Boháčka poznám od jeho vzniku, ale štvrtú hviezdičku som mu pridal až po poslednej projekcii. S Boháčkami, Lebowskými, Gumpami a podobnými typmi mám problém v tom, že odpor k nim prenášam do hodnotenia. Je to nesprávne a neospravedlniteľné, ale čo s tým? Tak to zatiaľ aspoň u Boháčka napravujem.(8.12.2008)

Lanďák pro mě bude asi navždy Tonda.Nádherně do toho ten Tonda spadnul s těma babama, jak to chudák měl ošéfovat, když měl takovou maminku, smích a zase smích spousty kultovních scén a hlášek.(28.8.2006)

To byly časy! Inzeráty se psaly do novin, signál nikdo neřešil, nosily se džeksny a na rande se jezdilo volhou a s kytkou, sklepy byly plné slivovice, lahví a visící slaniny, v hospodách se hrálo na harmoniku, na návštěvu se chodilo s husou!! Jenom ty maminky!! Ty maminky jsou stále stejné!! :o)(18.4.2014)

,,Holky z Děčína chtěj kluky z Prahy a holky z Prahy zase kluky z Ameriky..."(11.10.2014)

Landovský v skvelej forme.(25.2.2010)

• - Stella Zázvorková byla pouze o 14 let starší než její filmový syn Pavel Landovský. (rakovnik)

• - Filmování probíhalo v Praze - Slivenci a vesnicích Lochkov a Řevnice. (M.B)

• - Filmová vesnice, kde žije Boháček (Pavel Landovský), se jmenuje Čičelice. Ve skutečnosti vesnice či město s takovým názvem neexistuje. (M.B)