poster

Netvor

 • USA

  Beastly

 • Slovensko

  Kráska a zviera

Fantasy / Drama / Romantický

USA, 2011, 86 min

Režie:

Daniel Barnz

Předloha:

Alex Flinn (kniha)

Scénář:

Daniel Barnz

Kamera:

Mandy Walker

Producenti:

Susan Cartsonis

Scénografie:

Rusty Smith
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eawy
  ***

  Horor??? Čo v tom bolo hororové, prosím? Ale no dobre, rozprávka prerobená pre teenegerskú časť divákov. Presne na mieru. Fešný Alex a už je tam film. Okrem toho, že prvých niekoľko minút asi 20 sa mi to zdalo priveľmi rýchle, nakoniec to prešlo do celkom príjemného filmového zážitku, pri ktorom sa určite nudiť nebudete. Neil Patrick Harris mi pripadal akobz ho vytrhli s HIMYM a strčili ho sem, len mu povedali, že je slepý a že má troška ubrať. Ale za to, že ho zbožňujem 10% naviac. 60%(8.5.2011)

 • Mikita
  ***

  Na tak hloupoučkou a jednoduchou story to má až neskutečně dobrou kameru a docela jednoduše a chytře vypointovaný příběh. Info o slonní rodince bylo sice laciné, ale ušetřilo finální vysvětlování a já byla dojatá. Jednoduché, ale jako oddychovka fajn. A Alex Pettyfer, i s tou holou hlavou....OMG !(6.8.2011)

 • Rosaviva
  ****

  Vanessa Hudgens, Mary-Kate Olsen, Alex Pettyfer a Neil Patrick Harris v jednom filmu? Lze vůbec vybrat divnější obsazení? Možná díky tomu jsem se na ten film už dlouho těšila, i když jsem se docela bála. Ale překvapivě pro mě to docela fungovalo. No byla to Kráska a zvíře pro teenagery, ve stylu romantických komedií. A víte co? Mě to naprosto nevadilo,ba naopak se mi do docela dost líbilo. Jen mě nepřestane štvát, že je tam Alex většinu filmu jen jako Beast, začáteční záběry na jeho polonahé tělo mi ke štěstí zcela nestačili. 4* Btw. A Neil byl naprosto úžasnej.(27.7.2011)

 • kalap
  **

  Urobiť film na starodávny príbeh a obliecť ho do dnešnej reality vyzerá skutočne ako smiešná komédia.(4.8.2011)

 • Jacinda
  ***

  ve své naivitě, předvídatelnosti a totálně nepravděpodobných nesmyslných situacích je to docela roztomilé. potěšila mě milá hudba a opravdu skvěle se u toho tvoří.(17.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace