Dan Oniroku nawagesho

• USA Rope Cosmetology
Drama / Pornografický
Japonsko, 1978, 67 min

Kanoko je nešťastná v manželstve, chýba jej intímny život, pretože jej manžel stále pracuje a na svoju manželku nemá chuť. Jej však kontakt veľmi chýba, a práve vtedy náhodou stretne svoju dávnu kamarátku, ktorá so svojím manželom praktikuje sadomasochizmus. Kanoko sa najprv len prizerá a páči sa jej, čo vidí, lebo je tak vytrhnutá zo svojej všednej reality. Nakoniec do podobných aktivít začne zapájať aj svojho hanblivého manžela, ktorý sprvoti neverí vlastným očiam, ale potom tomu príde na chuť. Z hanblivého chlapa sa tak stáva perverzne nadržaný jedinec. (Astaroth12)

giallo

To co japonci dokáží podat jako umění, je neuvěřitelné... Jeden z mnoha zářezů do žánru "roman porno". ()

panjosef

Další z ranku roman poruno s Nikkatsu S&M královnou Naomi Tani v hlavní roli. Kanako se nudí se svým uťáplým manželem, který pořád jenom pracuje na své habilitační práci na univerzitě. Tak se jednoho dne potká s její dávnou kamarádkou Tomoe a s jejím manželem a pozná jejich bondage - S/M radovánky, při kterých Tomoe hraje poslušnou fenu na vodítku. A Kanako se to tak zalíbí, že to samozřejmě chce hned zkusit taky a zlanaří do toho i svého stydlivého manžela, ve kterém se probudí bujaré choutky :-) . Jinak se zde dočkáme přesně toho, co čekáme - provazy, svíčky, bičování, ponižování, močení, dokonce vkusný body painting a spousta perverzních radovánek. Vše samozřejmě s naprosto dokonalým vizuálem. Musím ovšem upozornit na scénu "inaugurace" Kanako, kde se přivede na vodítku vlčák, u toho jsem se teda kroutil a dalo mě to zabrat abych neposunul film dopředu, ehm. Jinak je tenhle film vlastně jedna akce za druhou :-) Mne teda jinak nejvíc pobavila proměna manžela Kanako ze šmouly který vypadá že neumí do pěti napočítat na pořádného perverzáka, u pár scén jsem fakt se musel nahlas zasmát. A taky u toho konce, hehehe :-) . Takže fandové tohohle žánru - můžu doporučit další povedený (ač nijak moc novátorský, ale to vůbec nevadí) kousek. ()

anderson

Japonci dokážu esteticky podať aj tie úplne najväčšie prasačiny. Nejedná sa o porno, hoci niektoré zábery sú rozostrené na chúlostivých miestach. Submisívne predstavy o japonských ženách sú tu ale (doslova) vybičované na maximum. Hlavná predstaviteľka (NAOMI TANI) je degradovaná do úlohy feny. Muž ju vodí na obojku, zväzuje, kvapká na ňu vosk a dopraje jej aj ďalšie podobné radovánky. Pre mňa najšokujúcejšou scénou bola kopulácia s vlčiakom. Tá ženská by mala dostať nejakého (porno)oscara ... No a týmto pre mňa exkurzia do sveta DAN ONIROKU a jeho zvrátených fantázií nateraz končí. (2.9.2009) ()

Astaroth12

Príbeh je beznádejne debilný.Tento film je nechutný,je bizarný a je na ten rok natočenia veľmi perverzný.Ale zas stále sa tam niečo dialo a film vôbec nenudil.Bolo to aj kvalitne natočene aj vizuálne to bolo na slušnej úrovni .Len tá scéna z vlčiakom,tú som veľmi ťažko predýchaval ale maslo psíkovi chutilo.Tu slova sú zbytočné,treba vidieť a sami si vytvoriť názor. ()

ledzepfan

Je to víceméně takové hezké, romantické S/M soft porno. Velmi kvalitně natočené, technicky zvládnuté, plné citlivě naaranžovaných obrazů(nj japonci) a jemného vtipu... Nic víc ale od toho očekávat nelze. Příběh je hodně strohý, předváděné praktiky jsou taková zdravá klasika, žádné extrémy se nekonají(což tady není na škodu) a díky rozumné minutáži se film dovalí do happy endu dříve než by začal nudit..... V rámci estetické erotiky solidní 4 ()

kinderman

Film z ranku buď pětka, nebo odpad, cokoli jiného je alibismus. Jestli chcete otestovat hranice své divácké snesitelnosti, pak je tam opravdu jedna nezapomenutelná scéna. Není divu, že Naomi Tani už po tomto snímku skoro nic dalšího nenatočila, nedovedu si (raději) představit, kam by se ještě dalo zajít. ()

Arkanoid

Naomi Tani v úlohe Kanako a jej štyridsať-päťdesiatročný manžel majú klasické nudné raňajky, po ktorých on ide do práce a ona sa ide prejsť. Pozerá na cvičeného vlčiaka a večer, keď manžel zaspí, náhodou objaví v časopise fotku BDSM obrazu ženy z výstavy, na ktorú ide. Stretáva starú známu, ktorej manžel vystavuje a ani sa nenazdá, už je na návšteve. Spoznáva sa s ním, s jeho mladou asistentkou Yumeko a vrhnú sa pred ňou na umenie. Známa je zviazaná a Kaneko vzrušene obďaleč pozerá na výjavy, ktoré sú spestrením jej všedného života. Umelec jej ukazuje aj hru na psíka, vôdzku a obojok na svojej žene Akonáhle sa vráti domov, zabrechá na svojho muža a chce robiť doggystyle. Manžela berie na budúcu návštevu so sebou a nechávajú sa inšpirovať párom, bohužiaľ doma ale nemajú kríž, ale len horizontálne brvno, čo v prípade potreby jednoznačne stačí. Z perverzných scén tu máme aj močenie pri zviazaní. Všetko ale prekonáva vlčiak, ktorý neostáva len pri lízaní a to som za približne 50 pinku, ktoré som doteraz videl, ešte nezažil. Film tak ostáva pamätný, a Naomi Tani si ozaj zaslúži pornooscara, ako už napísali užívatelia predo mnou. Čo ale znižuje kvalitu filmu, sú predvídateľný dej a postavy, ale hlavne, chýbajúce napätie, keďže do všetkých praktík šli postavy dobrovoľne. Degradácia človeka na niečo niečo nižšie môže robiť dobre extrému, ale nie príbehu. ()