poster

Na doraz

 • USA

  Due Date

 • Slovensko

  Deadline

 • Slovensko

  Nadoraz

Komedie / Drama / Road movie

USA, 2010, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jeremy.jk
  ****

  Narovinu ? Čekal jsem pravděpodobně něco jiného... Opravdový nářez ve stylu Pařby ve Vegas, ale dostal jsem až nečekané množství scén, hrajících na vážnou notu. Neříkám, že je to špatně, ovšem mám dojem, že kdyby se Phillips vydal jen jedním směrem (ať už dramatu, nebo komedie), vyšel by pro diváka mnohem stravitelnější výsledek. Hrát hl. role kdokoli jiný, nešel bych nad 3*, ale pro Downeyho a Galifianakise mám obrovskou slabost, takže nemůžu jinak 70%.(12.12.2010)

 • psy.cho
  ****

  Pekný pohodový a vtipný film na čele s dvoma výbornými hercami a znudeným psom. Film nestráca humor a po celej hodine a pol nenudí. Postavy aké hráva Galifianakis sa mu hodia výborne a v tomto filme je toho dôkazom.(18.5.2011)

 • Falko
  ****

  Ani neviem, kde zacat, ale snad musim spomenut 2 mena a to meno rezisera Todda Phillipsa a komika Zacha Galifianakisa. ,,Uznavam, ze sa aj mne skoro zauzlil jazyk, ale on ma take meno". :-) Tito dvaja ludia sa uz stretli pri blaznivej komedii PARBA VE VEGAS (2009) a aj v tejto komedii si Zach zahral velmi podobnu postavu, ako aj vo Vegas. Teda opät sympatickeho cloviecika z nizkym IQ, z ktoreho Robert Downey Jr. takmer stratil vsetky na nervy, teda najradsej by ho niekolkokrat prizabil, ale zase aj vybozkaval. Tolko nedobrovolnych dobrodruzstiev zaziju tito dvaja experti cestou cez pol Ameriky a nechtiac aj cez Mexiko, ze divak sa proste musi zasmiat, aj ked Parba ve Vegas sa mi pacila o trosku viac, preto sa uz dnes tesim na pokracovanie parby. Robert Downey sa hodi do vsetkych zanrov, ale Zach asi len do komedii, tak snad sa mu bude nadalej darit vyberat podobne ulohy, aby mohol divakov dalej zabavat. Najhumornejsie sceny: jazda cez hrbolce alebo kava z popolu mrtveho otca ... 10.11.2010 _______ Robert Downey Jr. - (Peter Highman) +++ Zach Galifianakis - (Ethan Tremblay) +++ Michelle Monaghan - (Sarah Highman) +++ Jamie Foxx - (Darryl) +++ Juliette Lewis - (Heidi) +++ Danny McBride - (Lonnie) +++ RZA - (Letiskový Screener) +++ Todd Phillps - (Barry) +++ Charlie Sheen - (Charlie Harper) +++ Produkcia: Todd Phillips +++ Hudba: Christophe Beck +++ (Videl v kine 09.11.2010) +++(10.11.2010)

 • verbal
  *

  Posaďte do auta slizkého, řeckého buzeranta, k ruce mu dejte Robertka juniora a nechte je bez tzatziků cestovat po Route 66 na Festival trapnosti. A kdyby jim čistě náhodou cestou došly infantilní humory, nevadí! Vždycky mohou přeci zastavit na nějakém tom odpočívadle, kde si ten ztepilý Apolón vyleští rákos spolu se svým psem, což nepochybně v kategorii 13+ vyvolá salvy dusivého smíchu.(16.3.2011)

 • pan Hnědý
  ***

  Velmi vtipná komedie s výbornými gagy. Pokud se zaměřím na hlavní představitelé, tak u mě jednoznačně převyšuje Zach Galifianakis, který se pro komediální žánr narodil. Tu na rozdíl od Šílenců na prknech dostal více prostoru a bylo to znát (v některých scénách jsem měl problémy zastavit smích a sledovat další scénu), za to Robert D. Jr. mě do komediálního žánru moc nesedí (měl by zůstat u akčního prostředí například u Iron Mana). Pokud se zaměřím na scénář tak to nebylo možná úmyslné, ale cítil jsem tu trochu Rain Mana v některých scénách, ale jen trochu :-). Režie Phillipse je svěží a svižná. Komedie s lidskou povahou a vážností, která úplně nebyla nejsilnější notou filmu. Díky nízkému hodnocení tu na CSFD zvyšuju na 4*. Ps: Scéna kdy pili "kávu" jsem myslel, že se smíchy neudržím...další scéna v autě je taky skvělá: Peter: "Co je to za zvuk?" Ethanem: "Já nic neslyším" ...mlask..mlask...(23.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace