Chlupatá odplata

Chlpatá odplata

Komedie / Rodinný

USA / Spojené arabské emiráty, 2010, 87 min

• Rocky62

Roger Kumble bude nejspíš schizofrenik, protože jestliže je zároveň režisérem filmu Velmi nebezpečné známosti, tak tohle musel natočit někdo jiný, pravděpodobně duševně nemocný člověk, kterého rozum minul kilometrovým obloukem. 0,5%(1.1.2011)

• Tommassi3

"Takže vy chcete celý les vykácet ??" - "Ano, ale nahradí ho obchodní centrum s lesní výzdobou.. " ;)(17.3.2014)

• LiVentura

Neuvěřitelná krákovina!(16.3.2014)

• J.Connor

Předvídatelná infantilní variace na Sám doma, jenže místo Kulkina digitální mýval a místo Mokrých banditů odula Fraser. Závěrečné defilé v pyžamech s cover verzí Insane in da brain pak jen vhodně poukáže, že tohle je opravdu dílo chorého mozku. Pro cílovku průměr, jinak horor.(5.9.2010)

Tenhle film ve mně vyvolává smíšené pocity. První třetina filmu slabá, druhá třetina filmu skvělá a poslední třetina filmu průměrná...Nic extra, prostě průměr...(8.1.2011)

• - Brendan Fraser (Dan Sanders) přiznal, že se stydí, že hrál v tomto filmu. (Cheeker)

• - Ve snaze ušetřit náklady bylo mnoho zvířat ve skutečnosti ztvárněno loutkami. Brendan Fraser tvrdil, že v celém filmu byla jen jedna scéna, kdy pracoval se skutečným zvířetem. Jednalo se o scénu s krocanem. (rafix)

• - Do hlavní role byli původně zvažováni Steve Carell a Jeremy Piven, nakonec byl obsazen Brendan Fraser. (rafix)