Objavili sme mini talenty! Vyrastú z nich veľké? V Mini Talent Show sa nebude súťažiť. Nebude sa vyhadzovať, nebudú sa deti vystavovať stresu, že neuspeli. Budú ich objavovať, prezentovať a podporovať, hľadať možnosti, ako rozvíjať ich talent. (STV)

Marek1991

Uznávam hľadanie talentov, najmä tých detských, lebo keď sa na nich zapracuje, môžu sa vysoko v rôznych oboroch dostať, no nepáči sa mi komercializácia, faloš okolo toho v súčasnosti, taká tá pochybná sláva, vyrábanie celebrít, či "mastenie" si ega rodičov týchto detí, ktorí si chcú mnohé dokázať a priživiť sa na svojich deťoch. Nie je to úplne dobré ani pre ich vývoj, či vnímanie sveta, proste pre výchovu, tá nablýskanosť sa mi nepáčila, akoby hľadali nového Michaela Jacksona. Neviem ako sa tam jednotlivé deti dostávali, akými predvýbermi prechádzali, no niektoré nemali talent a iné prechvaľovali umelo. Bolo to akoby o tom, akú šou urobí réžia s celým štábom, deti si tam hocičo porobia a porotcovia prechvália. Predražená zbytočnosť, presne to bol tento program. ()

moviepill

Keby to nemalo taký cirkusovo-estrádny výzor, tak by som dal niekedy aj 4*. Niektorí tí caparti sú fakt nadaní. Ale "šašo" mi sem vyslovene nesedí. Treba si však uvedomiť, že polovicu obecenstva tvoria vreštiace ratolesti, ktoré sa síce kvalitám spevu alebo hry na gitare zväčša rozumejú ako koza petržlenu, ale šašo je tu pre nich. Viac profesionality a bolo by to na 3 a 1/2*. ()

heyda

Co to tu píšete za kokotiny? Bohužel jako čech nemám pořád přístup ke slovenským pořádům, ale když jsem u babičky na jižní moravě, tak se velice rád dívám na vaše stanice a tenhle pořad se mi opravdu líbil. Kéž by něco takového bylo i v Čechách. Moderátoři jsou sice exoti, ale někdy je s nima prča. Některé ty děcka jsou fakt šikovní, takže 3 hvězdičky. ()

MM_Ramone odpad!

Zdá sa, že Peter Marcin narazil držkou už až na absolutne dno. Pred pár rokmi bol, spoločne s Andy Krausom, najlepšie plateným, populárnym slovenským komikom. Bol v kurze, pretože ich spoločné projekty mali nápad, náboj a hlavne boli zábavné. Po tom čo sa vydal na čiste sólovú dráhu je to prakticky voľný pád. Neúspešný sitcom, jasný prepadák ("Normálna rodinka"). Kŕčovité pokusy o moderovanie nudnej talk-show ("Chodili sme spolu") a teraz detská spevácka súťaž ("Minitalent show"). Dá sa klesnúť ešte hlbšie? Odpad! ()

Darckol odpad!

S prepáčením, ale mňa osobne pozeranie na vystrašené a zostresované deti pred publikom spievajúce z drvivej väčšiny falošne nebaví - odporúčam rodičom ich radšej zobrať niekde na prechádzku a nerobiť z nich obete dnešnej doby. Marcin ani Čekovský to nedokázali zachrániť. 0,5/10 lebo Čeky je sympaťák aj v takomto programe. ()