Příležitost dělá zloděje

Henry's Crime

Krimi / Drama / Komedie / Romantický

USA, 2010, 108 min

Trocha pomalší rozbeh aj pomalší film celkovo, ale príbehovo celkom fajn. Pohodovka na jedno poobedie a Keanu Reeves, ktorého som už dlhšie nikde nevidel. Potešil hlavne James Caan. Film považujem za menší úlet. 66%(18.10.2012)

• Lacike

Film je rovnako mdly ako jeho trailer: Nie je nic horsie ako nevtipna komedia. A samotni herci to uz tiez nezachrania. Ako keby si hned na zaciatku natacania uvedomili do akej slaboty sa nechali nahovorit, a tak sa vobec nesnazia a pocas celeho filmu len znudene odrozpravaju svoje dialogy. 3/10.(12.6.2011)

Romantické drama pro náročného diváka. Královsky jsem se bavil a mohu vřele doporučit. "...Henry! ty jsi jí o tom řekl všechno?! Maxi, jak máš rád slaninu?" :-)(30.6.2011)

• bourec

Jednoznačně mám hodně rád filmy o loupežích,o spřádání plánů.To mě vždycky bavilo.Navíc když film je tak bombově obsazenej,čekám opravdu skvostnou podívanou.Bohužel tohle mě moc nesedlo.Herci hrajou dobře,to zas jo,ale prostě je to takový uťáplý.Škoda.40%.(5.5.2012)

Příběh o muži, který je neprávem odsouzen za vyloupení banky. A pak, když je propuštěn z vězení, tak se rozhodne tu banku opravdu vyloupit. Jak působivé, že?(30.4.2012)