poster

Chlupatá odplata

 • USA

  Furry Vengeance

 • Slovensko

  Pomsta chlpáčov

 • Slovensko

  Chlpatá odplata

Komedie / Rodinný

USA / Spojené arabské emiráty, 2010, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Politik
  *

  Velké zklamání za 35 milionů dolarů? Pokud chcete vidět bláznivou kravinu, kopírující všechno trapné, prosím, vyzkoušejte.(4.9.2010)

 • kingik
  ***

  V této bláznivé rodinné komedii hraje Brandon Fraser developera, který v Rocky Springs vede výstavbu obchodního komplexu pro bohatého asijského podnikatele, který lživě tvrdí, že jde o ekologický projekt. Problém je v tom, že projekt má být vybudován na území lesní rezervace, a to se ani trochu nelíbí lesním zvířátkům, které svůj milovaný les nehodlají dát zadarmo. Vykácením lesa by totiž přišli o svůj domov. Od té chvíle začnou zvířátka tropit naschvály a ztrpčovat rodině Sandersových (Fraser, Shieldsová, Prokop) život všemi možnými i nemožnými způsoby, až do závěru s morálně ekologickým poselstvím. Tvůrci naštěstí diváka ochudili o "vymoženost", že zvířata nemluví lidskou řečí (i když sova v závěru přece jen lidským hlasem promluví) a s řídkým scénářem se pokusili dělat zázraky v podobě chrlení, pokud možno, infantilních a trapných gagů v každém druhém záběru. V praxi to znamená, že po většinu filmu dělá Brandon Fraser před kamerou šaška, různě se pitvoří, někam padá, popřípadě před nějakým zvířetem prchá a dost často to taky pěkně schytá. Zdatně mu sekunduje jeho filmová manželka Brooke Shields, která si ze sebe v závěrečných titulcích také udělá legraci a uvidíme ji, jak paroduje svou postavu v Modré laguně, nebo nám předvede Britney Spears. Jasně, Chlupatá odplata je komedií z kategorie velmi infantilní a silně předvídatelná, ale asi víc nikdo od ní nečekal. 50%(11.10.2010)

 • Sobis87
  *

  Brendan Fraser je moc dobrý herec na to, aby hrál v takové kravině, Brooke Shields (zraje jako víno…) je moc atraktivní na to, aby se musela pitvořit v tolika trapných scénách a Roger Kumble je moc velký packal na to, aby natáčel filmy. Bohužel stalo se. Vy ale určitě máte spoustu lepších věcí na práci, než abyste zabili hodinu a půl při sledování takové trapárny. Mě osobně všechna ta divně animovaná, upištěná, „tut-tu-du-dů“ si pobroukávající zvířátka omrzela hned v první minutě a vypnutí filmu až téměř po hodině považuji za téměř nadlidský výkon. Za co tedy ta jedna hvězdička? Ani nevím, nejnižší hodnocení si pro jistotu schovám pro případné pokračování „Ještě chlupatější odplata 3D“.(23.9.2010)

 • Eawy
  ***

  Ako taký príjemný film, ktorý si pozriete aj s mladšími súrodencami je to tak akurát. Žiadna nepochopiteľná zápletka niekoľko naozaj vtipných scénok. Vtipy boli zvyčajne už obohrané niekoľko krát, typické pre americké filmy, no napriek tomu to boli ešte práve tie, na ktorých sa vždy zasmejeme. Taká príjemná komédia na chvíle nudy. Brendan sa musel pobaviť, ale myslím, že si nabudúce 2x rozmyslí, kým sa dá to podobného projektu. 60%(7.3.2011)

 • predators
  *

  Tak to vypadá, že v poslední době hýbou zvířata světem. Měli jsme tu mluvící psy v čele s Marmadukem a nyní přichází celé lesní zvěrstvo. Sice nemluví, ale zato umí řídit auta, stavět zmenšené plánky zábavního parku a taky se umí docela dobře prát. Malé dětičky do 4 let budou tedy jásat radostí. Jo, a pak je tu taky obtloustlý B. Fraser a spol. Na ty bych málem zapomněl, jenže když oni nestáli za nic. Škoda zmiňovat a raději utečte někam do lesa, srandy si tam užijete jistě více... 20%(16.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace