Tím profesionálnych vizážistov Zmenárne si v každej relácii berie na paškál dvoch divákov, ktorí sa rozhodnú od základov zmeniť svoj výzor. Čím väčšiu zmenu sú adepti ochotní podstúpiť, tým väčšia výzva je to pre našich vizážistov. Potenciálnym adeptom na zmenu sa stáva ten, kto vyplní formulár na našej stránke a k nemu pripojí aj aktuálne fotografie. Ak sa rozhodneme, že ste pre nás vhodný typ, pozveme si vás na kasting. Tam vás vyspovedá naša porota zložená z vizážistov, ktorá okrem iného bude zisťovať aj to, či ste odhodlaný podstúpiť aj radikálnu zmenu a nielen podstrihnúť končeky vlasov. (oficiální text distributora)

Hedka

Áno, to, ako sme upravení je tiež dôležité, ale určite nie natoľko, aby sme z toho urobili životnú prioritu a strácali čas pri takýchto prázdnych a bezduchých reláciách. ()

WANDRWALL

Něco na český způsob "Vypadáš skvěle", ale na rozdíl od české verze mi tohle přišlo méně ukřičené, uvískané, správně strozší. Co mi ale u těchto pořadů vadí, časem mě odpuzuje, jak se snaží vytvářet dojem, že vzhled je moc důležitý, namísto mnohem potřebnějších věcí v člověku. To mě pak vždy odpuzuje, vyvolává ve mě až nevolno. Už ale mám asi i tohle za sebou. Je to jako s reklamou, člověk se s ní taky časem vyrovná. . ()

Marek1991

Vyzerať na jeden deň skvele, povýskať si na nových šminkách, avšak program ktorý je úzko špecializovaný, ale hlavne neprináša nič nové, len často mení staré ženy, aby vyzerali pekne na deň s tým, že im v tom pomôže cez komerčné drahé produkty, ktoré môžu byť v dlhodobom horizonte tak zdravé, ako aj škodlivé ma za srdce nechytil. ()

Merv odpad!

"Ó vy ste ale škaredá.Tuto raketový tým špecialistov sa svami pohrá a čoskoro budete vyzera ako človek" ...Relácia je absolútne nudná,to že niekomu nanesú na tvár 2 kg make-upu nieje žiadna show.Teda povedal by som že je určená len pre istú skupinu divákov. ()

chamba

Videl som každučkú jednu časť a niektoré premeny sú viac než nadpozemské, je pravda že niekedy sa stane, že rozdiely predtým a potom sú nepatrné, ale pozorný divák a verný fanúšik dokáže oceniť aj tieto menej zaujímavé diely. Relácia má svojský štýl s pohodovou muzičkou a nemenej atraktívnou, vždy duchaprítomnou moderátorkou, ktorá ma vie vždy priviesť do varu. ()

Mire

Nebudem hodnotiť, nie je čo. Toto je určené naozaj len pre veľmi veľmi úzku sortu diváčok ktoré sa vyžívajú v kozmetických záležitostiach, pre nás to nie je nanič. ()