Bostonu). Průměrné, ale jako kulisa bez problému sledovatelné.(22.8.2014)

Ze začátku jsem to sledovala poměrně se zaujetím, nápad mi přišel fajn... ale jak jsem se postupně prokousala k druhé řadě a musím přiznat, že už se občas docela nudím... A vlastně na to koukám už snad jen kvůli Fredovi a Stacy:)(4.5.2013)

• obivan568

Klient si naverbuje právníka, právník se jej snaží dostat z problému, nesympatická ženská řeší problémy svých gay kamarádů, klient pod výhružkou "druhé strany" říká právníkovi, že chce odstoupit, právník se mu to snaží rozmluvit, nesympatická ženská řeší problémy své kamarádky, kterou (nevím proč) mám pokaždý chuť augmentovat koule a silně je nakopnout, právník svému klientovi rozmluví odstoupení, debilní hudba, právník klienta vyhrává případ, klient poděkuje, nesympatická ženská se (jako) směje. A tohle 45 minut denně a 5 dní týdně pořád dokola!! ... A zmínil jsem se, že právník vyhrávající případ je vždycky z okruhu gay kamarádů, kterým pomáhá právě ta nejnesympatičtější ženská, co jsem kdy viděl? A pozor - většinou i ta nesympatická ženská má vlastní případ, který vyřeší a debilně se usmívá!! ... Pro mě nekoukatelná hrůza, kterou (zase - nevím proč) někdy prožívám.(18.5.2013)