poster

Secretariat

 • Česko

  Sekretariat: Příběh šampiona

 • USA

  Secretariat

 • Slovensko

  Odvážna žena

Sportovní / Drama / Rodinný / Historický

USA, 2010, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Tak jako byl to fajn příběh, tu a tam i trochu dojemnej, ale ty 2 hodiny stopáže jsou celkem vražedný a až zase tolik zajímavý to není, v podstatě scény, který opravdu stojí za to vidět jsou jen závody a pak John Malkovich v olbečcích hodících se tak maximálně do gay cirkusu. Osobně stavim výš Black Beauty.(31.1.2011)

 • fleker
  ****

  jak gavora skřížená s jonátánem skříženým s čtyřkolkou tyvole >> http://www.youtube.com/watch?v=V18ui3Rtjz4(29.9.2013)

 • Ded@M@tes
  ****

  Příjemný rodinný film z prostředí ranče s koňmi. Dědictví a snaha zachránit ranč a uvést ho do původního stavu. ( Hodnocení: 8/10 )(21.4.2013)

 • numi
  *****

  Wallace možná hraje až příliš na emoce, ale pokud byl schopný to ukočírovat v takovéto formě, není důvod mu to vyčítat. Skvělé rodinné drama s mnoha funkčními emotivními vrcholy, kterému vévodí vynikající herci - Diane Lane, Nelsan Ellis a především John Malkovich.(3.1.2011)

 • Anchi
  ****

  Nádherně zpracovaná biografie jedinečného hřebce. Nevím, jestli je na škodu, že pojetí bylo více pohádkového rázu (např. smrt brána ne-li s úsměvem). V reálu si troufám tvrdit, že si lidé okolo Secretariata prošli i nějakými intrikami ze strany hlavního soupeře, že to nebylo vše tak krásně nastylizované i přes určité překážky, které nastaly. Kůň, který si zahrál roli Big Reda, nemohl být vybrán lépe. A celkově snímek ve mně vyvolává úsměv, uznání pro všechny, kteří se Secretariatem tohle vše dokázali a věřili mu a pocit těšení se, až zase usednu na hřbet tohoto ušlechtilého stvoření :-)) /// He leans back against the starting gate like he's in a hammock in the Caribbean...(16.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace