poster

Příležitost dělá zloděje

 • USA

  Henry's Crime

Krimi / Drama / Komedie / Romantický

USA, 2010, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  *

  Příležitostně jsem se podíval a nepříležitostně jsem zaplakal.(15.7.2012)

 • MartinezZ
  *

  Oficiální text distributora: Mdlý prd. ~~~ Přesně takhle krátký, jednoduchý a všeobsažný by mohl být popis filmu. Jestli sháníte film, na který se vlastně nemusíte ani dívat, spíše Vám někde na pozadí bude dělat zvukovou kulisu, je 'Jindrův zločin' ideální kousek. Jedině takhle jde film strávit, protože cíleným koukáním naň byste se akorát nudou obrátili v prach. ~~~ PS: V usnutí mi bránilo jen jedno: naprosto debilní hudba.(13.6.2011)

 • žvanimírek
  **

  Henry's Crime je od začátku do konce jeden velkej průser. Dalo se čekat, že Reeves podá svůj klasickej mdlej výkon, ale co mě opravdu překvapilo byla stupidita scénaře! Nedokáže to omluvit ani slovo "komedie" v kolonce žánr, ani moje favoritka Vera Farmiga.(11.6.2011)

 • SaNcHeZ_cz
  *

  Mirek Dušín jde loupit. Keanu Reeves v hlavní roli šíleně nudného a těžce nepovedeného kriminálního filmu, který víc než cokoliv jiného, evokuje tak maximálně divákovu touhu opustit projekci. Kombinace stokrát viděného v debilně napsaném příběhu, doplněná o nepoutavé herecké výkony bez jakéhokoliv efektu. Už dlouho jsem neviděl snímek, který by mě více nudil. Jediným pozitivem tak buď postava divadelního režiséra Petera Stormarea a fakt, že s vývojem děje se ubohost látky alespoň trochu vytratí.(7.10.2011)

 • bourec
  **

  Jednoznačně mám hodně rád filmy o loupežích,o spřádání plánů.To mě vždycky bavilo.Navíc když film je tak bombově obsazenej,čekám opravdu skvostnou podívanou.Bohužel tohle mě moc nesedlo.Herci hrajou dobře,to zas jo,ale prostě je to takový uťáplý.Škoda.40%.(5.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace