poster

Bláznivá, zatracená láska

 • Česko

  Bláznivá, ztracená láska

 • USA

  Crazy, Stupid, Love.

 • Slovensko

  Bláznivá, hlúpa láska

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  *****

  No vida, že není zas tak těžké natočit romantickou komedii, u které se s chutí zasmějete a která funguje i co se týče té romantické stránky… Crazy, Stupid Love je film, o kterém jsem už něco málo slyšel a naprostá většina ohlasů byla více než pozitivní, k tomu zde máme hodně působivý casting. I přesto všechno jsem do filmu šel bez nějakých větších očekávání a výsledek mě hodně potěšil. Celou dobu je tento film opravdu fajn romantická komedie, kde věci fungují a vy si ji postupně vychutnáváte a pak najednou přijde poslední půlhodina a to, co už předtím bylo skvělé, se najednou stane téměř geniálním. Je to jako když si vychutnáváte skvělý oběd a hned po hlavním chodě, kdy už je všemu konec, náhle přijde dezert, který jste nečekali a který dokonale pasuje k tomu, co jste měli předtím. Pokud vám tohle jako doporučení nestačí, tak snad ještě můžu napsat, že si nepamatuju, kdy jsem naposledy o romantické komedii napsal, že se těším, až si ji pustím znovu. To už totiž nějaká doba bude… 100 %.(28.2.2015)

 • Flipnic
  *

  Proboha kdo takovýhle kraviny vymýšlí?? ... A proč herci chtějí hrát v takto nesmyslných "romantických - rodinných slátaninách". Je to nudné, je to zdlouhavé, zasmál jsem se dvakrát a s emocemi mi to absolutně nepohlo. Tak nevím, kde je chyba, ve mě?? ... Možná je to taky tím, že ani jeden ze zúčastněných herců není obsahem mých erotických snů, a to ani počítačově "vypravený" Gosling ...(22.10.2011)

 • castor
  ****

  Moc příjemné překvapení zejména pro ty, kteří dlouho prahnuli po komediálním rodinném dramatu se silnými hereckými výkony. Steve Carell, Emma Stone, Ryan Gosling, Julianne Moore, Marisa Tomei, Analeigh Tipton, Kevin Bacon nebo Jonah Bobo. Ti všichni by si nejen za svoji sehranost a věrohodnost zasloužili absolutorium. Zvlášť, když si vzpomenu na jiné kolektivní kousky, třeba instantní Na sv. Valentýna. Snímek jako takový rozhodně nepůsobí vykonstruovaně, je příjemně sebeironický, milý i trochu zalidněný, až pak naneštěstí není čas rozvíjet všechny linie (kupříkladu syn hlavního hrdiny a jeho vysněná spřízněná duše se mohla klidně vynechat). Žánr romantické komedie se holt snaží razit další cesty a možnosti. Sbíhá k látkám komplexnějším, rozvětvenějším, chce uspokojit vícero diváckých generací tím, že tu pravou/toho pravého hledá víc postav, láska si věkově nevybírá atp. Jde po srdci i bránici (nespočet skvělých a dokonale načasovaných gagů, výborná srážka všech zainteresovaných mužů) a zůstane v hlavě i dlouho po projekci. Žánr prostě pořád má co nabídnout!! Stačí se jen kapánek snažit!! PS: Ještě k těm hercům - sebevědomý nažehlený kořen Ryan Gosling je přeci jenom nejlepší (možná až škoda jeho zmoudření v druhé polovině filmu).. 80% a lehce pod vrcholem..(30.9.2011)

 • 3DD!3
  ****

  Takový pěkný kataklyzmatický konec to mohl být. Hodně povedených scén, pár klišé a sympatičtí herci (Gosling dal letos hattrick), takže přijemná podívaná.(2.1.2012)

 • PinokKio
  ****

  Ale ale, z pana 40. letého panice se nám stal pořádnej divoch. Stačilo hodit se do gala a pár lekcí, jak ženskou správně šimrat tam kde to má ráda (ehm.., řečičky, myslím tím sladký řečičky). Báječné je, že to funguje jak v reálu (ajaj, hlavně aby to nečetla ta moje : )), tak v téhle romanci. K dokonalosti už mi chybí jen ty fajn hadry a figura, jakou má Ryan Gosling.(2.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace