Já, Frankenstein

I, Frankenstein

Ja, Frankenstein

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2014, 92 min

Presne takovej tupej akcni vyplach ve stylu Underworld a Legie, jakej jsem cekal. Pribeh je samozrejme znacne dementni a to i na pomery podobnejch becek, ale aspon svizne odsejpa a neni cas na zbytecny kecy. Triky nejsou buhvijaky, ale vylozene nerusi. Herci nemaj prakticky co hrat, Nighy dela svyho typickyho zaporaka, ale Eckhart docela prekvapil, ani ne tak herectvim, ale tim, ze to je docela namakanej borec. Co se tyce akce, ta se snazi za kazdou cenu vypadat epicky, ve vysledku se to sice vse vicemene furt opakuje, ale diva se na to pekne. Takze celkove ty 4* tak vlastne davam hlavne za to, ze jsem se od zacatku do konce skvele bavil, na vypnuti mozku idealni.(9.5.2014)

• CrypzzXD

Nestravitelná fantasy břečka, která se pokouší udělat z Aarona Eckharta stejně velkého drsňáka jakým byl (a stále je) Hugh Jackman v doteď podceňovaném výplachu Van Helsing a z Yvonne Strahovski stejný sexuální idol jako byla (a stále je) Kate Beckinsale. 10%(11.7.2014)

• Fr

,,KOLEM ZUŘÍ VÁLKA. VÁLKA, O KTERÉ LIDÉ NEVĚDÍ. UŽ PO STALETÍ. MŮŽE ZNAMENAT VYHYNUTÍ LIDSKÉHO DRUHU...“ /// Nevýraznej casting, kterej prostě nemá nato příběhu, kterej je hloubkou myšlenky určenej nemluvňatům, domácím zvířatkám a účastníkům Bohnickýho zájezdu jak a čím pomoct. Fantasy nesmyslnost, ve který jde vo efekty, zvuk (ne vole, nečučel jsem tu ruskou verzi! a vobraz, a nezajímá ji, jestli něco víte o vědci jménem Viktor Frankenstein. Navíc je to bez charizmatický postavy, pořádný hlášky, zato plný béčkovejch až céčkovejch řečiček. Van Helsing, Underworld, upírskej Lincoln … asi bych to víc nepitval. Píčovana, která zabaví a donutí zamyslet se nad vlastním IQ. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Komiks, kterej má na svědomí Kevin Grevioux neznám. 2.) Zajímá mě, jak si vedl ,,netvor“ 200 let po smrti Viktora Frankensteina. 3.) Thx za titule ,,.Bac.“ a ,,Araziel“. /// PŘÍBĚH * HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ ne(2.5.2014)

• liskam

Ne ne ne. Frankenstein je jen jeden, a myslím, že tahle vykrádačka názvu, byl jen marketingový trik, aby filmaři natáhli do kin13ti letá děcka. Holt název, Já Adam: výtvor Franenseinův by se prostě asi neujal.... Za mě 45%(14.2.2014)

• Faidra

My, prachy, nesmrdíme... a tak jsou kvůli nám i jinak slušní herci ochotní k ledasčemu. Je fakt, že takovej zápas sešívanejch ani Eden neviděl. Naštěstí.(24.2.2015)