poster

Netvor

 • USA

  Beastly

 • Slovensko

  Kráska a zviera

 • Velká Británie

  Beastly

Fantasy / Drama / Romantický

USA, 2011, 86 min

Režie:

Daniel Barnz

Předloha:

Alex Flinn (kniha)

Scénář:

Daniel Barnz

Kamera:

Mandy Walker

Producenti:

Susan Cartsonis

Scénografie:

Rusty Smith
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosaviva
  ****

  Vanessa Hudgens, Mary-Kate Olsen, Alex Pettyfer a Neil Patrick Harris v jednom filmu? Lze vůbec vybrat divnější obsazení? Možná díky tomu jsem se na ten film už dlouho těšila, i když jsem se docela bála. Ale překvapivě pro mě to docela fungovalo. No byla to Kráska a zvíře pro teenagery, ve stylu romantických komedií. A víte co? Mě to naprosto nevadilo,ba naopak se mi do docela dost líbilo. Jen mě nepřestane štvát, že je tam Alex většinu filmu jen jako Beast, začáteční záběry na jeho polonahé tělo mi ke štěstí zcela nestačili. 4* Btw. A Neil byl naprosto úžasnej.(27.7.2011)

 • Ant
  *

  Ups, tak tohle je teda průser s velkým P. Tak prvoplánový a vyloženě stupidní film jsem už dlouho neviděla. Celý příběh mi připadal jako šitý horkou jehlou - scénář je plný logických děr a chování postav je jako z říše pohádek. Hlavu si ale lámu nad tím, odkud se vzal Pettyfer, který nějakým způsobem získal v tomto roce hned dvě hlavní role, ale jeho herectví odpovídá zombie s faceliftem. Akorát že v tomhle filmu ani tu hezkou tvářičku nemohl prodat.(10.5.2011)

 • Ellesime
  *

  Vcelku průměrný film, ale jen do doby, než ona přišla k němu. A to, jak se k němu dostala, bylo tak přitažené za vlasy, že jen těžko uvěřit tomu, že takovou blbost vůbec někdo napsal. Od té doby to šlo s příběhem, s představiteli i s chemií mezi nimi z kopce, až to skončilo někde v propasti. Nevím, co mi vadilo víc, jestli nedomyšlený scénář, nebo toporný hlavní představitel (Vanessa celkem ušla a Mary-Kate se mi vyloženě líbila :)) ), nebo že to mezi nimi vůbec nefungovalo, a když mu řekla onu důležitou větu, byla jako pěst na oko. Jejich sbližování, o kterém příběh vlastně celý byl, se dalo udělat úplně jinak, uvěřitelně a romanticky. Ale bohužel, i kreslení Kráska a Zvíře mezi sebou měli víc jiskření, než tito dva. Nic moc, potenciál měl příběh větší.(20.5.2013)

 • burina
  **

  Myslím si, že sa jedná o film, ktorý by nemal nikoho veľmi uraziť či nahnevať. Možno tak nechcene pobaviť. Klasický námet, prenesený do modernej doby, to je teraz predsa IN, či? Celé to bohužiaľ zhadzuje príšerná, amatérska réžia ale aspoň držia nad vodou odpadu sympatickí herci.(26.5.2011)

 • Ded@M@tes
  *

  Jsem dost znechucen tím jakým způsobem bylo pojato znetvoření Alexe Pettyfera. Zachraňovala to maximálně Vanessa Hudgens svoji krásou a trochu i Neil Patrick Harris, který jen tak někde neomrzí. ( Hodnocení: 2/10 )(19.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace