Chlupatá odplata

Chlpatá odplata

Komedie / Rodinný

USA / Spojené arabské emiráty, 2010, 87 min

• Dubro

Infantilná rodinná ekokomédia útočiaca na bránice starých rodičov ťažko poznačených stareckou demenciou a ich vnukov v predpubertálnom štádiu. Pre ostatných členov rodiny je to trestuhodné mrhanie časom.(16.8.2010)

• iamek

Chápu, že se jedná o rodinnou komedii, ale přece i tenhle žánr se dá aspoň trošku dobře natočit. Připadá mi, že pan scénarista, producent a vlastně celý štáb byl na zatím dosud neobjevené droze, která musí mít šílené účinky. Díky násladkům téhle drogy vidíme lesní zvěř jak řídí auto, neustále prdí obtloustému Fraserovi do ksichtu a samozřejmě mu dělají jeden naschvál za druhým. A Matt Prokop je klasický Disney rychlokvaška díky " peckám" jako Hannah Montana nebo Muzikál ze střední. A nejsmutnější na všem je, že se v kině nesmály ani malé děti.(4.6.2010)

• Adam Bernau

Máte legraci? Já mám nenávist. Vychcípejte všichni, pak teprve se budu smát.(27.8.2012)

• teutates

Brendan Fraser sa už neupisuje len diablu, ale aj rodinným sračkám, ktoré kazia jeho charakter. Nechápem, kde sa stala chyba. Stále ho mám v oku ako kráľa džungle, ktorý behá vedľa koní v NY či kde... v tomto snímku si z neho robia zvery prdel, pretože chce zničiť ich prirodzené prostredie. Srdcervúci snímok, ktorý nenechá ani jedno detské oko suché, fňuk 1/10.(27.3.2011)

• mil@n.fanatik

Pěkné, příjemné, milé... Ale na víc jak 2* to prostě není :-)(17.1.2011)