poster

Paranormal Activity: The Ghost Dimension

 • Česko

  Paranormal Activity: Jiný rozměr

 • USA

  Paranormal Activity: The Ghost Dimension

 • USA

  Paranormal Activity 5

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Paranormal Activity: The Ghost Dimension

Horor

USA, 2015, 97 min (SE: 84 min)

Režie:

Gregory Plotkin

Kamera:

John W. Rutland

Producenti:

Jason Blum

Střih:

Michel Aller

Kostýmy:

Lisa Lovaas
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • George Stobbart
  **

  Uff, tak to bolo naozaj finále „na úrovni“... Alebo skôr podobný bordel ako sa v PA objavoval minule! Tvorcovia sa s tým akosi moc neobťažovali. Ale čo na tom, aj tak som čítal, že to je len koniec ságy, nie úplný koniec "Paranormal Activity", takže predpokladám, že o pár rokov sa v Blumhouse Shit Company opäť vyprodukuje nejaký mizerný spin-off, aby sa na tom spokojne ryžovali ďalšie bubáčiky.(15.12.2015)

 • schizmo
  ***

  Největší problém found footage škatule není ani tak jistá vyčerpanost a recyklační návyky, ale snaha žánr oživovat až moc výraznou post-produkcí. Zatím vždy se to ukázalo jako slepá ulička nebo vždy film dostal pěkně na prdel co se uvěřitelnosti týče a u PA byl pátý díl na hraně toho, co bych osobně uvedl jako akceptovatelné. Tam, kde nejsou nápady, tam to zachraňují efekty. Ne však u žánru, který staví jakoby na pocitu opravdovosti a uvěřitelnosti. Všechny ty lekačky, zvuková podpora a prostě obecná hra s divákovou představivostí, které z minima vytvoří maximum, bylo tak trochu pošlapáno snahou posunout film zase o kus dál. Ztvárněný bubák, díra ve zdi a nijakej konec jasně ukazují, který že PA díl je nejslabší.(17.2.2016)

 • Wacoslav1
  odpad!

  To jsou mi, ale věci... Tak jsem se chystal, že okomentuji šestý díl této parapíčusácké série a co jsem nezjistil? Ten předchozí který jsem zatím jako jediný poctil svým komentem byl jakýsi spin off nebo podobný bulšit a regulérní pětka je až tohle? Sakra kdo se v tom má vyznat... No to je buřt. Každopádně vlna recyklace pokračuje a i když bych tomu možná i 1* dal, tak řečeno slovy klasika : když tomu tu hvězdu dám, tak budu jako všichni ostatní, vyodpadováním tohoto veledíla vyjádřím určitý názor já nevím jaký přesně názor, ale Frankenstein taky zabil Doktora Frankensteina... No nic dost filozofování teď bych to měl správně zničit nějakým brutálně ftipným komentářem kterej si pak hrdě vyvěsím na Assbůk... Ha sakra zrada! Nemám Assbůk!!! No nic, takže nasrat virál nebude. Stejně by mi to určitě banda vystrašených dětí co se právě vrátili z nejděsivějšího hororu roku neolajkovala, parchanti jedni ničeho si neváží!!! Tak jako tak v nejhorším by se mělo přestat, ale ono se určitě ještě pár videokazet dochová i do dalšího dílu. Hlavně, že to pořád vydělává prachy. Neviděl v kině.5%(9.11.2015)

 • dr.horrible
  **

  Toto malo potenciál byť najlepším dielom, nebyť dvoch takých, celkom zásadných problémov: 1.) Celé je to na blbé, 2.) Efekty sú smiešne. A to sa ani nezmieňujem, jak decko nevedelo hrať, to už berem ako súčasť série(22.1.2016)

 • KoRner
  **

  A cenu pre najdebilnejší filmový pár vyhráva... Tí dvaja magori práve z tohto filmu! Tak neuveriteľne iritujúce postavy som dlho nevidel a prial som tomu duchovi, aby to ukončil čím skôr. Ako bubák bol celkom fajn, škoda len, že nemal dôstojných protivníkov.(23.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace