Záblesk ve tmě

Dan Bishop

Kostýmy:

Susan Lyall
  • Houdini

Křišťálový glóbus - výběr(15.5.2007)

Jeden z těch filmů, který jsem viděl v době jeho premiéry v kině v roce 94 a od tý doby už ne...až do včerejška, kdy ho dávali na nova cinema. Po všech směrech průměrný klišovitý thriller o psychopatickém zabijákovi, jakých v usa vznikají stovky. Jediný, co z tohodle filmu stojí za zmínku, je pár detailů - například krátké záběry z basketbalového utkání, hudba kapely The Drovers, a především pak Madeleine Stowe a Aidan Quinn, kteří to činí alespoň koukatelným, když už ne originálním.(26.10.2012)

"Teď, teď tu byl! Teď jsem ho viděla. Je to sotva pár hodin." ... tolik obživlá fotografie z Blow-Up či magnetofonová páska z Blow Out, coby médium a důkazný materiál, však jen trošku pomalejší, zamlženější a nedůvěryhodnější. Zato ale půvabnější, zamilováni se hodnější a zavražděníhodnější (nejsem hodný na češtinu, já vědět) v zápletce tolikrát již v mnoha filmech viděné.(7.8.2006)

• Paity

Jak už tu někdo psal, film viděl někdy před lety, stejně jako já, a vůbec mu ani nechybí. Prostě šáhněte po něčem jiném.(2.9.2013)

Rozpočet $11miliónovTržby USA $16,696,219Tržby Celosvetovo $-(11.12.2008)