Zasaženi bleskem (TV film)

Zasiahnutí bleskom

(festivalový název)

Česko, 2009, 80 min

TV/// Obsazení 5/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Kamera 7/10/// +výborně zahrané, příběh mě vtáhl do dění, dobrá hudba, zajímavá kamera -herci rozhodně nepatří mezi mé oblíbené/// Kamila Magálová a Leopold Haverl jsou pro mě nové tváře. Pavla Lišku nemusím a ostatní herci tu měli spíš jen epizodní role, které jen doplňovali určité části filmu. Ten stál především na hlavní dvojici, která si vedla výtečně. Rovněž musím říct, že film mě zaujal natolik, že jsem od něj nemohl vstát a odejít třebas si jen udělat čaj, což se mi u nedělních filmů už dlouho nestalo. Příběh je hodně tíživý, dramatický, nechtěl bych takovou úzkostnou rodinnou situaci zažít. Škoda, že ten závěr jsem nějak nepochopil. Nebo snad ano, ale bylo to nějaký rychlý, že jsem si to pořádně nestihl uvědomit./// Celkem 73%///(7.2.2010)

• WANDRWALL

Kamila Magálová je řečeno hereckou terminologií už dávno vyžilá herečka, což je mi pochopitelně líto, ale vydržet se na ni dívat delší dobu je hrůza. Text jí nejde z pusy, text není sice nic moc, ale Kamila si už neporadí ani s jednoduchým textem a to je smutné, když si myslí, že to ještě zvládá.(29.3.2011)

• dopitak

Nedokážu se k tomu postavit - Liška jako debil, génius, Magálová jako nešťastná dáma, kráva. Dilema jak kopec, hory, Tatry, a jsme u toho blesku. Chudák Lábus.(14.6.2012)

Film to není špatný, i když se dalo docela lehko odhadnout, co bude následovat, což udělalo z celého docela vážného příběhu, takovou skoro tuctovou záležitost. Liška s Magálovou byli velmi dobří.(17.7.2010)

Nejdříve stěží uvěřitelná, posléze banální historka. 50% a jen tak tak.(8.2.2010)