Zasaženi bleskem (TV film)

Zasiahnutí bleskom

(festivalový název)

Česko, 2009, 80 min

Nejdříve stěží uvěřitelná, posléze banální historka. 50% a jen tak tak.(8.2.2010)

• Bajda

Pro mě bohužel velmi nezajímavý scénář (i přes zajímavé téma), který ničím nepřekvapil a navíc byl dost děravý. Nezajímaví herci (tentokrát dokonce i Liška) a naprosto iritující režie. Snaha o originalitu rozpohybovanou kamerou a "neobvyklými" úhly, která na mě ale od začátku působila jenom jako napodobování jiných a to ještě amatérské.(7.2.2010)

• Handle

Film působil prostě vtipně, aniž by to byl jeho účel.. A to kvůli Liškovi. Jeho hraní, projev a prostě to, jak mluví, působí snad v každém filmu naprosto do slova ''jako když si dělá p*del''.. Já ho vůbec nekritizuju, naopak, mě se jeho hraní líbí, ale v komediích, nebo v rolích, který mu sednou, ale tohle ''drama'', kde má mluvit vážně, to teda moc nefungovalo a už vůbec ne s Magálovou, která naopak ten správný projev měla. Avšak celé to na mě působilo jako blbost a hlavně jako úplně amatérský film, možná díky kameře, která se mě fakt vůbec nelíbila. Celkově se mi to nelíbilo vůbec, ale vlastně jsem ani od toho nic nečekal..(7.2.2010)

• bassator

7. 2. 2010 - 1 + 1/2 filmu - 20%(13.2.2010)

Zvláštně useknutý a veskrze nezvládnutý konec a do nebe volající předvídatelnost zkazila co mohlo být docela dobrým filmem s fajn námětem. Kamera mě většinou štvala, stejně jako veškeré herecké obsazení vyjma hlavní hrdinky. Jak už poznamenal někdo přede mnou, Kamila Magálová je opravdu jediné pozitivum tohohle dílka.(7.2.2010)