poster

Irská odplata

 • Česko

  Perrierova odplata

  (festivalový název)
 • Irsko

  Perrier's Bounty

Akční / Komedie / Krimi / Drama

Irsko / Velká Británie, 2009, 88 min

Režie:

Ian Fitzgibbon

Scénář:

Mark O'Rowe

Kamera:

Seamus Deasy

Hudba:

David Holmes

Producenti:

Stephen Woolley

Střih:

Tony Cranstoun

Scénografie:

Amanda McArthur

Kostýmy:

Keith Madden
(další profese)
 • LiVentura
  ***

  Úplně tuctové to tedy nebylo, ale chybělo tomu něco, co Britové a Irové ve filmech umí..!! :-((22.7.2013)

 • bourec
  ***

  60%.(24.4.2011)

 • Tommassi3
  ***

  "Chceš nakopnout mrtvýho poníka, Micku !!" - "Koně !! Říká se koně !!" ;)(20.11.2014)

 • Davies182
  ***

  S pejskařama nebude nikdo vyjebávat! Perrierova odplata je komedie. Seriózně si to dokáži představit jako povedenou divadelní hru, která vznikne do nějakých pěti let v Anglii. Černý humor, peprné hlášky, pozoruhodné panoptikum gangsterských postaviček... je to prostě zábava. Zde ale veškeré klady končí (možná ještě několik dobrých hereckých výkonů, hudba), protože tenhle snímek jako okénková předváděčka docela nudí a zklamává. Nevím, ta divadelní prkna by tomu asi slušela víc, několik vtipných scének k tomu přímo vybízí. Takže jako taková milá televizní jednohubka OK, ale nějakou větší důležitost film postrádá. Shlédnuto kvůli Cillianovi.(26.9.2010)

 • D.Moore
  ****

  Ano, dějově je Irská odplata možná průměrný počin, který ze všeho nejvíce vypadá jako adaptace nějaké krátké povídky, jejíž autor se nechal inspirovat atmosférou oblíbených filmů... Jenže díky fan(t)a(s)tickému Jimu Broadbentovi a vpravdě originálnímu vypravěči s hlasem Gabriela Byrna nakonce čtvrtou hvězdu přece jenom přihodím. Příjemné pokoukání.(27.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace