Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  *****

  Naprosto odzbrojující příběh, začínající jako malá revolta osobnosti, jež nemůže usnout a končící jako revolta celé společnosti, která se potřebuje probudit. Ba co příběh, tohle není jen cool blbinka, tohle je vizitka postpoderní generace, tenhle film nás svým způsobem definuje, tohle dílo můžeme zvednout nad hlavy a pak si s ním navzájem vymlátit zuby. Klub rváčů zvedne ze židle nejen inspirativním dějem, ale i dokonalou filmařskou prací. Genialita! 10/10(7.12.2007)

 • DaViD´82
  ****

  V hlavní roli Klubu Rváčů je jednoznačně naprosto geniální režie Davida Finchera, kterému se až neskutečně podařilo udržet krok z anarchisticky-šílenou Palahniukovou literární manifestací proti současnému způsobu života západní společnosti. Velkou zásluhu na povedeném výsledku má i Jim Uhls, který knihu přepsal do podoby scénáře použitelného pro film. Kniha nesporně je silnějším zážitkem, ovšem i filmová verze má díky hercům, technické stránce a především Fincherovým hrátkám hodně co nabídnout. Na druhou strnu ona již předloha není tím nejlepším co vyteklo z choré Palahniukovy mysli.(31.1.2007)

 • Djkoma
  *****

  Neuvěřitelná jízda! Tímto filmem se Fincher stal věčným, ještě mnoho generací k tomuhle klenotu bude vzívat, ale musí se k němu dostat!! Film není zrovna jednoduché najít, ale jeho dokonalost až zaráží. Fincherovi vychytávky nemají konče a jeho překvapitelný konec. Prostě WAU- americký nefalšovaný WAU! Norton + Pitt je dvojce která špatný film pozvedne na výborný, ale ve skvělém filmu se předhání kdo je lepší. Správná soutěživost a tyhle dva chlápci se mlátej o sto šest. Filmem se mihne Jared Leto a i na delší čas manželka Tima Burtona Helena Bonham Carter(to asi tim žárlí na Brada;)). Scénaristický, střihový a režisérský výkon nejde neoznačit za geniální a herci svou odhodlanosti a realistickým pojetím rolí dokonávají zázrak. Z malého prasátka se stalo zlatý prase pod vánoční stromeček.(5.1.2006)

 • tron
  *****

  Čo piješ, Fincher? Hovoriaci tučniak, nadržaná Helena Bonham Carterová ako návštevníčka klubu pacientov s rakovinou semenníkov, mydlo, anarchia, chaos - a predovšetkým vynikajúci spôsob, ako dať výpoveď zo zamestnania a ešte na tom poriadne zbohatnúť (ďalej napr. AMERICKÁ KRÁSA). Kino Považan 2000(1.11.2004)

 • Dever
  *****

  Kvalitne naložený chaos.............. Soundtrack The Dust Brothers : 1. Who Is Tyler Durden? [5:03] ,2. Homework [4:37] ,3. What Is Fight Club? [4:43] ,4. Single Serving Jack [4:14] ,5. Corporate World [2:42] ,6. Psycho Boy Jack [2:57] ,7. Hessel, Raymond K. [2:49] ,8. Medula Oblongata [5:59] ,9. Jack's Smirking Revenge [3:58] ,10. Stealing Fat [2:21] ,11. Chemical Burn [3:35] ,12. Marla [4:22] ,13. Commissioner Castration [3:06] ,14. Space Monkeys [3:24] ,15. Finding The Bomb [6:45],(1.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace