poster

Ironclad

 • Velká Británie

  Ironclad

 • Německo

  Ironclad - Bis zum letzten Krieger

 • Německo

  Ironclad

 • Slovensko

  Templár

Akční / Dobrodružný / Historický

Velká Británie / USA / Německo, 2011, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kulyk
  ****

  Excelentní vybíjená. Můj sadistický klád je z toho vážně jako ajron!(20.11.2012)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Gorefest je to brutální, to ano, bohužel mu za asistence překvapivě známých herců sekunduje značně prvoplánový a samoúčelný scénář, který by se dal akceptovat na 90 minutách, no na dvou hodinách nikolivěk. Ale jako kdo máte rádi středověký dobývání hradů utopený v hektolitrech krve, směle do toho. Já bohužel nějaký příběh, nejlépe historicky věrný, vyžaduju. 65%(28.9.2015)

 • 3DD!3
  ****

  Megasráč Paul Giamatti (jako král Jan) si najme partu dánských žoldéřů a s požehnáním papeže jede ztrestat všechny co... všechny. Na odpor se mu postaví parta borců, kteří za prachy, nebo z osobních důvodů nemají pro královy úmysly pochopení. Solidní scénář, dost dobří herci a pořádná řezničina plná rozsekaných hlav, uťatných končetin a probodnutých břichů. Škoda těch záběrových haprů při bitkách, ale jak říkám, krvavé chlístance a hořící prasata tomu zvedají úroveň. Historické skutečnosti se v těchle pasážích IRONCLAD blíží hodně. Když jsem byl malý, jednou jsem tajně jedl otcovy milované nektarinky. Další den ke mně přivedl služku, kterou obvinil z krádeže. Položil jí ruku na stůl, vytáhl nůž... a udělil trest. Tentýž večer, jsem neunesl stud a přiznal se mu, že to já, jeho syn jsem spáchal ten čin. A víte, co mi odpověděl? "Já vím. Proto jsem jí uříznul jen prst. Jakýkoli čin proti koruně musí být krutě potrestán. Je to jediný způsob, jak si udržet absolutní moc."(16.9.2011)

 • liskam
  ****

  Slušná porce krve a sraček z Anglie třináctého století. Za mě 80%(23.7.2013)

 • BadoXXII
  **

  Dáni rozprávajúci po maďarsky??? Ďakujem, to ma nesmierne pobavilo :-D Možno vo filme hrajú zaujímaví herci a možno je aj príjemne brutálny, ale je to celé také stupídne, že som to ledva vedel dopozerať. Veď čo iné sa dalo čakať od režiséra takého skvostu ako je Minotauros.(31.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace