Jeden z prvních naprosto "normalizovaných" filmů. Příšerné dialogy! ještě že to drží nad vodou hláškující Lanďák, bez něj za by to bylo za 1*.(11.2.2009)

Veselý film se smutným nádechem, což posiluje zvláštní scénář. Velmi humorné situace střídají rozvleklé a nudné scény. Překvapil mě konec, který jsem nejprve odsoudil, ale po úvaze jsem jej zhodnotil jako velmi vydařený, a proto se přikláním ke čtyřem hvězdičkám.(11.11.2009)

• NinadeL

I když je Lanďák fajn, tak tohle ne. Režisér Filip to vyjádřil jasně, když se podivil, proč zrovna toto by mělo vyjít na DVD, když i on sám Boháčka "nepovažuje za víc, než jsou dnešní seriály".(4.3.2009)

Landovský je zde natolik dobrý, že s jeho výkonem stojí a padá tahle milá komedie. Zdatně mu tady sekunduje i Zázvorková, ale druhá polovina s nástupem Reginy Rázlové do děje, je výrazně slabší, a to ovlivnilo mé konečné bodování. Jedna z mála příležitostí posoudit režii Františka Filipa i z filmového hlediska. Po tomhle kousku se už věnoval, až na pár výjimek, převážně televizní tvorbě, ve které se našel a vynikal v ní. Mé hodnocení: 60%(25.10.2009)

Křečovitost hlavních postav je zcela záměrná, stejně jako stylizace dialogů, které jsou plné zámlk a nevyslovených slov. Tohle napsat je umění. Zdánlivě to vypadá přirozeně, ale je to echt těžké.(3.11.2009)