Tieto relácie čo produkujú naše TV stanice idú absolútne mimo mňa. Pre mňa to je mdlé, amatérske a hlavne nezábavné. prihadzujem hviezdu za tie ich záverčné piesne /40%/(12.12.2009)

Improvizácia je ťažká, človeku na rozum neprídu v prvej chvíli tie najvtipnejšie hlášky a rovnako si ani nestíha uvedomovať, či je to, čo sa chystá povedať, vtipné. Sem tam sa teda vyskytne malý trapas, na ktorom sa nikto nezasmeje, no za tie vtipné situácie, ktoré by nikde inde ako pri improvizácii nenastali, to stojí za to. Aspoň zatiaľ. Po pár častiach zvyšujem na 4*, je to čím ďalej tým vtipnejšie. Polnišová a Latinák sú pán a pani zabávači.(5.10.2009)

• MM_Ramone

Improvizácia je kreatívne tvorenie, prejav, výkon bez prípravy. Rýchla reakcia herca na zadanú tému. Práve o to sa pokúšajú účinkujúci v televíznej show "Partička". Lenže tento druh vystúpenia si môžu dovoliť iba skutočne nadaní a pohotoví umelci. Je ťažké sa vrhnúť na niečo podobné s bandou trapných mamľasov ako sú Latinák, Miezga, Polnišová, Pomajbo, Suchánek, Genzer... Ale to si autor tejto relácie vôbec neuvedomuje. Dangl sa tak pre mňa stáva ďaľším synonymom slova debil. Odpad!(5.11.2009)

Na pobavení dobré, úžasná Peťa Polnišová, no co víc bych si mohla přát... :)(8.11.2010)

• FFilipCZ

Oproti české verzi velká slabota. Scénky nejsou moc vtipné a herci jsou nesympatičtí, místy až trapní.(20.5.2013)

• - Každý diel bol zároveň hraný pred divákmi v publiku. (PATWIST)

• - Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)