Já, Frankenstein

Ja, Frankenstein

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2014, 92 min

• LIVINGDEAD

Já jsem u toho zaspal, takže se budu muset podívat ještě jednou. Ale už předem vím, že se mi do toho moc nechce :-((2.3.2014)

Chrlička Eowyn proti princi démonů Davey Jonesovi. Hlavní rozhodčí sešitý Harvey Dent, na čarách digitální mrdník a chuť na Strahovski tunel. Zápas málem několikrát přerušen pro příběhovou tmu, slova vypouštěná z úst některých hráčů na odebrání registračky.. Pozitiva? Od dob Branagha je Frankensteinovo monstrum větší fešák (na cenu Metrosexuál roku to však ještě není), díky svému hereckému rejstříku vypadá B.Nighy mnohem démoničtěji bez masky a co je nejdůležitější, je to krátké. Jinak jsem byl docela překvapen, že se za účelem završení trilogie sebestředných názvů (Já, robot, Já, legenda) nezhostil hlavní role Will Smith. Victor by asi těžko našel na ingolstadském hřbitově osm mrtvých těl jeho pigmentace, ale se současnými rasovými kvótami Hollywoodu člověk nikdy neví..(1.2.2014)

Tak abych řekl pravdu, tak žádný zázrak to rozhodně není, ale zatracovat se také nemůže. Má to docela fajn příběh, i když vzhled démonů nebyl nikterak oslnivý, přesto šlo o zajimavou podívanou.(1.6.2014)

• verbal

Já, Kokot jsem se na Něj, Franknštajna dokonce i těšil. Očekával jsem něco mezi Kazatelem a Blejdem a dostal jsem bezkrevné, pomatené kázání zfetovaného liturgika náctiletým downům, ze kterého se mi chtělo Blade. Bekinsdejlovic Katce se asi posledně v latexu zapařila ryba při likvidaci metrosexuálních homodlaků, a tak do scenáristického generátoru přiblblých, gotických pičovin naťukali "Něco jako Andrvorld + Bil Najtly" a vypadl jim z toho kožený, slávistický Áron s prdelí na bradě, co s partičkou metrosexuálních chrličů v zádech potírá démony jako od Mattela v hnusném digitálním smogu. Takže, pokud zrovna nemáte penetrovaný čelní lalok, jediné, co vám po skončení utkví v hlavě, je chuť kouknout Yvonce zblízka na bliznu a nutkání narazit si na konec okapu bezmimickou hlavu Džeje Kertnyho.(1.3.2014)

• CrypzzXD

Nestravitelná fantasy břečka, která se pokouší udělat z Aarona Eckharta stejně velkého drsňáka jakým byl (a stále je) Hugh Jackman v doteď podceňovaném výplachu Van Helsing a z Yvonne Strahovski stejný sexuální idol jako byla (a stále je) Kate Beckinsale. 10%(11.7.2014)