V osemnástich, keď som bol naštvaný na systém a ulietaval som na Doors (ako hudbe) a PULP FICTION (ako filme), by to bol film môjho života. Ale dnes Nemyslím si, že by som nemohol byť filmová hviezda, keby som to naozaj veľmi chcel a urobil pre to všetko. A v systéme som sa už pohybovať naučil. Nie je to snáď dostatočný dôvod na to, aby mi tento film pripadal iba ako jedna veľmi, ale nozaj veľmi efektne natočená hovadina?(23.2.2003)

Jednou jsem tři tejdny skoro nespal, takže si umíte představit jak mi tenhle film pomohl...Slide!...Ale Helenu Bonham Carter jsem ještě nepotkal, škoda...a jen tak mimochodem, Brad Pitt sice je ve vrcholné fyzické i herecké formě, ale na Nortona v tomhle snímku opravdu nemá... Dust Brothers 4Ever...I am Jack's smirking revenge... Jednou možná k jednomu z osudových filmů svého mládí napíšu něco dospělejšího, ale zatím se mi fakt nechce;) Navíc když to funguje pořád stejně od úvodních titulků až dlouho po těch závěrečných.... 100%(14.3.2003)

Najnehollywoodskejší hollywoodsky film všetkých čias. Vysokorozpočtová, vizuálne vyšperkovaná kopačka do riti filmového mainstreamu. Best of Fincher, best of Norton, best of Pitt. Absolútny filmový zážitok aj po siedmom pozretí... penis... koniec komentára.(1.4.2007)

Po Fincherově "Sedm" můj druhý nejlepší film, jaký jsem kdy v životě viděl (TOP 2). Stejně jako u "Sedm", na filmu zbožňuji naprosto vše ... Příběh, herci, děj, konec, atmosféra, triky, kamera, hudba, hlášky, vychytávky, humor, filosifický odkaz na dnešní společnost ... Naprosto vše je téměř dokonalé!!! Fincher je mistr režisér a umělec. Překonat jej může jen on sám ... Točí filmy přesně podle mého gusta, filmy, které můžu vidět dvacetkrát a stále se mi budou líbit jako na poprvé ... Navíc v případě "Klubu rváčů" vždycky po dalším shlédnutí objevím nějaký nový detail, nebo mi doklapne nějaká maličkost. Je to neuvěřitelně vypiplané dílo, s mnoha vtipnými detaily a odkazy ... Dokonalé a geniální!!!(23.1.2008)

Fincher ničí systém přímo z jeho jádra a natrhává divákovi prdel tak, že to spousta lidí není ochotna stále přijmout a raději si svými alibistickými tvrzeními o myšlenkové „nepotenci“ tohoto snímku budují svou IKEA kuchyň v samém základu své osobnosti.....(5.4.2005)

• - Ve scéně, kdy Marla (Helena Bonham Carter) s Tylerem (Brad Pitt) leží po sexu v posteli a kouří, měla Marla původně říct: "Chtěla bych mít s tebou potrat." To se ale nelíbilo některým lidem ve vedení, a tak donutili Davida Finchera onu větu změnit. Hláška, která je ve filmu teď ("Takhle jsem si nezaš*kala od základní školy") se jim prý zamlouvala ještě méně, ale na další změnu už bylo pozdě. (Ai.ma)

• - Hned při první scéně, kde má hlavní postava (Edward Norton) na parkovišti udeřit Tylera (Brad Pitt) "silně, jak jen může", Norton opravdu trefí Pitta do ucha, ač měl úder jen předstírat. To proto, že si režisér David Fincher před scénou vzal Nortona stranou a řekl mu, ať Pitta udeří doopravdy, aby záběr vypadal zcela reálně. Proto ve výsledné scéně můžeme vidět, jak je Pitt skutečně v bolestech a Norton se jen směje. (cihlenka)

• - Tržby v USA za první víkend: 11 035 485 amerických dolarů (1963 kin). Náklady na výrobu: 63 mil. amerických dolarů. (Steew)