poster

Netvor

 • USA

  Beastly

 • Slovensko

  Kráska a zviera

Fantasy / Drama / Romantický

USA, 2011, 86 min

Režie:

Daniel Barnz

Předloha:

Alex Flinn (kniha)

Scénář:

Daniel Barnz

Kamera:

Mandy Walker
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mil@n.fanatik
  *

  Moc mi tento snímek nedal a neříkal. Slabé, když se navíc k tomu přidal hrozný obraz a zvuk, tak 1 hvězda je maximum co vytlačím... 2/10 = 25%(13.7.2011)

 • hladass
  odpad!

  Říkal jsem si, že se k téhle moderní verzi Krásky a zvířete postavím zcela nezaujatě a nebudu už před shlédnutím snímku brblat, že mu stejně dám odpad... Snažil jsem se, opravdu jsem se snažil... Ale nešlo to... Beastly je naprostá blbost, s nesympatickým a zcela neschopným Pettyferem, naprosto směšným scénářem a vlastně vším... Jediné, co mě vysloveně nesralo, byl Neil Patrick Harris a to je opravdu málo... Než tohle absolvovat ještě jednou, to raději strčím ruku do mixéru...(23.6.2012)

 • juta
  ****

  Celkem dobře zmáknutý film, kratší stopáž, tudíž žádné nudění. Je tu pár divných věcí, třeba to "vězení" nebo že se na konci ani Vanessa nijak zvlášť nediví, že to byl vlastně její milovaný..., ale právě díky hercům (Pettyfer, Harris, Hudgens) a dokonce i Olsenová, která se mi vizáží moc líbila, tak nevím proč jí říkali, že je ošklivá, se mi to celkem líbilo a přidávám jednu hvězdičku.(3.7.2012)

 • MMR
  ****

  Přestože je to velice čitelné a naprosto nereálné, tak to oceňuji. Můj oblíbenec Neil měl velice zvláštní roli, stejně jako Mary-Kate. Nic dalšího k tomu nemám.(25.10.2012)

 • Ded@M@tes
  *

  Jsem dost znechucen tím jakým způsobem bylo pojato znetvoření Alexe Pettyfera. Zachraňovala to maximálně Vanessa Hudgens svoji krásou a trochu i Neil Patrick Harris, který jen tak někde neomrzí. ( Hodnocení: 2/10 )(19.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace