Zatiaľ som tomu neprišla celkom na chuť, ale má to občas výborné šplechy...(7.3.2010)

Partička = hodiny a hodiny zábavy. Ale nesmí se to přehánět. Slovenská Partička je narozdíl od originálu hodně prostá, ale také hodně dobrá. I zde ovšem platí, že bez dobrých herců dobrý pořad nebude a nebude. No a když opomeneme díly se Suchánkem a Genzerem, kteří nic jiného, než vulgární a vidlácký humor neznají, je to zkrátka pecka... A nejlepší je stejně Petra Polnišová, to mi nikdo nevymluví!(11.9.2011)

• Herr_Flick

Televizní zábava dnes už není, co bývala. Namísto nových oprašuje náměty staré a improvizace, to je kumšt. Mě to tak vtipné nepřipadá a netuším, čím to je, že má tolik příznivců a je Partička probíraná snad všude. Vzpomeň a srovnej se staršími klasiky! Ta sestava bavičů by mohla být prostě lepší. Propast, mezi zkušenějšími a uvolněnými Geňou se Suchošem a ostatními, je dost patrná. Jó, být tam aspoň Izer…(22.2.2012)

jeden z mála pořadů, který se snažím, pro jeho humor, nadhled a nenáročnost, sledovat každý týden. Někdy lepší, někdy horší, ale vždy se jednou za čas objeví situace, která je naprosto super a já se upřímně zasměju - to není málo, neboť když sleduju většinu věcí, které se teď vyrabí - spíše pláču.(9.2.2013)

Ja som sa vyborne bavila. Scenky mali stavu, naboj, bolo vidno, ze si herci vedia spravit srandu aj sami zo seba, a to ocenujem najviac. Mam rada vsetkych piatich zucastnenych a podla mna boli vynikajuci. Som nesmierne rada, ze Slovensko ma taku fantasticku generaciu nastupcov skvelej hereckej skoly z cias totality a som presvedcena, ze sa nemame za co hanbit.(5.10.2009)

• - Každý diel bol zároveň hraný pred divákmi v publiku. (PATWIST)

• - Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)