Příležitost dělá zloděje

Henry's Crime

Krimi / Drama / Komedie / Romantický

USA, 2010, 108 min

• SniperG1

Teda horší způsob vyloupení banky jsem snad ještě neviděl! Jediné co se dá ocenit, tak výkon Very Farmigy... 40%(7.8.2014)

• SaNcHeZ_cz

Mirek Dušín jde loupit. Keanu Reeves v hlavní roli šíleně nudného a těžce nepovedeného kriminálního filmu, který víc než cokoliv jiného, evokuje tak maximálně divákovu touhu opustit projekci. Kombinace stokrát viděného v debilně napsaném příběhu, doplněná o nepoutavé herecké výkony bez jakéhokoliv efektu. Už dlouho jsem neviděl snímek, který by mě více nudil. Jediným pozitivem tak buď postava divadelního režiséra Petera Stormarea a fakt, že s vývojem děje se ubohost látky alespoň trochu vytratí.(7.10.2011)

Romantické drama pro náročného diváka. Královsky jsem se bavil a mohu vřele doporučit. "...Henry! ty jsi jí o tom řekl všechno?! Maxi, jak máš rád slaninu?" :-)(30.6.2011)

Strašná haluz. Jak celá loupež tak celý film. Reeves je bezvadně toporný ňouma, který to všechno svým způsobem ošéfuje, ale udělá to tak strašně pasivně, že v tom většina lidí asi ani neuvidí záměr. A Caan si podfukáře Maxe neskutečně vychutnává a za většinu srandy může on. Je fajn vidět ho v takovéhle roli. Paralela hry a loupeže sice vychází, ale nepřišla mi dost osudová na to abych z toho byl na větvi. Takže příjemné tři a snad se v "Moskvě" všichni nakonec sešli.(8.7.2011)

Keanu Reevesa mám rada, je môj obľúbenec. V tomto filme však stvárňoval tak divnú postavu, že mi ho mierne ľúto prišlo. Však on má na viac. Ale aj tak potešilo. Henry Smith, verný manžel a vrátik na colnici, sa nudí v živote, tak sa nechá zavrieť do väzenia za zločin, ktorý nespáchal – lúpež banky. Odsedí si za to pekné 3 roky (počas ktorých sa manželka znova zaľúbi do iného) a potom, div sa svetu, rozhodne sa VYKRADNÚŤ BANKU!!! Však načo by sedel za niečo, čo spáchal, keď si odsedí väzenie za nič a dotyčný zločin spácha až po odsedení? :D To je logika.. Ale na druhej strane, pekne sa to vykrádanie prelínalo s hraním v divadle pod vedením podareného rusa. A Keanu, zvodca žien, si stihol naraziť novú ženušku.(26.10.2012)