poster

Ženy v pokušení

 • anglický

  Women in Temptation

Komedie

Česko, 2010, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Niktorius
  ***

  Hédonistická babička je na zabití, příliš chtěné rádoby fóry tahají za uši a místo celistvé dramedy tu opět máme rozhádaný mix dramatu a komedie, ale přece ve chvíli, kdy někdo vytáhne informaci, že Ženy v pokušení jsou nenavštěvovanějším českým filmem roku, nemám zapotřebí se hned hlásit ke svým německým předkům.(13.2.2011)

 • Radek99
  ****

  Překvapivě dobrý film a jak se ukazuje, Jiří Vejdělek je především vynikající scénárista. Málokdy se mi u romanticko-vztahové komedie stává, že se srdečně směji ne tomu, jak je film nedůvěryhodný až trapný, ale situacím a humoru v nich obsaženému. Jestli je ovšem něco na škodu, tak silně kontroverzně nepokrytě adorovaný hedonismus téměř všech postav. ,,Prozření" hlavní hrdinky v závěru snímku už bylo více než ryze sladěno s duchem dnešní mělké doby. Ženy v pokušení obrací navíc emancipační snahy na hlavu - film s ženskými hrdinkami určený tedy především pro ženy inklinuje k exponování slabých mužských postav - vypadá to, že to je obecný rys všech Vejdělkovo filmů. Ví bůh, do jakéže poradny to chodí on...:-)(31.5.2010)

 • Renton
  ***

  Scénář: Jiří Vejdělek .. Jirka už rozhodně ví, jak na výdělek. Ba co víc, jak k tomu udělat i dobrý a zábavný film!(17.6.2010)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $7,187,197▐ v pohode, pobavilo, nenudilo, na posledné roky jeden z mále príjemnejších Českých filmov /60%/(6.11.2011)

 • Enšpígl
  ****

  Podle názvu jsem si myslel, že půjde o něco z drůbežárny a tak jsem se na film v kinech vysral a počkal až půjde na HBO. Zpětně toho docela lituju, protože ve skutečnosti se jedná o absolutně pohodovou záležitost. Skvěle napsané dialogy ženských postav pozvaly do mé tváře úsměv na hodně dlouhou dobu. Musím pochválit především Elišku Balzerovou, která do filmu vnesla neuvěřitelnou jiskru. Veronika Kubařová vypadá na slušnou kostičku, tu si ještě mile rád proklepnu. Hrozně se mě líbil ten její šibalský úsměv. Z mužských postav u mě zabodoval Jiří, jeho monolog u grilu byl vysoce pochoutkový. Celý film na mě působil hrozně elegantně, příjemně a zábavně.(31.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace