poster

Netvor

 • USA

  Beastly

 • Slovensko

  Kráska a zviera

Fantasy / Drama / Romantický

USA, 2011, 86 min

Režie:

Daniel Barnz

Předloha:

Alex Flinn (kniha)

Scénář:

Daniel Barnz

Kamera:

Mandy Walker
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • spaceboyCZ
  **

  Radoby moderni variace na Krasku a zvire, ktera ale zaujme maximalne tak teenage girls, ktere se budou rozplyvat nad hlavnim hrdinou. Z podprumeru ji nevytahne ani ucast N.P. Harrise v roli slepeho ucitele (velmi malo prostoru pro seberealizaci). Koneckoncu, dobra je v souctu akorat tak hudba...(20.6.2011)

 • blackrain
  ***

  Mě to celkem sedlo. Asi jsem zrovna potřebovala něco podobného vidět. I když nejde o žádný originální příběh, protože je to taková hra na krásku a zvíře. Olsenka mohla být o něco více drsnější. Neuškodilo by to. Dlouhé to samozřejmě vůbec nebylo a to bylo dobře, protože by to pak bylo zbytečně nastavované a to by neprospělo. Z filmu je jasně cítit, na kterou cílovou skupinu je zaměřen a mezi tu už nějaký ten pátek nepatřím.(10.7.2012)

 • Ellesime
  *

  Vcelku průměrný film, ale jen do doby, než ona přišla k němu. A to, jak se k němu dostala, bylo tak přitažené za vlasy, že jen těžko uvěřit tomu, že takovou blbost vůbec někdo napsal. Od té doby to šlo s příběhem, s představiteli i s chemií mezi nimi z kopce, až to skončilo někde v propasti. Nevím, co mi vadilo víc, jestli nedomyšlený scénář, nebo toporný hlavní představitel (Vanessa celkem ušla a Mary-Kate se mi vyloženě líbila :)) ), nebo že to mezi nimi vůbec nefungovalo, a když mu řekla onu důležitou větu, byla jako pěst na oko. Jejich sbližování, o kterém příběh vlastně celý byl, se dalo udělat úplně jinak, uvěřitelně a romanticky. Ale bohužel, i kreslení Kráska a Zvíře mezi sebou měli víc jiskření, než tito dva. Nic moc, potenciál měl příběh větší.(20.5.2013)

 • kalap
  **

  Urobiť film na starodávny príbeh a obliecť ho do dnešnej reality vyzerá skutočne ako smiešná komédia.(4.8.2011)

 • Politik
  ***

  Pokud od toho čekáte televizní romantické béčko, tak to je přesně ono. Prostě to není žádný trhák, ale 50% film, kterému dávám 3 hvězdičky.(15.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace