Příležitost dělá zloděje

Henry's Crime

Krimi / Drama / Komedie / Romantický

USA, 2010, 108 min

Čekal jsem od toho filmu úplně něco jiného a dostal jsem jednoduchý příběh, jednoduché, nevýrazné postavy až na vyjímku Jamese Caana a absurditu děje. Od takového hereckého obsazení a originality scénáře jsem očekával prostě víc než těžkej průměr.(18.6.2011)

• Pavlínka9

Doufám, že Keanu za tento film dostal alespoň pořádně zaplaceno, jelikož sice nápad s tématem - "Seděl jsem za vykradení banky, kterou jsem neudělal, tak až budu na svobodě, tak ji tedy vážně vykradu!" je dobré, ale špatně natočené. Jediným tahounem pro mě byl James Caan, který si tam sám vynikajícím způsobem vytvořil pomalu své vlastní prostředí a natáčel si tam oproti ostatním lidem z filmu, jiný, pořádný film.(19.8.2012)

• Fr

,,TVÝM SNEM JE BANKA?“...,, JO.“...,,JAKÁ BANKA?“...,,TU, CO JSEM NEVYKRADL.“...,,TO JE TVŮJ SEN?“...,,JO.“...,,CO JE TO ZA UJETEJ SEN?“ ..... /// Reevesův ,,Henry“ je tak nezajímavej chlápek a vlastně všichni tu ukazujou, že vykrást banku je děsná nuda. Možná nejde ani tak o banku, ale o šťastná rozhodnutí....nebo o to, co jsme v životě ochotni riskovat. DIVADLO – ŽIVOT HENRYHO – ČECHOV – LIDSKÉ CITY. Když divadlo ve filmu, tak Cimrmani nebo Karamazovi. Tohle je nuda století! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zajímá mě, jakou historii má hra ,,Višňový sad“. 2.) Chystám se ,,udělat“ během divadelní hry. Banku. 3.) Hledám film na dobrou noc. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(13.6.2011)

Trocha pomalší rozbeh aj pomalší film celkovo, ale príbehovo celkom fajn. Pohodovka na jedno poobedie a Keanu Reeves, ktorého som už dlhšie nikde nevidel. Potešil hlavne James Caan. Film považujem za menší úlet. 66%(18.10.2012)

• Terva

Příležitostně jsem se podíval a nepříležitostně jsem zaplakal.(15.7.2012)