Zasaženi bleskem (TV film)

Zasiahnutí bleskom

(festivalový název)

Česko, 2009, 80 min

Jaroslav Brabec tím svým filmařským pohledem dokáže oživit nejeden ploše televizní scénář, ale tady kupodivu všechny ty hrátky s flashbacky působily spíš nepatřičným dojmem. Zato klobouk dolů před tím, co předvádějí Kamila Magálová a Pavel Liška, na kterých to celé stojí víc než na scénáři. Výsledný film není příliš jednoduchý k uchopení, ale rozhodně stojí za vidění.(7.2.2010)

• bassator

7. 2. 2010 - 1 + 1/2 filmu - 20%(13.2.2010)

• Bajda

Pro mě bohužel velmi nezajímavý scénář (i přes zajímavé téma), který ničím nepřekvapil a navíc byl dost děravý. Nezajímaví herci (tentokrát dokonce i Liška) a naprosto iritující režie. Snaha o originalitu rozpohybovanou kamerou a "neobvyklými" úhly, která na mě ale od začátku působila jenom jako napodobování jiných a to ještě amatérské.(7.2.2010)

Nejdříve stěží uvěřitelná, posléze banální historka. 50% a jen tak tak.(8.2.2010)

• dopitak

Nedokážu se k tomu postavit - Liška jako debil, génius, Magálová jako nešťastná dáma, kráva. Dilema jak kopec, hory, Tatry, a jsme u toho blesku. Chudák Lábus.(14.6.2012)