Kamarád Timmy (TV seriál)

Timmy Time

Náš Timmy

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2009, 80x10 min

Bééééé.(30.3.2010)

Ač mám postavičku Timmyho nejraději, tak tenhle seriál postrádá kouzlo Shaun the Sheep či Wallace a Gromita. Asi je to tím, že Shaun a WaG jsou určení i dospělým divákům s dětskou duší, kdežto Timmy Time je vyloženě pro malé prcky.(10.2.2010)

Mám pocit, že někteří uživatelé očekávají v Timmy Time bůhvijaká intelektuální témata zaměřená přinejmenším na podstatu fenomenologie. Proboha, je to pro děti školkou povinné, aby věděli, že v tom nejsou sami a vzali si ponaučení z Timmyho chování :) Mimochodem, scéna, v níž Timmymu paní učitelka vzala vláček a nutila ho jít spinkat mi trhala srdce a připomněla všechny ty školkové "útrapy".(1.9.2010)

Tady si opravdu myslím, že někteří uživatelé, by měli zvolit terapii: skákání do zdi hlavou napřed !!! Kamarád Timmy má cílové publikum asi od 20 měsíců věku dítěte. Naše mala 21 měsíců, si Timmyho užíva, směje se a napodobuje zvuky zvířátek. Hodně barevné, hravé a zábavné. Tvořeno především pro udržení pozornosti tak malých dětí. Skvělé!!!(31.12.2011)

Neškodné, i keď cieľové publikum (na rozdiel od Shaun The Sheepa) je tentokrát až príliš jasné.(22.3.2011)