„A potom ti způsobím bolest.“ Ťažko povedať... občas rozpaky, občas nadšenie... plus mínus delené krát priemer (ale teší ma, že takú „netypickú“ reláciu Markíza vôbec odklepla a že „humoristi“ Skrúcaný, Vacvalová, Senzus a Andrásy majú konkurenciu, ktorá na rozdiel od nich miestami JE vtipná). Pokiaľ postavíte pred kameru Polnišovú, Genzera, Suchánka, Pomajba alebo Latináka, môže z toho vzísť vtipná improvizácia, záleží samozrejme od témy. Nie všetci sú pohotoví, niektorí sú napnutí ako prút (Jakab)... neviem... priemer... ale sem-tam si k tomu sadám celkom rád, že čo na mňa zasa vymyslia.(24.3.2010)

• FFilipCZ

Oproti české verzi velká slabota. Scénky nejsou moc vtipné a herci jsou nesympatičtí, místy až trapní.(20.5.2013)

Byla to láska na první pohled a už mě drží rok. Byl to můj první slovenský Silvestr u slovenské televize a objevil se tam tenhle pořad. No a od té doby musím vidět každý díl. Skvělí herci (Latinák, Polnišová, Kemka a Miezga jsou moje nejoblibenější sestava a k Ďurovi navíc chovám platonické city, ach), scénář podobný českému (ach, jak ten Geňa se Suchošem to zprznili...) a slovenská šťavnatost. Nečekala bych, že mě podobná show tak nadchne.(19.10.2011)

75%(19.7.2011)

• Fiftis

Evidentné okopčenie americkej show Whose Line Is It Anyway? (1998) a dôkaz toho, že nevieme prísť s ničím originálnym a niekto sa priživuje na cudzej sláve. Navyše s najhoršími (panelákovými) hercami, ktorých v tejto krajine máme. Tento druh show si vyžaduje nepripravené reakcie a improvizáciu a na to je treba profesionálnych hercov a v tomto prípade, s týmito "hercami" to namiesto humoru navodzuje trápnosť nevídaných rozmerov.(4.12.2014)