Taková Listopadová romance 2, akorát bez hromady sentimentu a chemie ústřední dvojice. Hathaway a Gyllenhaalovi to spolu moc nesedlo ani ve Zkrocené hoře a tady tomu není jinak. Už vůbec nechápu tu spoustu postelových scén, protože působí naprosto bez invence a filmu nic nedodávají. Jediným kořením jsou vedlejší postavy, které mě bavily víc jak celá ta romantická linie dokupy. Na Zwicka je to nečekaně průměrný a obyčejný film.(26.1.2011)

Klasický model romantické komedie. Všechno se děje podle mustru, dopadne to tak, jak očekáváte a jak chcete, aby to dopadlo. Není to přeci evropské drama. Nicméně je tu skvělá šukací dvojice Gyllenhaal vs. Hathaway a model celé komédie - nejdřív nezávazné píchání, potom láska. Pak tu máme vtipné "I love you" (vždycky mi na romatických komediích vadilo, že se v této části vytratil humor) a pozadí pro celé toto zábavné divadélko tvoří byznys s léky, což je vyloženě plus pro film, protože krom zábavy si uděláte solidní přehled amerického modelu vnucování "té správné" značky léků, což je dost slušný humus a je mi líto, že se to dostalo i k nám, do Evropy.(26.4.2011)

Scénář: Charles Randolph, Marshall Herskovitz, Edward Zwick .. Nezvyklý Zwick. Dynamicky natočené, tématicky zajímavé a do zdravotnictví štiplavé, ale silné zejména díky neskutečné chemii mezi hereckou dvojicí, která šlape na plné obrátky. Díky tomu hodně bavilo. _ Blue, blue, blue. Take the blue pill...(3.2.2011)

Vynikající ústřední duo zvedá tento film z průměru do pozice filmu, na který se s chutí kdykoliv podívám znova. A toho bráchu bych taky vystřihnul.(10.4.2011)

Velmi zajímavé téma, schopný režisér a vynikající herecké duo... Přesto film sráží k zemi hollywoodská vyumělkovanost, povrchnost a hlavně zrůdně pohádkový způsob, jakým je vybudována ústřední love story. Jako odlehčená, průměrně vtipná komedie může tento snímek fungovat, náhled do businessu s léky je také zajímavý, ovšem v momentech, kdy se film snaží naladit vážnější notu, naráží na to, že absolutně není schopen vykreslit život, jaký doopravdy je. Človíček, kterého zde ztvárňuje nádherná (a dokonale upravená i během zdravotních obtíží) Anne Hathaway opravdu neexistuje a pokud ano, tak mi ho (ji) urychleně ukažte. :) 5/10(13.9.2014)

• - Príprava Jaka Gyllenhaala zahŕňala veľa diskusií s autorom námetu pre film Jamiem Reidom, ktorý má skúsenosti z marketingových taktík farmaceutických spoločností. (drake31)

• - Dvakrát na Oscara nominovaná herečka Jill Clayburgh, která ztvárnila Jamieho matku, podlehla leukémii pouhé dva týdny před premiérou filmu. (Coldrex)

• - Najviac odkazov na iné snímky či seriály je možno vidieť hneď v úvode, a to v obchode s elektronikou, kde Jamie (Jake Gyllenhaal) pracuje. Na obrazovkách je možno vidieť aj zábery zo známych filmov ako Deň nezávislosti (1996) či Akty X (1998). (MikaelSVK)