Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

T2

Tieto relácie čo produkujú naše TV stanice idú absolútne mimo mňa. Pre mňa to je mdlé, amatérske a hlavne nezábavné. prihadzujem hviezdu za tie ich záverčné piesne /40%/ ()

larelay

Ja som sa vyborne bavila. Scenky mali stavu, naboj, bolo vidno, ze si herci vedia spravit srandu aj sami zo seba, a to ocenujem najviac. Mam rada vsetkych piatich zucastnenych a podla mna boli vynikajuci. Som nesmierne rada, ze Slovensko ma taku fantasticku generaciu nastupcov skvelej hereckej skoly z cias totality a som presvedcena, ze sa nemame za co hanbit. ()

Dever

Jedna z lepších zábavných Slovesnký Reality-TV. No treba pripomenúť, že Uragán vládne tomuto žánru na čele s Petrom Marcinom a Andym Krausom. ()

tron

„A potom ti způsobím bolest.“ Ťažko povedať... občas rozpaky, občas nadšenie... plus mínus delené krát priemer (ale teší ma, že takú „netypickú“ reláciu Markíza vôbec odklepla a že „humoristi“ Skrúcaný, Vacvalová, Senzus a Andrásy majú konkurenciu, ktorá na rozdiel od nich miestami JE vtipná). Pokiaľ postavíte pred kameru Polnišovú, Genzera, Suchánka, Pomajba alebo Latináka, môže z toho vzísť vtipná improvizácia, záleží samozrejme od témy. Nie všetci sú pohotoví, niektorí sú napnutí ako prút (Jakab)... neviem... priemer... ale sem-tam si k tomu sadám celkom rád, že čo na mňa zasa vymyslia. ()

Pethushka

Neuvěřitelné výkony Petry Polnišové mě dostávají do kolen. Záleží na tématech, ale věšinou se perfektně bavím. Jednoduše fantastická reality show. ()

robbiee

Miestami výborne, miestami dobré, miestami OK. Celkovo však fajn zábava, čo je podľa mňa na slovenských obrazovkách nezvyk. (česť výnimkám) ()

MM_Ramone odpad!

Improvizácia je kreatívne tvorenie, prejav, výkon bez prípravy. Rýchla reakcia herca na zadanú tému. Práve o to sa pokúšajú účinkujúci v televíznej show "Partička". Lenže tento druh vystúpenia si môžu dovoliť iba skutočne nadaní a pohotoví umelci. Je ťažké sa vrhnúť na niečo podobné s bandou trapných mamľasov ako sú Latinák, Miezga, Polnišová, Pomajbo, Suchánek, Genzer... Ale to si autor tejto relácie vôbec neuvedomuje. Dangl sa tak pre mňa stáva ďaľším synonymom slova debil. Odpad! ()

ripo

Niektoré improvizácie Polnišovej, Latináka či Miezgu ma doháňali k záchvatom smiechu. Niekedy naozaj platí, že improvizácia s dobrými hercami môže byť lepšia ako príliš komplkovaný dramatický scenár .... Tu sa herci ukazujú, v čom je umenie hereckej improvizácie ... ()

Ded@M@tes

Slovenská Partička mě nikdy nějak zvlášť neoslovila, bude to nejspíš účinkujícími, kteří nesrší sympaticky. Ale zasmát se nebyl problém. / Viděné epizody cca *8.dílů / ( Hodnocení: 5/10 ) ()

Fiftis odpad!

Evidentné okopčenie americkej show Whose Line Is It Anyway? (1998) a dôkaz toho, že nevieme prísť s ničím originálnym a niekto sa priživuje na cudzej sláve. Navyše s najhoršími (panelákovými) hercami, ktorých v tejto krajine máme. Tento druh show si vyžaduje nepripravené reakcie a improvizáciu a na to je treba profesionálnych hercov a v tomto prípade, s týmito "hercami" to namiesto humoru navodzuje trápnosť nevídaných rozmerov. ()

Hunt

jeden z mála pořadů, který se snažím, pro jeho humor, nadhled a nenáročnost, sledovat každý týden. Někdy lepší, někdy horší, ale vždy se jednou za čas objeví situace, která je naprosto super a já se upřímně zasměju - to není málo, neboť když sleduju většinu věcí, které se teď vyrabí - spíše pláču. ()

S.Quentin QUALE

Občas se něco povede, ale jinak je to (se vším respektem ke čtveřici v hlavní roli) totálně trapná sračka. Když se řekne Partička, vyjede mi před xicht Dano Dangl se svým smíchem s otevřenou hubou....no to už hledám šlauch, se kterým bych ho přes tu jeho tlamu švácnul. 30% ()

Anderton

Herci na divadelných javiskách hrajú v hrách, ktoré majú scenár. Asi to má svoj zmysel. Potvrdilo sa mi to v Partičke, kde improvizujú a to nemôže byť z princípu tak vtipné, ako napísaná hláška, alebo vtipný dialóg. Partička ma svojim humorom úplne minula, ale na druhej strane chápem, že množstvu ľudí sa práve situácie a humor, vyplyvajúce z improvizácie, môžu páčiť. Rozhodne sa nejedná o žiadnu intelektuálnu záležitosť. ()

boshke

Samotný pořad jsem nikdy neviděl, pouze nemálo scének na youtube. Když padne dobré téma a herci se dobře "vyspí", bývá o zábavu postaráno. Když je však konstelace hvězd horší, scénky bývají spíše do trapna a jediní, kdo se baví, jsou účinkující s moderátorem. Čtyřech hvězd je Partička hodna, ale vzhledem k tomu, že na youtube určitě visí spíše ty lepší kousky a ne ty průsery, zůstávám u 70% ()