poster

Irská odplata

 • Česko

  Perrierova odplata

  (festivalový název)
 • Irsko

  Perrier's Bounty

Akční / Komedie / Krimi / Drama

Irsko / Velká Británie, 2009, 88 min

Režie:

Ian Fitzgibbon

Scénář:

Mark O'Rowe

Kamera:

Seamus Deasy

Hudba:

David Holmes

Producenti:

Stephen Woolley

Střih:

Tony Cranstoun

Scénografie:

Amanda McArthur

Kostýmy:

Keith Madden
(další profese)
 • bourec
  ***

  60%.(24.4.2011)

 • SeBig
  ***

  No jako nebylo to vyloženě špatné na to že evropské filmy nemusím tohle bylo docela dobré. Bohužel jsem ale čekal něco víc jako V Bruggách tohle bylo méně akční a méně hlášek a Murphy nebyl tak výrazný. Akce tam je opravdu minimum a to jen na konci kdy sejme dva chlápky golfovou holí žádný kulervoucí akčnák nečekejte ;)(13.9.2012)

 • Cervenak
  **

  Nečakane chabé. Ritchieovka bez Ritchieho videoklipovej zábavnosti a úderných postáv. Hrdinovia tohto filmu sú zaujímaví len tým, akí sú nesympatickí a nudní (jediný, kto tu má trochu šťavy, je Gleeson). Halda prázdnych kecov, ktoré majú dodať akože nejakú inú, možno osudovú atmosféru, ale zúfalo to nefunguje. Má to hodinu dvadsať, ale už v polovici som mal dojem, že som videl celú sezónu nejakého nevydareného bulšitu z írskeho podsvetia. Nebrať.(31.3.2011)

 • Gary
  ***

  Slabý, nijak originální film, který má to štěstí, že získal solidní obsazení. Nicméně jediný vážně výrazný človíček z téhle party je Jim Broadbent, který svého "nespícího" Jima zahrál na vyvážené komediálně-dramatické úrovni, což se ostatním moc nedaří (především Murphy je tu za vážného, zdeptaného týpka). Tahle story peněz, psů a homosexuálních gangsterů je někde na půli cesty mezi nezávislou irskou krimi-komedií a "vyprávěčkami" od Ritchieho. 50%(14.6.2011)

 • Malarkey
  ****

  Mohl bych tomu dát tři. Jenže to by tam nesměli být irští herci a herečka typu Murphy, Gleeson a Whittaker a nesmělo by se to odehrávat i na irském venkově. No a jelikož mám rád jak ty herce, tak venkov, nemůžu jinak a musím tomu trošku zvednout. Jinak je pravda, že v rámci gangsterek je to lehce slabší. Gleeson je ale protivník jak má bejt a minimálně kvůli němu to stojí za to vidět.(30.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace