• Česko

Paranormal Activity: Jiný rozměr

Paranormal Activity 5

(neoficiální název)

Horor

USA, 2015, 97 min (SE: 84 min)

Gregory Plotkin

John Rutland

Jason Blum

Michel Aller

Kostýmy:

Lisa Lovaas
  • Hoyt

Na nejlepší třetí díl to nemá ani v nejmenším. Na můj vkus až moc sci-fi a Toby se také moc nepovedl. Chybělo mi tam to větší tajemno a beznaděj z právě už zmíněné skvělé trojky.(3.11.2015)

spolu s neoficiální pětkou druhý nejlepší díl bubací série...ani tady sice nechybí hluchá místa a nelogické chování postav ve chvíli kdy zjistí že mají v domě strašidlo,nicméně ve chvíli kdy se do toho Tobey opře by se atmosféra dala krájet.Je navíc strašně fajn,že se Tobey tentokrát neomezuje jen na zavírání dveří a nějaký ten rambajs,ale začíná bubat o 106 a ve chvíli kdy se ve finále naštve to opravdu stojí za to.Osobně jsem po 3 dílech o ničem nic nečekal a jsem mile překvapen...60%(18.11.2015)

• bari68

Kebyže mi niekto po týždni, možno mesiaci pustil úryvok z niektorých pokračovaní týchto sequelov, prequelov a spin-offov, nepoznám medzi nimi veľký rozdiel. Produkcia sa nás snaží znovu nečím ,,novým,, zaujať, avšk bez valného výsledku. Asi tak to mňa všetko pôsobí.(11.11.2015)

• KoRner

A cenu pre najdebilnejší filmový pár vyhráva... Tí dvaja magori práve z tohto filmu! Tak neuveriteľne iritujúce postavy som dlho nevidel a prial som tomu duchovi, aby to ukončil čím skôr. Ako bubák bol celkom fajn, škoda len, že nemal dôstojných protivníkov.(23.1.2016)

• Baronne

Příšerná splaška, stejně jako všechny další díly tohohle ubohýho hororu. Nemá to nic. Spád, lekačky, smysl. Možná se to spraví 12tym dílem.. 4 scénáristi se podíleli na opravdu nevim čem. Holt z řepy ananas neuděláš.(24.10.2015)