Kamarád Timmy (TV seriál)

Timmy Time

Náš Timmy

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2009, 80x10 min

Ač mám postavičku Timmyho nejraději, tak tenhle seriál postrádá kouzlo Shaun the Sheep či Wallace a Gromita. Asi je to tím, že Shaun a WaG jsou určení i dospělým divákům s dětskou duší, kdežto Timmy Time je vyloženě pro malé prcky.(10.2.2010)

Tady si opravdu myslím, že někteří uživatelé, by měli zvolit terapii: skákání do zdi hlavou napřed !!! Kamarád Timmy má cílové publikum asi od 20 měsíců věku dítěte. Naše mala 21 měsíců, si Timmyho užíva, směje se a napodobuje zvuky zvířátek. Hodně barevné, hravé a zábavné. Tvořeno především pro udržení pozornosti tak malých dětí. Skvělé!!!(31.12.2011)

Já myslím, že je to super. Která jiná pohádka dokáže takhle zabavit jeden a půl roční děti? A ještě k tomu je to mnohem konstruktivnější než třeba takový Teletubies.(23.11.2012)

Neškodné, i keď cieľové publikum (na rozdiel od Shaun The Sheepa) je tentokrát až príliš jasné.(22.3.2011)

Bééééé.(30.3.2010)