• S.Quentin QUALE

Občas se něco povede, ale jinak je to (se vším respektem ke čtveřici v hlavní roli) totálně trapná sračka. Když se řekne Partička, vyjede mi před xicht Dano Dangl se svým smíchem s otevřenou hubou....no to už hledám šlauch, se kterým bych ho přes tu jeho tlamu švácnul. 30%(19.10.2013)

• Katullka

Jako hráč improvizace musím tohle ohodnotit pouze jednou hvězdou. Neuvěřitelně se u toho nudím..(18.3.2011)

Byla to láska na první pohled a už mě drží rok. Byl to můj první slovenský Silvestr u slovenské televize a objevil se tam tenhle pořad. No a od té doby musím vidět každý díl. Skvělí herci (Latinák, Polnišová, Kemka a Miezga jsou moje nejoblibenější sestava a k Ďurovi navíc chovám platonické city, ach), scénář podobný českému (ach, jak ten Geňa se Suchošem to zprznili...) a slovenská šťavnatost. Nečekala bych, že mě podobná show tak nadchne.(19.10.2011)

jeden z mála pořadů, který se snažím, pro jeho humor, nadhled a nenáročnost, sledovat každý týden. Někdy lepší, někdy horší, ale vždy se jednou za čas objeví situace, která je naprosto super a já se upřímně zasměju - to není málo, neboť když sleduju většinu věcí, které se teď vyrabí - spíše pláču.(9.2.2013)

„A potom ti způsobím bolest.“ Ťažko povedať... občas rozpaky, občas nadšenie... plus mínus delené krát priemer (ale teší ma, že takú „netypickú“ reláciu Markíza vôbec odklepla a že „humoristi“ Skrúcaný, Vacvalová, Senzus a Andrásy majú konkurenciu, ktorá na rozdiel od nich miestami JE vtipná). Pokiaľ postavíte pred kameru Polnišovú, Genzera, Suchánka, Pomajba alebo Latináka, môže z toho vzísť vtipná improvizácia, záleží samozrejme od témy. Nie všetci sú pohotoví, niektorí sú napnutí ako prút (Jakab)... neviem... priemer... ale sem-tam si k tomu sadám celkom rád, že čo na mňa zasa vymyslia.(24.3.2010)

• - Každý diel bol zároveň hraný pred divákmi v publiku. (PATWIST)

• - Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)