Netvor

Mandy Walker

Susan Cartsonis

Scénografie:

Rusty Smith

už som videla aj väčšiu kravinu a vydržala do konca ... a tu som vydržala do konca, lebo pre Alexa mám ja takú nejakú slabosť a vlastne aj muzika bola super ... Vanessa sa celý film tvárila ako "božiemuky" ...(11.9.2013)

Vanessa Hudgens, Mary-Kate Olsen, Alex Pettyfer a Neil Patrick Harris v jednom filmu? Lze vůbec vybrat divnější obsazení? Možná díky tomu jsem se na ten film už dlouho těšila, i když jsem se docela bála. Ale překvapivě pro mě to docela fungovalo. No byla to Kráska a zvíře pro teenagery, ve stylu romantických komedií. A víte co? Mě to naprosto nevadilo,ba naopak se mi do docela dost líbilo. Jen mě nepřestane štvát, že je tam Alex většinu filmu jen jako Beast, začáteční záběry na jeho polonahé tělo mi ke štěstí zcela nestačili. 4* Btw. A Neil byl naprosto úžasnej.(27.7.2011)

Dosti netradičně pojatá variace na Krásku a Zvíře. Rozjezd takový nic moc, ale pak si mě to získalo. Má to v sobě fantaskní prvky, hlavně tedy stromek na předloktí. Ale je to zárove%n i romanťárna, která mi sedla. Herecky se mi ústřední dvojice líbila. Pravda ta jeho maska byla taková hodně velká podvnost, zohavcení mohlo vypadat přirozeněji. Tohle by těžko doktoři brali jako kožní vadu do té to mělo daleko. Postava hospodyně i postava slepého učitele to bylo taky hodně pohodové a v takovém minimalizujícím rozsahu, což bylo hodně dobré. Kdyby bylo více prostoru i pro myšlenky, touhy, strachy hlavní ženské postavy bylo to dle mě ještě lepší, prohloubilo by se to. Takhle ten konec nevyznívá moc emotivně, bylo to spíše zklamání. Ale mou fantasy mysl a mé romantické srdce i tak tenhle film oslovil. 8/10(6.1.2013)

• Morien

Nacházím se na pokrajích dilematu. Je to film, ve kterém se nachází čarodějnice, skleník na střeše, fešák, který je ve formě netvora opravdu fešák (a kdybych já se zamilovala do takového fešáka a pak mi najednou přišel sladký blonďák, tak to se mnou asi trochu zamává) a Neil Patrick Harris v červených slunečních brýlích, což jsou v podstatě samá pozitiva, ale přece jen je ten film skrz naskrz hloupý a pro dospívající publikum, kterému se teprve formuje pohled na svět, nejspíš i závadný.(31.12.2012)

• castor

Další utrápený vystylovaný hrdina chycený do pasti osudu. Krásný navenek, škaredý uvnitř. Cílová skupina dívky do čtrnácti let, žádná přidaná hodnota, umělé vyprávění. Je to laděné přesně tak, aby se to zamlouvalo teenagerům, na ostatní diváctvo se nemyslí, na to, které rádo při sledování filmů používá hlavu, už vůbec ne.(25.12.2014)

• - "Je to asi nejsilnější film, který jsem kdy natočila", přiznala protagonistka Vanessa Anne Hudgens. (Nikolal919)

• - Na začátku má Kyle (Alex Pettyfer) vlasy delší a rozcuchané, avšak na konci filmu po proměně má viditelně kratší účes. (skinny)

• - Zac Efron byl jedním z kandidátů na roli Kylea. (Kroup4)