Chlupatá odplata

Pomsta chlpáčov

Chlpatá odplata

Komedie / Rodinný

USA / Spojené arabské emiráty, 2010, 87 min

Ty tam jsou časy, kdy byl Brendan Fraser štíhlý mladý muž s okouzlujícím úsměvem. Teď pěkně zfotrovatěl, tvářičky má jako melounek a pod košilí se mu rýsuje kulaťoučké bříško, které samozřejmě několikrát předvede. Opět rovnýma nohama skočil do nenáročné rodinné komedie. Je to předvídatelná hovadinka.(15.9.2010)

• Big Bear

Pár scén vtipných, hlavně těch zvířecích. Zbytek je takové hodně klišovité poučování u kterého nakonec zmoudří i hlavní hrdina Fraser. Pro odrostlejší děti proč ne. * *(24.12.2011)

• Rocky62

Roger Kumble bude nejspíš schizofrenik, protože jestliže je zároveň režisérem filmu Velmi nebezpečné známosti, tak tohle musel natočit někdo jiný, pravděpodobně duševně nemocný člověk, kterého rozum minul kilometrovým obloukem. 0,5%(1.1.2011)

• darkrobyk

Nedopatřením jsem se nachomýtl k filmu, který mě opravdu nenadchl. Fraser tlustej jako prase a kupa zvířátek, která by zasloužila postřílet a vycpat. Protože jsem se několikrát zasmál (možná i nechtěně), dávám 2*. Ale...tvůrci si zřejmě neuvědomili, že co funguje v kreslených groteskách, nemusí fungovat naživo. A jako v každé správné amícké komédii i tady se prdí (skunci), lítaj hovna (byť ptačí) a páchají se jiné nechutnosti. Kdyby létaly hlavy následované provazci střev a hektolitry krve, pak bych i jednu hvězdu přihodil. A pokud by se každých 10 minut svlékla nějaká šťabajzna, tak bych dal i čtvrtou hvězdu. Jenže to by pak byl úplně jiný film... Dobře, je to nejspíš pro děti. Znamená to však, že děti jsou úplně blbé? A jsou schopny pochopit, co značí duhový deštník ve Fraserově pracce? Jistěže ne....asi tak.(30.5.2013)

• Dubro

Infantilná rodinná ekokomédia útočiaca na bránice starých rodičov ťažko poznačených stareckou demenciou a ich vnukov v predpubertálnom štádiu. Pre ostatných členov rodiny je to trestuhodné mrhanie časom.(16.8.2010)

• - Ve snaze ušetřit náklady bylo mnoho zvířat ve skutečnosti ztvárněno loutkami. Brendan Fraser tvrdil, že v celém filmu byla jen jedna scéna, kdy pracoval se skutečným zvířetem. Jednalo se o scénu s krocanem. (rafix)

• - Do hlavní role byli původně zvažováni Steve Carell a Jeremy Piven, nakonec byl obsazen Brendan Fraser. (rafix)

• - Brendan Fraser (Dan Sanders) přiznal, že se stydí, že hrál v tomto filmu. (Cheeker)