Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hygienik
  *****

  Majster drám Akin Fatih urobil výbornú komédiu. Ak je toto prvá z radu jeho budúcich komédii, tak sa máme na čo tešiť. Je super, že ešte existujú režiséri, ktorí bez výrazných výkyvov tvoria dobré filmy rôznych žánrov. Adam Bousdoukos alias Zinos hral výborne.(3.12.2009)

 • GrooveJump
  ****

  Vkusně zvládnutý přechod od surovějších a inteligentních sociálně věrohodných dramat (Gegen die Wand, Auf anderen Seite) do naprosto odlišného filmového žánru: Komedie. Akin nám roste do všestraného "nenápadného" režisérského antixenofobního všeuměla, jehož filmy si naprosto na nic nehrají, což je právě (především v případě Soul Kitchen) jejich největší výhoda... Celkově vzato je Soul Kitchen vyspělejší http://www.csfd.cz/film/171550-kebab-connection/. Diese Torte fur Sonntag schmeckt gut, liebe Freunde...(18.7.2010)

 • Tommassi3
  *****

  "Já chci prostě horký gazpacho !!" - "Né, a né !! Já ti do tý polívky nachčiju a bude horká až až !!" ;)(18.10.2014)

 • bassator
  ***

  Kvalitní poctivá Deutsch Arbeit... - 60%(3.6.2012)

 • Angelopul
  ****

  Fatih Akin opět natočil film o bratrech, přistěhovalcích, opět v tom hraje Bleibtreu, Unel a opět je to dobré. Sice to není taková brilantní filmařina jako u Solina, film nenabízí hloubku předešlých Akinových dramat, ale jedná se o lehkou a milou komedii s Akinovým specifickým smyslem pro humor, která velmi příjemně potěšila.(5.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace