poster

Bolest bez příčiny

 • Německo

  Phantomschmerz

 • anglický

  Phantom Pain

Drama

Německo, 2009, 97 min

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $778,819(16.6.2010)

 • rockwoman
  *****

  Mark mohl být klidně plavec, horolezec, hokejista a nebo prostě jen obyčejný člověk, kterýmu jeden osudný okamžik převrátil celý jeho dosavadní život naruby. I vzpomínky na dětství mohou občas fungovat jako lék nebo hnací motor proti různým démonům a držkopádům. Mark měl obrovskou kliku na lidi kolem sebe a hlavně na rodinu, která mu byla pořád na blízku. Němci opět mile potěšili a já hned z několika důvodů dávám plné hodnocení.(29.3.2014)

 • JANARYBA
  *****

  Výborný film , jediné co mi tam skřípalo, je Til Schweiger, který se s kolem prostě nějak nesrostl a působí na něm asi jako náš obézní soused v cyklodresu odnaproti. Další věcí, která mi nejde úplně do hlavy (když to bylo dle skutečnosti), že někdo, kdo projevuje takovou pevnou vůli (trénovat za každého počasí), že je v běžném životě takový nespolehlivý outsider...(7.2.2010)

 • eLeR
  ***

  Trošku sklamanie, čakala som viac, ale muzika parádna. Pozor, nepozerajte to dabované, lebo ten čo daboval Tila, tak ten sa nedal počúvať.(30.10.2014)

 • mat.ilda
  **

  Tile, Tile, občas byla dlouhá chvíle... Nu, nějak se ne a ne ponořit do vzpomínek na otce, s kterými se užíráš, horská cyklistika mě nebere a nemám pochopení ani pro střídání partnerek, tak snad jen ty historky a poznatek, že je někdy dobré, když se stane něco zlého... NEJLEPŠÍ SCÉNA: Maškarní alkoholová psychóza, mám však obavu, že hodně připomíná španělské "Otevři oči" :-((8.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace