Konečně něco, na co jsem vytáhla do kina maminku i s babičkou (i když to vypadá, že v tomhle světě o ně stojí už jen ta pojišťovna).(4.10.2010)

Poměrně solidní řemeslně i herecky. Vejdělek umí schizofrenní a snové pasáže, což filmu velmi přidává.(30.10.2013)

Proč být uvolnění, když můžeme být vážní a melancholičtí, že pane Vejdělek. Promarněná šance, která chce mít vagínu, ale má penis o velikosti václavské klobásy, přičemž ani neví, co si s ním počít. Hm... rozhodně bych ho nestrkal tam, kam každý druhý český filmař...(19.3.2010)

BrainStorm v opačném genderovém gardu (dokonce i ve stejném baráku a se shodnou profesí). Jediný větší rozdíl je, že Epstein je přeci jen lepší scenárista než Vejdělek.(3.4.2010)

Hédonistická babička je na zabití, příliš chtěné rádoby fóry tahají za uši a místo celistvé dramedy tu opět máme rozhádaný mix dramatu a komedie, ale přece ve chvíli, kdy někdo vytáhne informaci, že Ženy v pokušení jsou nenavštěvovanějším českým filmem roku, nemám zapotřebí se hned hlásit ke svým německým předkům.(13.2.2011)

• - Tento snímek za první víkend v českých kinech vydělal neuvěřitelných 12,1 miliónů korun. Za zmínku stojí, že následující víkend tržby filmu klesly o pouhých 8 %. (pavlikv)

• - Dům, ve kterém Helena bydlela, je v ulici Glinkova 2 na Praze 6. (Hismael)

• - Martin Pechlát a Eva Nosálková-Leinweberová, představitelé manželů Fabiánových, si spolu zahráli už o několik let dříve ve filmu Účastníci zájezdu (2006). (funhouse)