Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bassator
  ***

  Kvalitní poctivá Deutsch Arbeit... - 60%(3.6.2012)

 • swamp
  ***

  Sice jsem toho od Fatiha Akina viděl jen pár, ale tohle působilo dosti plytce. Respektive jsem čekal nějakou hlubší sondu. Tohle působilo nějak nekompaktně, jednoduše. Přestože to není úplný propadák, nemohu ohodnotit víc než průměrem.(23.8.2012)

 • tere.z
  ****

  Zinos je Řek žijící v Německu. Vlastní malou restauraci typu čtvrtá cenová v polorozpadlém skladu, který by se jistě dal označit za alternativní. Má přítelkyni - krásnou, dlouhonohou a blonďatou novinářku (nic alternativního). Zinos má štestí, podaří se mu pro svou „punk“ kuchyni plnou přesmažených hranolek a rozteklé majonézy získat elitního kuchaře i bomba stereo a lidi se mu začínají hrnout v zástupech. Milý Zinos má ale i smůlu, protože jeho blondýnka je odvelena do Číny. Na dlouho. Zinos má taky bráchu ve vězení, a je-li to štěstí nebo pech … no, uvidíte sami. Se Zinosem a jeho Soul Kitchen je totiž pěkná sranda a trochu rozvláčnou příběhovou linii mu potom klidně odpustíte.(16.4.2010)

 • rockwoman
  ****

  Až budu chtít zase jednou dostatečně nasytit svou hladovou duši, zajdu si do Soul Kitchen. Šéfujou tam Moritz Bleibtreu & Adam Bousdoukos a tihle dva pánové nabízí originální menu. Odcházela jsem dostatečně nasycená a ještě jsem se díky nim skvěle pobavila :-)(3.7.2013)

 • larelay
  **

  komedia? ze som si nevsimla... ale ano, je to vec zmyslu pre humor, ale mne ten nemecky nikdy nesmakoval.(16.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace