poster

Ženy v pokušení

 • anglický

  Women in Temptation

Komedie

Česko, 2010, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsunami_X
  odpad!

  Skoro se mi chce parafrázovat esemesku Václava Klause. Jsme opravdu odsouzeni k tomu, aby nám současný genderový mainstream podstrkával tyhle ploché kameňákové vztahovky na úrovni odpolední sitcomové estetiky?(27.7.2011)

 • Radek99
  ****

  Překvapivě dobrý film a jak se ukazuje, Jiří Vejdělek je především vynikající scénárista. Málokdy se mi u romanticko-vztahové komedie stává, že se srdečně směji ne tomu, jak je film nedůvěryhodný až trapný, ale situacím a humoru v nich obsaženému. Jestli je ovšem něco na škodu, tak silně kontroverzně nepokrytě adorovaný hedonismus téměř všech postav. ,,Prozření" hlavní hrdinky v závěru snímku už bylo více než ryze sladěno s duchem dnešní mělké doby. Ženy v pokušení obrací navíc emancipační snahy na hlavu - film s ženskými hrdinkami určený tedy především pro ženy inklinuje k exponování slabých mužských postav - vypadá to, že to je obecný rys všech Vejdělkovo filmů. Ví bůh, do jakéže poradny to chodí on...:-)(31.5.2010)

 • Galadriel
  ***

  Příjemná česká komedie, vhodná na nedělní odpoledne a na oddych, s výbornou Eliškou Balzerovou excelující v roli nestárnoucí babičky proutnice. Vyvážený podíl tragiky a komiky, film, který rozhodně pobaví nenásilnou formou. Pan Vejdělek konečně našel styl, kterým by se mohl ubírat i nadále a natočil divácký hit, který neurazí ani kritiku.(14.11.2010)

 • arachneuss
  ****

  V pokušení dát pátou hvězdu.(8.1.2011)

 • paascha
  ****

  Poslední dobou s velikou radostí sleduji jistou renesanci českého filmu. Zdá se, že doba debilních komedií a sponzorsky provařených kravin je pryč, a nastává doba lepší. Velkým pozitivem je velice sympatický výkon Elišky Balzerové,která podle mého udělala 90% kvality, slušně si vede i Vlasáková s překvapivě sympatickým Dykem. Naopak mi moc nesedlo to malé neštěstí, ale to je asi věc názoru. Takže na závěr, jsem spokojený a určitě se vrátím:-)(14.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace