Záležitosť ktorá je závislá na momentálnej konštelácií hviezd. Či sú všetci naladení na rovnakú vlnu a je z toho skvelá zábava, alebo len zábava. No treba uznať že improvizácia tu nie je výhovorkou pre chybu, ale naopak dôkazom prítomnosti hereckého talentu. Najlepšia hra je Párty, respektíve Zoznamka.(27.2.2011)

Samotný pořad jsem nikdy neviděl, pouze nemálo scének na youtube. Když padne dobré téma a herci se dobře "vyspí", bývá o zábavu postaráno. Když je však konstelace hvězd horší, scénky bývají spíše do trapna a jediní, kdo se baví, jsou účinkující s moderátorem. Čtyřech hvězd je Partička hodna, ale vzhledem k tomu, že na youtube určitě visí spíše ty lepší kousky a ne ty průsery, zůstávám u 70%(25.7.2010)

Niekedy veľmi vtipné, niekedy nepochopiteľné a niekedy trápne. Ale humorné situácie prevládajú a to to je asi jediný sitcom, ktorý pozerám od tvorcov našich televízii. 75% - 4*(4.1.2012)

Niektoré improvizácie Polnišovej, Latináka či Miezgu ma doháňali k záchvatom smiechu. Niekedy naozaj platí, že improvizácia s dobrými hercami môže byť lepšia ako príliš komplkovaný dramatický scenár .... Tu sa herci ukazujú, v čom je umenie hereckej improvizácie ...(15.11.2009)

• WANDRWALL

Bylo jen otázkou času, kdy se i podobná témata rozjedou v TV. Dříve či později se i chytnou, ale parta zpravidla slušného člověka nevychová.(10.11.2010)