Volejte věštce

(pořad)
Publicistický
Česko, 2008, 45 min

Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? (oficiální text distributora)

TheMaker

Já těmhle věcem věřím, je-likož taky sám něco umím. Co se týče tohoto pořadu tak se mi celkem líbí, "čarodějky" umí dobře poradit a taky se něco zajímavého dozvíte. Ale chápu, že to není pro každého. Každý jsme jiný, ale nezapomeňte: Že něco nevidíte, nutně neznamená, že to neexistuje. Na 5 hvězd ten pořad samozřejmě není, ale zdejší hodnocení mi přijde nefér, takže dávám 5. ()

Karlos80 odpad!

Volejte do blázince a pošlete pro Dr.Chocholouška...Lidi byli blbí, jsou blbí a nadále blbí asi vážně budou. Už vidím jak bych cpal někomu do chřtánu peníze za drahé sms, jen proto abych se dozvěděl jestli budu mít štěstí v lásce, zdraví, hodně nebo málo peněz a tak podobně.. Tvůrci pořadu resp. paní-slečna moderátorka má-mají štěstí, že nežijí v 15. století. Zbytečný pořad pro nespavce, i když už vidím člověka jak někdy nad ránem, zpitomělý, volá někam do studia, ale tuším že to pak jde ještě někdy v dopoledních hodinách, tak se kochejte a nevycházejte z úžasu, tak jako JÁ:-)))) ()

Zeck odpad!

Pořad určen pro paranoidní důchodce, kterým nevykladají karty čarodějnice, média nebo snad kvalitní kartářky. Karty tam vesele vykládají nedostudované psycholožky, které přes den spravují veřejné záchodky. Veškeré ortely a "vize" tamní "dámy" provádějí přes informace přímo od volajících, kteří jim barvou hlasu, náladou nebo popsáním situace řeknou úplně všechno o problému a ony pak jen na oko zamíchají karty a předstírají, že to vyčetly z nich. Ve většině případů tyto dámy neodolají a zapojí svojí stařeckou potřebu do všeho cpát své názory a nekvalifikovaně radí v závažných tématech ( "s ním se rozhodně rozejděte, ten za to nestojí, karty mi to ukazují"). Koukám na to jen když pracuji v noci na počítači, ale jednu píču jsem už slyšel nejméně 5x vyprávět ten samý příběh o tom, jak jí JEDNOU vyšla věštba a proto by jí měl každý věřit (jinak řečeno, jsem šarlatán, teď se vás snažím přesvědčit o svých pseudokvalitách). Volejte věštce není nic jiného, než laciná psychologická hra na stupidního diváka, ze kterého se musí vytáhnout prachy a pak mu za to něco nažvatlat, aby za týden volal znovu. Je to výdělečný pořad, ne pořad určen pro diváky, proto je to sračka jak náplní, tak účelem. 0% ()

xxmartinxx

Nemůžu neobdivovat dámy, které hodinu v kuse mluví a mluví, podle pár vět celkem logicky vyvozují spíše než věštby rady do života a vůbec tvoří dokonalou ukolébavku, která zaručeně uspí, když má člověk potíže se spaním. ()

igi B. odpad!

"Proč Bůh stvořil člověka? No přece jenom proto, aby viděl jeho maglajs v palici" . . . Bláhoffcův "Teorém číslo 1" naplněn zde tedy zcela a beze zbytku! 8-o . . . Docela by mě i zajímalo, co si tak ta >mamá< Košanda vyvěštila pro sebe. Asi že jí někdo jednou hodí k(o)šandu... :o[ . . . Neuvěřitelný hnus s užíváním zjevně fingovaných dotazů, určen pro (nej)dolnějších (inteligenci a zdravému i selskému rozumu nejodolnějších) >deset tisíc< a všelijaké ty vrátné a noční směny, za něž platí účet za telefon (blbí) zaměstnavatelé... :-( . . . Co dodat? Howgh. - - - - - (Občasně a spíše nechtě při přepínání (;-) nahlédnuto v nudně pracovní či opileckou noc na tévé nepríma, komentář zde - v úžasu, že i tato sračka objevila se zde na ČSFD - jako igovidně mnohý - 16.10.2009) ()

Morien

Hustodrsňácká věc, která je spravedlivým trestem pro každého, kdo v době vysílání ještě nespinká nebo není ve stavu, kdy je mu nějaká televize ukradená. ()

ORIN

Kult! Nejlépe věští a vykládá karty milá, šikovná Ivana... Regina... omg... Kupcová... to jméno ještě nekončí? Sádlová. ()

mysicka odpad!

hehe.. hoho.. huhu.. občas se u toho probudim.. ještě mě nenapadlo tam tý nádheře cinknout.. po pravdě by mě ani nenapadlo, že by to někoho napadlo..:))) ()

MM_Ramone odpad!

Je to len pár storočí dozadu, čo sme tu takýchto veštcov, vykladačov kariet, falošných prorokov, zázračných liečiteľov, šarlatánov a podobných podvodníkov verejne upaľovali. Dnes nám svoje rozumy, klamstvá, môžu predávať priamo z televíznej obrazovky. Nie, nechcem tu rozpútať novú inkvizíciu proti týmto hnusným supom, čo zneužívajú dôveru a naivitu slabších pováh. Stačilo by mi, keby táto relácia čím skôr zmizla z vysielania. Čo sa týka hodnotenia, tak tu naozaj nie je nad čím premýšľať. Toto nemá s filmovou tvorbou absolutne nič spoločné. Odpad! ()

kulyk odpad!

Tohle nedám ani zhulenej. Vždycky se ve mě i přes oslabené vnímání probudí člověk, litující zoufalce v posledním tažení, ze kterých si ještě někdo před za a. sebevraždou, za b. úmrtím na raka, za c. zbavením svéprávnosti udělá kasičku. A vždy mu pěkně poradí. Především rady a názory polocikánských kurev i buzerantskejch plešounů na zdravotní stav telefonujících mě uvádějí v úžas. To na to fakt není paragraf? Kladivo na čarodejnice nám dává takový milý návod, jak ohleduplně zbavit společnost tohoto nánosu parazitických sviní. Směle do toho, sirky hradím. ()

Ded@M@tes odpad!

Blbina, kdo na tohle může koukat fakt nechápu. A taky umím věštit, že takových kravin bude víc. / Viděné epizody cca *2.díly / ( Hodnocení: 0/10 ) ()

Tom_Lachtan odpad!

Halo? Když vám řeknu své příjmení, rodné číslo a pin ke kreditce, řeknete mi, jestli mne v budoucnu hryzne samička mravenečníka? ()

Phobia odpad!

Skutečně by mě zajímalo, jestli jsou lidi do tohohle pořadu vážně ochotní volat, nebo tam paní "věštkyni" pouštějí jen nějaké předem nahrané a připravené pásky, aby vypadala úspěšně a snadněji nalákala případného důvěřivého blba. Občasné probuzení v pozdních hodinách má za následek, že někdy vidím fragment z tohohle... jak to nazvat... z téhle hlupákoidní ždímačky peněz. Zvlášť vtipné bylo, když jednou zavolala paní, zmínila nějaké podrobnosti o svém životě a o chvíli později jí ty informace "věštkyně" nejistým hlasem zopakovala jako nějaký objev vyčtený z karet :-))). Stupidní pořad a ještě stupidnější volající, jasný a nekompromisní odpad. ()