poster

Netvor

 • USA

  Beastly

 • Slovensko

  Kráska a zviera

Fantasy / Drama / Romantický

USA, 2011, 86 min

Režie:

Daniel Barnz

Předloha:

Alex Flinn (kniha)

Scénář:

Daniel Barnz

Kamera:

Mandy Walker

Producenti:

Susan Cartsonis

Scénografie:

Rusty Smith
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kalap
  **

  Urobiť film na starodávny príbeh a obliecť ho do dnešnej reality vyzerá skutočne ako smiešná komédia.(4.8.2011)

 • Tayen
  **

  Film nevybočuje z řady teenagerských snímků. Jsou tady krásní mladí lidé, kteří jsou zlí, bohatí a záleží jim na povrchních věcech jako je vzhled. Pak jsou tady krásní mladí lidé, kteří jsou chudí, šetří si tři roky na vytoužený výlet a na vzhledu jim nezáleží vůbec, třebaže vypadají jako z reklamy. A všichni, ať hezcí nebo oškliví jsou hrozně cool, ti oškliví o něco více, ale jinak strašně nezajímaví a jednorozměrní. A pak tady máme pohádku Kráska a zvíře docela pěkně zasazenou do moderního hávu. Film Netvor přesně ví, na jakou cílovou skupinu míří, a to jsou dívky, které čekají na první občanku, a proto se oprostil od velkého filozofování a postačil si s klasickými replikami o pravých hodnotách a lásce. Film mě nijak neštval, ale je to jeden z mnoha jemu podobných a lehce zapomenutelných.(8.3.2014)

 • juta
  ****

  Celkem dobře zmáknutý film, kratší stopáž, tudíž žádné nudění. Je tu pár divných věcí, třeba to "vězení" nebo že se na konci ani Vanessa nijak zvlášť nediví, že to byl vlastně její milovaný..., ale právě díky hercům (Pettyfer, Harris, Hudgens) a dokonce i Olsenová, která se mi vizáží moc líbila, tak nevím proč jí říkali, že je ošklivá, se mi to celkem líbilo a přidávám jednu hvězdičku.(3.7.2012)

 • ABLABLABLA
  ***

  Horor? Drama? Já to brala jako komedii a byla jsem spokojená. A.Pettyfer s jeho odstávajícím uchem, které mi lezlo na nervy, N.P.Harris byl úžasný, stále sršel fórky jen byl slepý, za něj je jedna * navíc, no a V.Hugens se prostě nikdy nevymaní z role naivní puberťačky z HSM. Ale dívat se na to dalo, já se smála nejmíň při půlce filmu, takže s jednou hvězdičkou navíc za Neila jsou to 3*.(21.7.2011)

 • Zíza
  **

  Postava Vanessy na mě působí jako povrchní slečinka, co si myslí, že je lepší než ostatní, ačkoliv se zřejmě tvůrci snažili ji ztvárnit poněkud jinak, takže její postava pro mě byla jen falešná fasáda. Čili Vanesska nám neumí hrát. Smutné je, že nejlepší na filmy je soundtrack a Kylovo zohavení, jinak to stojí za starou bačkoru. Děravou. Prolezlou moly. A červi. Na noze mrtvoly.(28.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace