Příležitost dělá zloděje

Henry's Crime

Krimi / Drama / Komedie / Romantický

USA, 2010, 108 min

• Flynn

Slabota, slabota. Komedie, u které jsem se ani nepousmál asi ani není komedií. Pokud hledali herce pro toporné vyjádření hlavního hrdiny tak sázka na Keanu Reevese byla tutovka, lépe by to zahrála snad jen socha. Nuda, šeď, nevím co by se dalo na tomhle filmu vyzdvihnout.(16.7.2011)

Romantické drama pro náročného diváka. Královsky jsem se bavil a mohu vřele doporučit. "...Henry! ty jsi jí o tom řekl všechno?! Maxi, jak máš rád slaninu?" :-)(30.6.2011)

• SniperG1

Teda horší způsob vyloupení banky jsem snad ještě neviděl! Jediné co se dá ocenit, tak výkon Very Farmigy... 40%(7.8.2014)

• Xmilden

Keanu Reeves začíná mít seriózní problém. Jestli tohle je jediný film, o který v roce 2010 zavadil, tak to nevěstí nic dobrého. Jeho kariéru můžou teď zachránit snad jen 47 Roninů. Henry's Crime je unylá, nudná a zbytečná záležitost, kterou natočil nějaký břídil. Doporučuju všem, aby se tomuto filmu velikým obloukem vyhnuli. V opačném případě je čeká zklamání.(25.8.2011)

• Terva

Příležitostně jsem se podíval a nepříležitostně jsem zaplakal.(15.7.2012)