Netvor

Susan Cartsonis

Scénografie:

Rusty Smith
  • mil@n.fanatik

Moc mi tento snímek nedal a neříkal. Slabé, když se navíc k tomu přidal hrozný obraz a zvuk, tak 1 hvězda je maximum co vytlačím... 2/10 = 25%(13.7.2011)

• Superpero

Skutečná bestialita. Tam je špatně úplně všechno. Chvílemi jsem až žasl, jak je to debilní. Nějaká logika, nebo alespoň souznění s postavami je pro tvůrce tabu. Vrší se tu jedna sladkobolná mrdka na druhou, až je to rozčilující. Jediný klad je, že po zkouknutí týhle kupy hoven si budete ostatních filmů vážit. Pokud nejste desetiletá holka a chcete si to pustit, tak místo toho třeba mlaťte hlavou do zdi. Bude to přínosnější a s menšími zdravotními následky. Já bych za toto dílo klidně dal tvůrce na pranýř.(29.8.2012)

• sssssycak

WTF ? Co to jako sakra mělo být ? Absolutní nuda ! Některé obraty neobraty v ději jsou tak trapné a neuvěřitelné, že člověk sedí s otevřenou hubou a říká si to co sakra jako má být... "Netvor" je teda vážně funny, pár jizviček a nějaký tetování, no určité skupiny lidi vyznávající různé extremismy takhle vypadají normálně :D no a Vanesska, tak ta hraje opět plasticky bezchybnou krávu... a konec děje ? Namyšlený rádoby poučený hezounek skončí s naprosto dokonalou né div misskou... úžasné ! PS: UŽ SE VŠICHNI SMIŘME S TÍM, ŽE KRASAVICE PROSTĚ KONČÍ S HEZOUNKAMA A PŘESTAŇME TOČIT FILMY RÁDOBY O OPAKU !!!(11.8.2012)

• Lyli

Kvalitní klasický základ… a přesto (nebo právě proto?) mi to připadá velice tuctové a plytké. Takže 1 hvězda za Alexe a ta druhá, za to, že jsem se až tak nenudila.(15.8.2012)

Vanessa Hudgens, Mary-Kate Olsen, Alex Pettyfer a Neil Patrick Harris v jednom filmu? Lze vůbec vybrat divnější obsazení? Možná díky tomu jsem se na ten film už dlouho těšila, i když jsem se docela bála. Ale překvapivě pro mě to docela fungovalo. No byla to Kráska a zvíře pro teenagery, ve stylu romantických komedií. A víte co? Mě to naprosto nevadilo,ba naopak se mi do docela dost líbilo. Jen mě nepřestane štvát, že je tam Alex většinu filmu jen jako Beast, začáteční záběry na jeho polonahé tělo mi ke štěstí zcela nestačili. 4* Btw. A Neil byl naprosto úžasnej.(27.7.2011)

• - Práva na knihu Alexy Flinnové koupila CBS již v prosinci 2007, vydání filmu bylo naplánováno na rok 2008, ale kvůli stávce WGA byla výroba pozastavena. (Dlee)

• - Natáčalo sa v kanadskom meste Montreal. (Niles)

• - Mary-Kate Olsen byla do role Kendry obsazena 12 dní před natáčením. (Zdroj: ČSFD.cz)