Kamarád Timmy (TV seriál)

Timmy Time

Náš Timmy

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2009, 80x10 min

Psychetimmické... %-D - - - - - (Sledováno s optimmismem občas nahodile na odpoledním >školkáckém prosturku< , hodnocení 254., komentář zde igitimmický jako dvaadvacátý - 16.3.2012)(16.3.2012)

• Djkoma

Timmy, jedna malá ovečka z vynikajícího seriálu Shaun The Sheep a její vlastní spin-off. Cílové publikum je rozhodně hodně mladé a ostatní radši ať zůstanou u zmíněného Shauna:). Děti asi budou mít z blbinek a samých "mládať" různých zvířátek radost, ale trochu je z toho cítit už jen zbytečná snaha vytěžit ze známé značky nějakou korunu navíc... Mé srdce zůstává Shaunovo, tady je to už opravdu příliš hloupé a málo vtipné.(4.2.2010)

Bééééé.(30.3.2010)

Já myslím, že je to super. Která jiná pohádka dokáže takhle zabavit jeden a půl roční děti? A ještě k tomu je to mnohem konstruktivnější než třeba takový Teletubies.(23.11.2012)

Málá ovečka Timmy jakožto postava ze seriálu Shaun the sheep ve vlastním seriálu tentokrát určeném spíše pro ty nejmenší. Já určitě zůstanu u ovečky Shaun, která je určená pro mnohem širšímu publiku ( nejen pro nejmenší ) a pobaví mě zaručeně více než Timmy.(6.2.2010)