Číslo 1 ve všech žebříčcích, které si jsem schopna uvnitř sebe vytvořit...(25.5.2008)

Pro me nejoblibenejsi Fincheruv film a zaroven jeho nejlepsi film. Tohle je proste neskutecnej mazec. Kdyz jsem film videl poprve, coz uz je par let, tak na me udelal dojem, ale co si tak pamatuju, byl na me krapet divnej. No a za tech par let jsem film krome sceny kradeni sadla a pointy naprosto zapomnel. Pak jsem si precet knizku, ktera je fakt dobra, ale daleko vetsi psycho nez film, az se v tom clovek misty ztraci. A proto, kdyz jsem film zkouk ted znovu, tak na me udelal maximalni dojem, protoze mi prisel oproti knizce srozumitelnejsi. V prvni rade musim pochvalit triky. Ani ne tak jejich kvalitu, precejen je 8 let uz misty znat, ale hlavne ty dokonaly zabery a napady. K tomu naprosto ultra drsnou a skvelou hudbu. Dale vynikajici, skvele propracovanej scenar, kde vse ke konci do sebe hezky zapadne a samotnej zaver je fakt cool a celej film neskutecne zaujme, ma dokonalou atmosferu, je sviznej, misty drsnej a misty naopak spis do cerny komedie a obcas tu je naka husta hlaska. Dale musim urcite pochvalit bitky, pekne drsny, realisticky a krvavy a je jedno jak velkej drtic se zrovna rve, na hubu dostane kazdej. No a dale je tu tradicne vyborna Fincherova rezie. Na zaver jsem si nechal herecke vykony. Helena Bonham je fakt super, dokonce v jedny snovy sekvenci ukaze kozy. Pak tu je Brad Pitt, kterej hraje fakt perfektne a predvadi jeden z nej vykonu, i kdyz treba v 12 Opicich byl jeste lepsi. A pak tu je Edward Norton, nechapu, ze nebyl aspon nominovanej na oskara, protoze on byl naprosto dokonalej, takovej urednicek, ale umel to rozjet. Je dobre, ze z nej neudelali krutaka jak v Kultu hakoveho krize, takle vedle nej aspon Pitt vyniknul. No zkratka naprosto dokonalej film.(10.8.2007)

Jsem Jackovo šťastné srdíčko. Další film, který změnil můj život. Brilantně vystavěné varování před konzumní společností, a nadto výborný a vtipný film. Jako by mi mluvili z duše. Všichni jsme jen cvičené opice, otroci televizní obrazovky.(22.5.2002)

Interpretačně nejbohatší film, který znám. Kritika konzumu, satira na ultrapravicové a anarchistické spolky zároveň, či jen provokativní thriller o potřebě násilí? Možná všechno v jednom. Každopádně to chce mít pořádný kus génia v hlavě, aby to i přes tu svou vyblýskanou fasádu nepůsobilo podobně jako mladá rozhněvaná generace, která chce spasit svět s dlažební kostkou v ruce, ale spíše jako vážný antický filozof, který to má všechno do posledního detailu promyšlené. A co v Klubu rváčů vidím já? Stále a pořád dokolečka film o chlapech a pro chlapy, který bez nějakých okolků tvrdí, že na tomhle světě to prostě jde i bez ženských… většinou. :) And she ruined... everything. Životní film!(21.11.2008)

Helena Bonham Carter, která v době natáčení jela už svoje čtvrtý gumy, mi přišla na diblíka s culíkem opravdu už trochu stará a k chlapcům se mi nějak nehodila, ale třeba to Palahniukova předloha takhle chtěla. Každopádně hodně hustá záležitost s brilantním Pittem, bohužel pro hovada s IQ tykve může fungovat inspirativně.(6.3.2005)

• - Ve scéně, kdy vypravěč (Edward Norton) píše v práci na počítači haiku, má na ploše souběžně otevřený textový dokument se jmény členů natáčecího týmu. (vangobseck)

• - Aby se Brad Pitt během natáčení ztotožnil se svou postavou, měl během natáčení plný přívěs porna. (popos)

• - Finální scénu s padající budovou vytvořil Richard Baily, který na ni pracoval více než 14 měsíců. (Radekk)