poster

Kamarád Timmy (TV seriál)

 • Velká Británie

  Timmy Time

 • Slovensko

  Náš Timmy

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2009, 80x10 min

 • Djkoma
  **

  Timmy, jedna malá ovečka z vynikajícího seriálu Shaun The Sheep a její vlastní spin-off. Cílové publikum je rozhodně hodně mladé a ostatní radši ať zůstanou u zmíněného Shauna:). Děti asi budou mít z blbinek a samých "mládať" různých zvířátek radost, ale trochu je z toho cítit už jen zbytečná snaha vytěžit ze známé značky nějakou korunu navíc... Mé srdce zůstává Shaunovo, tady je to už opravdu příliš hloupé a málo vtipné.(4.2.2010)

 • LiVentura
  ***

  Dobrá blbovina pro malé... ty jejich ksichtíky jsou někdy opravdu k popukání a inteligence. :-))(14.1.2010)

 • Saishi
  ****

  Mám pocit, že někteří uživatelé očekávají v Timmy Time bůhvijaká intelektuální témata zaměřená přinejmenším na podstatu fenomenologie. Proboha, je to pro děti školkou povinné, aby věděli, že v tom nejsou sami a vzali si ponaučení z Timmyho chování :) Mimochodem, scéna, v níž Timmymu paní učitelka vzala vláček a nutila ho jít spinkat mi trhala srdce a připomněla všechny ty školkové "útrapy".(1.9.2010)

 • Lindiště
  ****

  Další odnož s "parkovskými" postavičkami. Sice je tento seriál určen pro děti, ale neznamená to, že i dospělí se u toho nemůžou pobavit (aspoň JÁ teda můžu). Jsem ráda, že toto vzniklo, protože z celého stáda (viz Shaun the sheep), je Timmy jednoznačně nejroztomilejší. I když oproti svému předchůdci to není taková psina (určeno cílovými skupinami), má to své kouzlo a ve srovnání s jinými seriály a pořady pro děti určitě vyniká.(16.1.2010)

 • Subjektiv
  ****

  Je-li vám více než šest, hodnocení si snižte. Je-li vám více než deset, nedívejte se. Hodnocení dávám pozitivní, neb je jasné, komu je seriál určen.(25.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace