poster

Na doraz

 • USA

  Due Date

 • Slovensko

  Deadline

 • Slovensko

  Nadoraz

Komedie / Drama / Road movie

USA, 2010, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pan Hnědý
  ***

  Velmi vtipná komedie s výbornými gagy. Pokud se zaměřím na hlavní představitelé, tak u mě jednoznačně převyšuje Zach Galifianakis, který se pro komediální žánr narodil. Tu na rozdíl od Šílenců na prknech dostal více prostoru a bylo to znát (v některých scénách jsem měl problémy zastavit smích a sledovat další scénu), za to Robert D. Jr. mě do komediálního žánru moc nesedí (měl by zůstat u akčního prostředí například u Iron Mana). Pokud se zaměřím na scénář tak to nebylo možná úmyslné, ale cítil jsem tu trochu Rain Mana v některých scénách, ale jen trochu :-). Režie Phillipse je svěží a svižná. Komedie s lidskou povahou a vážností, která úplně nebyla nejsilnější notou filmu. Díky nízkému hodnocení tu na CSFD zvyšuju na 4*. Ps: Scéna kdy pili "kávu" jsem myslel, že se smíchy neudržím...další scéna v autě je taky skvělá: Peter: "Co je to za zvuk?" Ethanem: "Já nic neslyším" ...mlask..mlask...(23.7.2012)

 • Skejpr
  **

  "Hele, vole, tvůj pes honí"... Neuvěřitelně okatá sázka na jistotu a spolu s ní hrozné zklamání. Zatímco Pařba ve Vegas byla spontánní a navzdory vší té zhovadilosti, která se v ní odehrávala, byla vlastně velmi inteligentní. Na doraz je oproti ní vypočítavé, neupřímné a navíc ne moc zábavné. Bere si to nejokatější a nejprovařenější z nezávislých hořkých komedií a road movie a kombinuje to s tím nejprůměrnějším z klasických hollywoodkých rychlokvašek, kterých vznikají tucty do roka (film typu Vrahouni, Exmanželka za odměnu a spousty dalších, které k nám díky bohu ani nejdou). Výsledek je roztahaný nedodělek, který není ani z poloviny tak vydařený, jak by si sám přál být a už vůbec ne tak zábavný. A snaha tvůrců přesvědčit nás o pravděpodobnosti vzniku přátelství mezi hlavními hrdiny je o to bolestivější, o co evidentnější je, že je naprosto vymodlená a nefunkční...(11.12.2010)

 • Gimli
  ***

  Nevšední dvojice v často nevšedních situacích, i když vše ostatní jede v nepřekvapujících kolejích. Downeymu zjevně role povýšených chlápků sedí. Rozhodně doporučuji jako perfektní oddechovou zábavu, byť si myslím, že z toho šlo vytěžit mnohem víc.(28.8.2012)

 • movie
  ****

  Zach Galifianakis ve svoji standardní roli. Robert Downey Jr. nejspíš hraje jen sám sebe a baví mě hodně. Pro mě stejně dobré jako HANGOVER, je to samozřejmě mnohem míň brutální, ale stále důrazné. "Mexico???" "Eeee, ja chtěl natankovat a myslel sem si, že vidim směrovku na benzínku Texaco."(18.12.2010)

 • NinadeL
  *

  Je sice hezké, že je tu tolik fanoušků Roberta Downeye Jr. a WTF, ale to je asi tak všechno.(18.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace