poster

Bláznivá, zatracená láska

 • Česko

  Bláznivá, ztracená láska

 • USA

  Crazy, Stupid, Love.

 • Slovensko

  Bláznivá, hlúpa láska

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 113 min

 • Botič
  *****

  crazy, style, SMART! S (i bez) nadsázky - nejlepší romantická komedie za poslední roky, co umí vytvořit dokonalou iluzi zrcadlející se reality v jednotlivých charakterech. Že už tenhle žánr nemá co nabídnout? Omyl! Crazy, stupid, love – tři slova, která dokáží přesvědčit o naprostém opaku. Film o hledání ztracené lásky na jedné straně a na druhé o strachu z jejího nalezení a následné chvále (oslavě) bláznovství. Brilantně vypointované, svůdně stylové a omamné, jak některé lehké drogy umí být. Z téhle filmové extáze, však nehrozí žádný bolehlav ani případné vystřízlivění či nechtěný tanec s Paní Schizofrenií - jen neutuchající nadšení a optimistický škleb od ucha k uchu. But still "This modern love breaks me." PS: Glenn Ficarra a John Requa mají zatraceně dobrý hudební vkus.(7.9.2011)

 • xxmartinxx
  ****

  Velmi sympatický film s několika hezky staromilsky vypointovanými, vtipnými scénami jak z nějaké taškařice z třicátých let, jen přesunutých do dnešní doby.(26.12.2011)

 • larelay
  *****

  ze sa ten Ryan nehanbi, takto oblbovat vydate zenske na materskej! to je ale zakerak... a dnes som ho mala rovno dvakrat. No fuj, ze ho hanba nefackuje! Ale nie, vazne, takto dobre som sa nenasmiala od Hangoveru. Vynikajuca vec. Truly funny.(11.12.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Během slavnostního zakončení základní školy muž před Calem (Steve Carell) „nahrává“ s krytem na kameře. (Pavlínka9)

 • - Robbieho (Jonah Bobo) trieda sa učila o "Šarlátovom písmene", románe, na ktorom bol postavený predchádzajúci film herečky Emmy Stone - Easy A (2010). (U_S_O)

 • - Drink, který Jacob (Ryan Gosling) pije během celého filmu, je ve skutečnosti koktejl, jenž je historiky považován za "otce" amerických koktejlů. Základ tvoří cukr, v podstatě kterákoli hořká lihovina, soda, led a grády celému koktejlu dodává žitná whiskey s velkým plátkem pomerančové kůry. (žvanimírek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace