Chlupatá odplata

Chlpatá odplata

Komedie / Rodinný

USA / Spojené arabské emiráty, 2010, 87 min

• Dubro

Infantilná rodinná ekokomédia útočiaca na bránice starých rodičov ťažko poznačených stareckou demenciou a ich vnukov v predpubertálnom štádiu. Pre ostatných členov rodiny je to trestuhodné mrhanie časom.(16.8.2010)

Občas vtipná podívaná, ale na mě tam toho bylo až moc. Nemuselo by to být tak přeplácaný a výsledek by byl možná o něco lepší.(26.8.2012)

• corona

Pri tristom skunkom prde, za dve *, za dva výdatné výbuchy smiechu, ktoré ma postihli počas sledovania. Aj keď som milovníčka zvierat, toho odporného mývala som celý čas chcela utĺcť lopatou. A Brendan, aj keď si pribral, rozhodne máš na viac.(20.8.2012)

• iamek

Chápu, že se jedná o rodinnou komedii, ale přece i tenhle žánr se dá aspoň trošku dobře natočit. Připadá mi, že pan scénarista, producent a vlastně celý štáb byl na zatím dosud neobjevené droze, která musí mít šílené účinky. Díky násladkům téhle drogy vidíme lesní zvěř jak řídí auto, neustále prdí obtloustému Fraserovi do ksichtu a samozřejmě mu dělají jeden naschvál za druhým. A Matt Prokop je klasický Disney rychlokvaška díky " peckám" jako Hannah Montana nebo Muzikál ze střední. A nejsmutnější na všem je, že se v kině nesmály ani malé děti.(4.6.2010)

• Payushka

Neeee kde je Rick O'Connel?!?!(16.11.2010)