Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Podařené romantické drama, servírované s jedním obzvláště šťavnatým bonusem: Anne Hathaway je v něm více než deset minut kompletně nahá; a jedním záporem: Jake Gyllenhaal v něm přes pět minut ukazuje zadek. Komentář psán mužem, lehce si lze představit podobný, napsaný ženou :-). LaOT je filmem o sexu - naháči z plátna mizí opravdu jen sporadicky - o lásce, a o oběti. Zní to sladce, ale čert to vem. I liked it!(9.4.2011)

 • StarsFan
  **

  Slepenec scének, který nenabízí o nic silnější příběh než jakýkoliv německý romantický film ala Rosamunda Pilcher. Dokud byl Jamie v hlavní roli hajzlík, bavila jsem se u jeho sexuálních eskapád a nudila se při jeho obchodních neúspěších, sotva ale vstoupila na scénu viagra a Jamie se proměnil v hodného hocha, začala jsem si užívat jeho obchodní triumf a mít v kině přepínačku, přeskočím všechno to jeho milostné vrkání s Maggie. Jako film o sexu v osobním i profesním životě to mohlo být zajímavé (či přinejmenším alespoň netradiční), jako romantická komedie s morálním poučením o tom, že i ten největší sukničkář se časem zamiluje a že výborná kariéra nemusí nutně znamenat štěstí, představuje Love & Other Drugs něco, co už si nejspíš nikdy sama od sebe nepustím.(10.1.2011)

 • Beckett51
  *****

  Nevěřil jsem. Stále nevěřím. Edward Zwick totálně změnil svůj žánrový kámen a vzal si již tisíckrát omleté téma. Ale coto? Ono je to skvělé! Od hereckých výkonů Jakea a Anne (která je podle mě na Oskarovou nominaci), přes hudbu (Howard to vzal sice hodně komorně, ale právě to filmu sluší), komediální stránku (některé scény ybch sice vynechal, ale celkově převažuje pozitivum), po dramaticko/romantickou stránku, bez které by byl film jako párek v rohlíku bez párku. Pro mě jedno z největších letošních překvapení. Souboj Intouchables vs. Love and Other Drugs vyhrává dílo Edwarda Zwicka na plné čáře.(17.9.2012)

 • Ant
  ***

  Taková Listopadová romance 2, akorát bez hromady sentimentu a chemie ústřední dvojice. Hathaway a Gyllenhaalovi to spolu moc nesedlo ani ve Zkrocené hoře a tady tomu není jinak. Už vůbec nechápu tu spoustu postelových scén, protože působí naprosto bez invence a filmu nic nedodávají. Jediným kořením jsou vedlejší postavy, které mě bavily víc jak celá ta romantická linie dokupy. Na Zwicka je to nečekaně průměrný a obyčejný film.(26.1.2011)

 • Hild
  ***

  První polovina byla celkem dobrá. Hlavně mě i bavila. Mezi Anne a Jakem to správně jiskřilo. V druhé půlce se však ta romantická komedie mění v romantické drama a v tomto momentě všechno přestane fungovat. Hlavně mi úplně neseděl ten přerod Jamieho na dobráka, nějak jsem tomu neuvěřila a postava mě rázem úplně přestala bavit. Tvůrci se pak snaží hrát na city, ale na mě to nepůsobilo ani trochu. Rozhodně se ale jedná o film, který neurazí.(18.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace