Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ****

  Na Clintwooda spíše průměr, ale jinak pořád hodně slušná kvalita.(10.1.2015)

 • Lima
  ****

  Na negativní kritické ohlasy jedinců, co nepochopili, nedejte, je to skvělý film. Eastwood se vyrovnává s podzimem svého života, kdy člověk musí chtě nechtě být konfrontován s nevyhnutelným fenoménem umírání a činí tak, jak to umí on nejlépe, tj. velmi citlivě a empaticky. Nastiňuje Moodyho pohled na fenomén smrti a života po životě, ale nenásilnou formou, nevnucuje svůj názor a skrze osudy tří lidí poznamenaných ztrátou blízké osoby, či životní zkušeností klinické smrti, citlivě vypráví svůj příběh. A musím říci, že ještě nikdy jsem neměl takové potěšení z herectví Matta Damona – jeho příjemně tlumený herecký projev zralého muže mě překvapil a potěšil.(3.3.2011)

 • DaViD´82
  ***

  Přesně ty samé rozpačité pocity, které zažívá nakladatel (vydavatel?) při čtení výsledku Mariiny půlroční práce, jsem měl i já z celé této sentimentální „eastwoodovky“.(15.3.2011)

 • Tosim
  ****

  Dlouho trvalo, než mi došlo, kdo je Peter Morgan, on musí mít snad taky nějakou tu smrtelnou zkušenost za sebou. Film, který si jde urputně za svým a přesto je stále sympatický, příjemný i dramatický. Tak na sedmdesát procent.(10.3.2011)

 • Cervenak
  **

  Treba sa chlapsky pozrieť pravde do očí. Eastwood, Spielberg, Morgan a Damon natočili zlý film. Dokonca veľmi zlý. Zo začiatku to ešte vypadá fajn a má to ten tradičný eastwoodovský príjemný flow. Potom začnú presakovať zlé herecké výkony (Bryce Dallas Howard) a dialógy plné jalových kecov ("Neutekaj pred tým, čím naozaj si." - uááááá!). Zhruba v polovici pochopíte, že všetko, čo film ponúka, sú iba príšerné banality. Akoby to nestačilo, v závere sa to zvrhne na nechcene smiešnu báchorku s totálne idiotskou bodkou. Nechápem, ako sa Clintovi a ostatným zúčastneným podarilo natočiť film o tri triedy horší, než sme od nich zvyknutí. 3/10(17.3.2011)

 • - Poté, co Japonsko na jaře roku 2011 zasáhlo zemětřesení a vlna tsunami, byl snímek distributory z tamních kin stažen. (iampatrik)

 • - Natáčení filmu bylo v prosinci roku 2009 na měsíc pozastaveno, a to kvůli účasti Matta Damona na projektu Správci osudu (2011). (spiderpig)

 • - Natáčanie začalo 19. októbra 2009 vo Francúzsku a12. januára 2010 sa začalo natáčanie scén na havajskom ostrove Maui, kde trvalo tri dni. (Greenpeacak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace