Chlupatá odplata

Pomsta chlpáčov

Chlpatá odplata

Komedie / Rodinný

USA / Spojené arabské emiráty, 2010, 87 min

Dival jsem se na to s detmi a musim rict ,ze film skvele trefil svou cilovou skupinu a deti se smali po celou dobu.Proto osobni hodnoceni vypoustim a musim dat za uspech u svych divaku 4.Ja jsem si odtud pouze odnesl poznatek ,ze Brooke Shields je i ve svych letech stale k nakousnuti.(6.9.2010)

Bavila jsem se. Sue me.(26.8.2012)

• teutates

Brendan Fraser sa už neupisuje len diablu, ale aj rodinným sračkám, ktoré kazia jeho charakter. Nechápem, kde sa stala chyba. Stále ho mám v oku ako kráľa džungle, ktorý behá vedľa koní v NY či kde... v tomto snímku si z neho robia zvery prdel, pretože chce zničiť ich prirodzené prostredie. Srdcervúci snímok, ktorý nenechá ani jedno detské oko suché, fňuk 1/10.(27.3.2011)

• - Brendan Fraser (Dan Sanders) přiznal, že se stydí, že hrál v tomto filmu. (Cheeker)

• - Ve snaze ušetřit náklady bylo mnoho zvířat ve skutečnosti ztvárněno loutkami. Brendan Fraser tvrdil, že v celém filmu byla jen jedna scéna, kdy pracoval se skutečným zvířetem. Jednalo se o scénu s krocanem. (rafix)

• - Do hlavní role byli původně zvažováni Steve Carell a Jeremy Piven, nakonec byl obsazen Brendan Fraser. (rafix)