Blesk

Steven Chasman

John Gilbert

Kostýmy:

Suzie Harman

Vsichni tu na to kydaj hnuj, ale popravde receno, docela me svrbel prst na 5*. Statham tentokrat neni ve svy akcni poloze, takze tu nehazi salta a nerozkopava hromady smejdu, coz ale neznamena, ze by nejak vymeknul. Prave naopak, jeho drsnej polda je naprosto perfektni, sem tam utrousi nejakou super cool hlasku a nema problem si poradit s partou smejdu hokejkou a to jeste ani nezacnou uvodni titulky filmu. Jinak pribeh je prekvapive docela zajimavej, respektive rozbehne se tu nekolik vedlejsich linii, takze to celkove pusobi docela komplexnim dojmem. Co se tyce zaporaka, to je sice takovy hovado, ktery vypada, ze mu Jason naplaca a pude brecet do kouta, ale tak nejak mi tam sednul. Takze celkove hodne povedena kriminalka s perfektnim Stathamem a sviznou rezii, ktera se neboji nejakyho toho drsnejsiho zaberu, takze o krev, mrtvoly a nadavky neni nouze a me to hodne prijemne prekvapilo. Lepsi 4*.(10.8.2011)

50% - Statham je tu vynikající. To je vše co jsem si z tohohle filmu odnesl...(16.2.2013)

• bestlama

Mr. Propper se zase jednou upsal něčemu, co si předem nepřečetl. Film balancující na hraně mezi debilovinou a kokotinou. Když už jsem měl pocit, že se něco začíná dít, tak začaly závěrečné titulky. To nám to Proper zase jednou natřel!(24.6.2012)

Docela drsná kriminálka s ještě drsnějším Stathamem v roli policajta (něco jako drsný harry) který neustále hláškuje. Za toho taky dávám tu čtvrtou. Hudba tomu dodávala šmrnc a příběh byl spíš honička na vraha s dobrým spádem. Mě se to libilo když se dotoho děje vžijete tak vás to bude bavit :)(28.4.2012)

Návrat olysalého drsoně do rodného deště nízkorozpočtového Albionu mu nepatrně zmenšil koule. Nejen, že mu scénárista přiřknul jako parťáka vytepleného komisaře, u kterého musí chodit prdelí ke zdi, aby nezažil náhlou anální příhodu, ale navíc kolem něj vytvořil bezostyšný plagiát něčeho, co až příliš nápadně nápadně připomíná Policajta ze San Franciska vyšetřujícího Vraždy v Midsomeru. A to značně degraduje jeho machistické třídenní strniště na úroveň dokonale depilované tváře inspektora Barnabyho a jeho hlášky, jindy drsné jako smirkový papír zrna 40, mění na hebký, třívrstvý produkt firmy Harmasan, který jen tak nějaký konečník nepoškrábe.(1.8.2011)