Zase jedno Akinovo vyprávění o "rodinném podniku"...tentokrát ale v úplně jiném duchu i podání, než bylo Solino...já smekám!!(2.7.2010)

Ale luxusnejšie záverečné titulky už pekne dávno nevidel:), nazdar(26.8.2010)

Co udělat s krachující restaurací, když máte navíc dluh u berňáku a hygiena vám hrozí zavřením restaurace? Zkuste najmout kuchaře, který má zkušenosti s vařením ve snobských restauracích, a který se s nikým a ničím nesere a pak už je jen otázka času, kdy začne restaurace vydělávat. Jenže co dnes vypadá růžově se zítra může rozplynout jen v krásnou vzpomínku. Tenhle film nabízí originální a neotřelý pohled na podnikání v gastronomii, a díky tomu je to film zajímavý. Já osobně jsem si to užíval a byl jsem hodně zvědavý, jak to celé dopadne, a musím říct, že závěr jsem si hodně užíval, jako ostatně celý film. Postavy byly dobře vymyšlené a ještě lépe zahrané, onen neortodoxní kuchař byl solidní cvok, s nímž byste si to asi nechtěli rozházet, pokud byste věděli, jak dobře a přesně dokáže vraht nože. Bratr hlavního hrdiny a jeho zlodějská partička byli zase docela neodolatelní, obzvláště krádež DJského pultu na diskotéce za plného provozu byla hodně vtipná a nesmírně okouzlující. Zkrátka tenhle film jsem si docela užil a dá se říci, že jsem se i místy docela solidně bavil, a proto uděluji nadprůměrné čtyři hvězdy.(12.1.2012)

Ako rozptýlenie určite príjemné, ale nič viac ani nič menej. Oceňujem švih a nápaditosť, ale napriek tomu nemám pocit, že by film vykračoval niečím z priemeru takže tie 3* musia stačiť.(20.1.2015)

Je to uletené jak hovado, veľmi sympatické i s tými odpornými nemeckými držkami a hlavne; "Ked' jebne plot, nech jebne celá chalupa", no nie?(12.7.2010)