Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ****

  Vážně bych se měl přestat na takové filmy dívat. Štvě mě pak život okolo, který píše ten nejmizernější scénárista na světě. Jinak Jake je frajer, hraje typického hezouna a je překvapivě snesitelný. Co se týče Anne tak je mi jasné proč ji uvidíme ve třetím Batmanovi. Už tady je prostě božská. Škoda těch prasáckých fórů s bráchou, ty tady působili jako pěst na oko jinak Zwick servíruje drama "ze života", které sice jede na vlně klišé, ale jednou za čas... proč ne? Záměrně se chovám jako pitomec.(27.6.2011)

 • Cervenak
  ***

  Komediálna rovina nefunguje. Vôbec. Všetky scény s bratom (hrá ho nejaký ešte hnusnejší a trápnejší klon Jonaha Hilla) by som chcel vystrihnúť a spáliť. Našťastie to romantická a dramatická línia v pohode utiahnu. Škoda len slzavého záveru, tam môj pohár akceptácie klišé pretiekol a bol by som privítal niečo aspoň trochu netradičné. Jake veľmi fajn, Anne smokin´ hot - TDKR sa stáva najočakávanejším filmom roku 2012 :-). 7/10(29.1.2011)

 • viperblade
  *****

  Tak jo, k čertu s tím. K čertu s pesimismem, k čertu se špatnou náladou, k čertu s ostatními blbými americkými komediemi! Love and Other Drugs (jsem rád, že tuto větu může napsat) mě jako film nezklamal a já dostal přesně to, co (už vynikající) trailer sliboval. Jistě, mohli byste se zeptat "A v čem je sakra tohle jiné, než ostatní romantické komedie? Vždyť je to podle šablony, kterou u jiných filmů odsuzuješ, ty chytráku!", ale na to bych vám řekl pouze dvě slova (a ne, výraz fuck off by to nebyl :-)) - casting a rating. Ano, první důvod, proč na mě tato komedie tak zapůsobila a pobavila mě, byl casting. Mezi Anne a Jakem to opravdu jiskří, takže vám vůbec nepřijde, že to jsou herci, ale myslíte si, že tvoří opravdový pár. Navíc zde máme skvělého bratra, parádního Olivera Platta a sexy Katheryn Winnick. A tímto se dostávám k druhé věci - ratingu. A ne, není to jen kvůli nahé Anne (ale je to kus!), ale je to hlavně kvůli faktoru uvěřitelnosti. Kolikrát jsem se totiž díval na komedii, která byla o vztazích, měli tam sex - a ráno poté se dvojice vždy probudila a buď na sobě oba měli už spodní prádlo anebo tam byly klasické "americké" deky ve tvaru písmene "L" (žena je celá přikrytá, muž jen od pasu dolů. :-)) A to mi na těchto filmech vždycky vadilo, taková ta prudérnost. Ale tady se toho nedočkáte. Teda, alespoň ne v takové míře. Co víc napsat? Snad jen, dejte tomuto filmu šanci a podívejte (po dlouhé době) na skvělou americkou romantickou komedii. Věřím, že se bude líbit (téměř) každému.(11.2.2011)

 • Ant
  ***

  Taková Listopadová romance 2, akorát bez hromady sentimentu a chemie ústřední dvojice. Hathaway a Gyllenhaalovi to spolu moc nesedlo ani ve Zkrocené hoře a tady tomu není jinak. Už vůbec nechápu tu spoustu postelových scén, protože působí naprosto bez invence a filmu nic nedodávají. Jediným kořením jsou vedlejší postavy, které mě bavily víc jak celá ta romantická linie dokupy. Na Zwicka je to nečekaně průměrný a obyčejný film.(26.1.2011)

 • novoten
  ****

  Nenápadná perla, která dostává pravý lesk až časem. Zdánlivě rutinní dějové linie, lehce schematické postavy z tematicky blízkých romantických komedií a očekávaný vývoj se ve druhé polovině mění v dokonale komplexní podívanou s myšlenkovým a ještě více pak emočním přesahem. Edward Zwick natočil romantiku s velkým R a Anne Hathaway potvrzuje, že v roli girl-next-door má v současném Hollywoodu jen minimální konkurenci.(23.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace