poster

Já, Frankenstein

 • USA

  I, Frankenstein

 • Slovensko

  Ja, Frankenstein

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2014, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • *CARNIFEX*
  **

  Frankenstein je nová kvalitou nedosahujúca "kópia" Van Helsinga. Ten okrem krásnych efektov, kulisami a obyčajnou zábavou disponoval "dušou", ktorá diváka dokázala nie len pobaviť, ale aj upútať. Tu veškerá "sranda" končí vyzradením všetkých "tromfov" v úvodnej 15 minútovke. Všetky efekty sa už len opakujú a Frankenstein zrazu nemá po vizuálnej stránke čím prekvapiť, čo ponúknuť ( až na úplný záver ). Keď k tomu "prirátame", miestami ozaj stupídne dialógy v podobe trápnych "detinsko detských" vyhrážok, razom si človek uvedomí, že tento film je venovaný kategórii do 15 rokov, alebo divákovi s "detskou" dušou, ktorému postačí "nemé" sledovanie obrazovky a chrúmanie pukancov. Neustále cirkevné žvásty boli pre mňa najväčším tŕňom v oku. Boh sem, boh tam, boh toto, boh "hinto". Ako v zlom sne. ( Je snáď režisér iluminátom?? Propaganda vieri a "kresťanstva" je cítiť na sto honov. Peklo Vs Nebo, Boh Vs Diabol, Boží bojovníci ochraňujúci životy ľudskej rasy "neviditeľnou rukou" - aké priehľadné ). Frankeinstein nie je vyslovenou katastrofou, no kto čakal pokus o remake z roku 94', vytriezvie veľmi rýchlo. Vidieť raz a "rýchlo" zabudnúť.(3.3.2014)

 • DaViD´82
  odpad!

  Já, divák. Já, chudák...(3.5.2014)

 • EvilPhoEniX
  *

  Akční řezby miluji, jsem jejich velký fanoušek, obzvlášť Underworld Awakening, tam jsem stihl dosáhnout pěti orgasmů ,ale když řeknu, že tohle je opravdu špatný film, tak mu ještě polichotím. Průměrné efekty, nezajímavá akce, příběh napsaný 12 letým dítětem. Tohle je ostuda všech Akčních filmů!! Stuart Beattie mi dluží 92 minut mého života. Ztráta času nedoporučuji ani největšímu nepříteli.(7.3.2014)

 • akisha
  *

  Proti tomuhle slepičáku je připitomělej Underworld jak sám archanděl Gabriel. Ta jedna hvězda je na třetiny rozdělená za tři herce - Eckhart (dělal, co mohl, ale moc toho nebylo) a za Mirandu a Billa a zůstává otázka, mají tohle ty tři zapotřebí? I když je pravda, že Bettany jakožto áčkovej herec taky vleze do kdejaký chujoviny. Velmi vychcaně byl ve filmu odůvodněn jeho název, jak jinak že, "Já, Frankesteinovo monstrum" nebo ještě líp, "Já, Adam" by asi nemělo ten správnej břink. Pukalo mi břicho smíchy, když už po pátý Eckhart prolítl oknem, pomalu se zvedl a hodil drsoň pohled skrz čelo. Taky zajímavej tah bylo vyvraždit všechny aspoň trochu zajímavý postavy v prvních 15ti minutách, o dementním scénáři nemluvě. Povedej design chrličů zabíjí fakt, že od začátku až do konce se těch jejich epickejch scén valí hromady a hromady - absolutně žádnej cit pro gradaci, asi jako kdyby v LOTRovi ve Dvou věžích bitva o Helmův žleb proběhla hned na začátku a trvala beze změny až do konce filmu, ale je zcela zcestný tyhle dva filmy přirovnávat. Bráno kolem a kolem a řečeno slovy klasika - je to hnůj.(10.11.2014)

 • juta
  ****

  Tak abych řekl pravdu, tak žádný zázrak to rozhodně není, ale zatracovat se také nemůže. Má to docela fajn příběh, i když vzhled démonů nebyl nikterak oslnivý, přesto šlo o zajimavou podívanou.(1.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace