poster

Chlupatá odplata

 • USA

  Furry Vengeance

 • Slovensko

  Pomsta chlpáčov

 • Slovensko

  Chlpatá odplata

Komedie / Rodinný

USA / Spojené arabské emiráty, 2010, 87 min

 • Dubro
  **

  Infantilná rodinná ekokomédia útočiaca na bránice starých rodičov ťažko poznačených stareckou demenciou a ich vnukov v predpubertálnom štádiu. Pre ostatných členov rodiny je to trestuhodné mrhanie časom.(16.8.2010)

 • mil@n.fanatik
  **

  Pěkné, příjemné, milé... Ale na víc jak 2* to prostě není :-)(17.1.2011)

 • freddy
  ***

  Když se proti vám spikne příroda, máte dvě možnosti. Buď pokorně sklopit hlavu, zpytovat svědomí a potichoučku odkráčet, anebo se pustit do boje a nedat to té přírodě tak lacino. Jenže pokud se rozhodnete bojovat, můžete také skončit tak, že budete vypadat jako blázen a šílenec, který trpí halucinacemi a přeludy, což se přesně v tomto filmu stalo Brendanu Fraserovi, kterému už začalo z cílených a promyšlených útoků na jeho osobu skoro až harašit. Celý film vnímám jako super oddechovku pro malé i velké, zkrátka pro celou rodinu, jelikož u tohohle se opravdu musí bavit celá rodina a nelze se nesmát, protože pár opravdu vtipných scének zde k vidění bylo a mýval jako vedoucí zvířecí lesní armády byl prostě okouzlující a hodně vtipný. Ať si myslí kdo chce co chce, já jsem se u toho bavil a má očekávání tento film dokázal splnit, takže já jsem vlastně docela spokojený a nemám potřebu filmu cokoliv vytýkat. Ale i když se mi film líbil sebevíc, tak je mi jasné, že mezi ty opravdu geniální a nadprůměrné komedie rozhodně nepatří, a to je ten hlavní důvod, proč uděluji pouze průměrné hodnocení v podobě třech hvězd.(3.9.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Do hlavní role byli původně zvažováni Steve Carell a Jeremy Piven, nakonec byl obsazen Brendan Fraser. (rafix)

 • - Ve snaze ušetřit náklady bylo mnoho zvířat ve skutečnosti ztvárněno loutkami. Brendan Fraser tvrdil, že v celém filmu byla jen jedna scéna, kdy pracoval se skutečným zvířetem. Jednalo se o scénu s krocanem. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace