Improvizácia je ťažká, človeku na rozum neprídu v prvej chvíli tie najvtipnejšie hlášky a rovnako si ani nestíha uvedomovať, či je to, čo sa chystá povedať, vtipné. Sem tam sa teda vyskytne malý trapas, na ktorom sa nikto nezasmeje, no za tie vtipné situácie, ktoré by nikde inde ako pri improvizácii nenastali, to stojí za to. Aspoň zatiaľ. Po pár častiach zvyšujem na 4*, je to čím ďalej tým vtipnejšie. Polnišová a Latinák sú pán a pani zabávači.(5.10.2009)

Neuvěřitelné výkony Petry Polnišové mě dostávají do kolen. Záleží na tématech, ale věšinou se perfektně bavím. Jednoduše fantastická reality show.(7.2.2011)

• burina

Ďaľší pokus o vzkriesenie slovenskej humoristickej scény, ktorý nevyšiel.(3.3.2011)

• Herr_Flick

Televizní zábava dnes už není, co bývala. Namísto nových oprašuje náměty staré a improvizace, to je kumšt. Mě to tak vtipné nepřipadá a netuším, čím to je, že má tolik příznivců a je Partička probíraná snad všude. Vzpomeň a srovnej se staršími klasiky! Ta sestava bavičů by mohla být prostě lepší. Propast, mezi zkušenějšími a uvolněnými Geňou se Suchošem a ostatními, je dost patrná. Jó, být tam aspoň Izer…(22.2.2012)

Stejné jako ta česká. Občas je to vážně sranda ta jejich improvizace. "Ja mam rad mlieko, vody som sa zriekol." :D(17.12.2014)