Záblesk ve tmě

Rick Shaine

Kostýmy:

Susan Lyall
  • vesper001

Ale jakýpak thriller, podprůměrné drámo to je. Slepá hudebnice s traumatem z dětství (= rodinné drama) díky moderní medicíně prozře, a hned uvidí, co neměla (= kriminální drama). Pochopitelně se ocitá v nebezpečí (= akční drama), naštěstí má ale k ruce nadrženého detektiva (= romantické drama), a tak pokud ji někdo nezavraždil, hudlá dodnes… Nejdramatičtější ale musela být úporná snaha tvůrců vyhnout se originalitě, invenci a napětí za každou cenu. Ale podařilo se.(18.12.2013)

"Co to znamená ?? Že vaše oči jsou jako lokomotiva a váš mozek něco jako poslední vagón ?? Chvíli to trvá ??" ;)(11.9.2014)

Rozpočet $11miliónovTržby USA $16,696,219Tržby Celosvetovo $-(11.12.2008)

Průměrnej film po všech stránkách. Čistejch 50% + menší plusovej bod za půvabnou Madeleine Stowe.(11.9.2014)

Jeden z těch filmů, který jsem viděl v době jeho premiéry v kině v roce 94 a od tý doby už ne...až do včerejška, kdy ho dávali na nova cinema. Po všech směrech průměrný klišovitý thriller o psychopatickém zabijákovi, jakých v usa vznikají stovky. Jediný, co z tohodle filmu stojí za zmínku, je pár detailů - například krátké záběry z basketbalového utkání, hudba kapely The Drovers, a především pak Madeleine Stowe a Aidan Quinn, kteří to činí alespoň koukatelným, když už ne originálním.(26.10.2012)