Chlupatá odplata

Chlpatá odplata

Komedie / Rodinný

USA / Spojené arabské emiráty, 2010, 87 min

• Terva

Tohle jsem nějak nepobral. Ani Brendan Fraser to nedokázal zachránit.(15.4.2013)

• Gilmour93

Brendanovi vyleze z růžové teplákovky sexy bříško a hned by mu všichni do něj chtěli dát pěstí.. Mně nevadí, že to Rick O´Connell v Egyptě přehnal s tučnou baklavou a že v případě jeho úmrtí by káhirští balzamovači museli použít tolik lněného obvazu, co by normálně vystačilo na pět průměrně rostlých faraónů. Vadí mi, že Fraser skončil v rolích, kde jen padá, ječí, zavlažuje si genitálie a obecně se chová jako naprostý idiot. A co hůř, ono to vůbec není směšné. Mezi komediemi s "nature friendly poselstvím" výstavní trapas a to závěrečné vyznání…, cítil jsem verbální Eau de Toilette Skunk až doma. Děti moje, tohle ne..(31.7.2012)

Ako taký príjemný film, ktorý si pozriete aj s mladšími súrodencami je to tak akurát. Žiadna nepochopiteľná zápletka niekoľko naozaj vtipných scénok. Vtipy boli zvyčajne už obohrané niekoľko krát, typické pre americké filmy, no napriek tomu to boli ešte práve tie, na ktorých sa vždy zasmejeme. Taká príjemná komédia na chvíle nudy. Brendan sa musel pobaviť, ale myslím, že si nabudúce 2x rozmyslí, kým sa dá to podobného projektu. 60%(7.3.2011)

• - Ve snaze ušetřit náklady bylo mnoho zvířat ve skutečnosti ztvárněno loutkami. Brendan Fraser tvrdil, že v celém filmu byla jen jedna scéna, kdy pracoval se skutečným zvířetem. Jednalo se o scénu s krocanem. (rafix)

• - Do hlavní role byli původně zvažováni Steve Carell a Jeremy Piven, nakonec byl obsazen Brendan Fraser. (rafix)

• - Brendan Fraser (Dan Sanders) přiznal, že se stydí, že hrál v tomto filmu. (Cheeker)