Kamarád Timmy (TV seriál)

Timmy Time

Náš Timmy

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2009, 80x10 min

Dobrá blbovina pro malé... ty jejich ksichtíky jsou někdy opravdu k popukání a inteligence. :-))(14.1.2010)

Ač mám postavičku Timmyho nejraději, tak tenhle seriál postrádá kouzlo Shaun the Sheep či Wallace a Gromita. Asi je to tím, že Shaun a WaG jsou určení i dospělým divákům s dětskou duší, kdežto Timmy Time je vyloženě pro malé prcky.(10.2.2010)

Psychetimmické... %-D - - - - - (Sledováno s optimmismem občas nahodile na odpoledním >školkáckém prosturku< , hodnocení 254., komentář zde igitimmický jako dvaadvacátý - 16.3.2012)(16.3.2012)

Je-li vám více než šest, hodnocení si snižte. Je-li vám více než deset, nedívejte se. Hodnocení dávám pozitivní, neb je jasné, komu je seriál určen.(25.3.2010)

Další odnož s "parkovskými" postavičkami. Sice je tento seriál určen pro děti, ale neznamená to, že i dospělí se u toho nemůžou pobavit (aspoň JÁ teda můžu). Jsem ráda, že toto vzniklo, protože z celého stáda (viz Shaun the sheep), je Timmy jednoznačně nejroztomilejší. I když oproti svému předchůdci to není taková psina (určeno cílovými skupinami), má to své kouzlo a ve srovnání s jinými seriály a pořady pro děti určitě vyniká.(16.1.2010)