Niečo za niečo

Režie:

Peter Bebjak

Účinkují:

Roman Pomajbo, Andrej Hryc

Roman Pomajbo nahovára ľudí, aby urobili nejakú kravinu. Ale nie len tak. Ponúka im peniaze. Ak náhodní okoloidúci odmietajú, Roman je nútený zvýšiť čiastku. Do štúdia si potom pozve dvoch hostí, ktorí tipujú, koľko ľudí sa dalo nahovoriť. (Crash master)

Smok

Nikdy ma neprestane udivovať, aké veci dokážu urobiť ľudia pre pár šuštiacich papierov... Roman Pomajbo bohužiaľ najslabší článok relácie a ani dvojica hostí, pozvaných do štúdia na obligátnu tipovaciu súťaž moc relácii šťavu nedodáva. Tak za pekné tri sa dohodneme. ()

Karamanlis

O čosi skromnejšia obdoba starších Rychlých prachov z TV Nova. Momenty ako cigáni, lámajúci za pár stovák rekordy v počte vypitých surových vajec či chlapík, predávajúci v treskúcej zime v trenírkach na námestí kaprov priamo z prenosnej kade si pamätám dodnes, škoda len, že to moderoval vyškerený Pomajbo, ktorý nedosahoval zabávačský formát svojho českého kolegu Petra Rychlého. ()

Marek1991

Škoda, že k niektorým komentárom sa tu nemôžem jednoducho pridať, že by som naň dal akési páči sa mi to a automaticky by to bolo započítané aj v mojich komentároch ako akési stotožnenie sa s názorom iného tvorcu myšlienky, prípadne naň rovno reagovať doplnením, že časť by som zobral za svoju a časť by som doplnil po svojom a tým pádom by tu možno nebolo toľko rovnakých komentárov, lebo jediné za čo tejto primitívnej zábave môžeme poďakovať je to, že ukáže čo všetko sú tí ľudia schopní urobiť, aby získali tú vec, ktorá akoby vládla svetom a to penaize. ()

frolish

Niektore ulohy v uliciach boli naozaj velmi zabavne a originalne, ale v studiu sa velkeho pobavenia nedockate. Napriek tomu na pomery slovenskej televiznej sceny vyborna oddychovka. ()

biopanic

Pán Pomajbo to raz skúšal aj na mňa, ale ten jeho šialený úsmev ma tak vydesil, že som zbabelo utiekla na druhú stranu ulice. ()