Benga v záloze

The Other Guys

Fízli zo zálohy

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2010, 103 min (SE: 111 min)

Byl to ten nejnemožnější případ, ale Allen a Terry ho zmáknuli jako profíci..... Film, který má (zřejmě) být poctou všem těm, kteří dělají tu skutečnou a černou práci u policie a které neuvidíme na obálkách časopisů napsal scénárista se zvráceným smyslem pro humor. Tato krimi parodokomedie, má být vtipná hlavně tím, že ničí všemožné předsudky. Vtipu či pokusu o něj je tu hodně. HODNĚ! Bohužel úspěšnost je tak 50%. Naštěstí se jedná o humor nefekální, jenž je ,,svůj“, a který unesou i jemnější povahy. A ačkoliv na konci nemám v hlavě žádnou pachuť, není tu mnoho, co by v ní vůbec zůstalo. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Jako malý jsem si hrál na policajty a lupiče. 2.) Chci se stát pasákem ze střední. 3.) Zajímá mě FaceBack. 4.) Myslím si, že zubní pasta je jídlo pro kosmonauty. PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(27.10.2010)

• PinokKio

Benga v záloze je dost praštěná komedie. Ty ve stylu Zoolandera mám extra rád, takže se bylo nač těšit. Ovšem tady to vůbec nefunguje. Všichni jsou vyšinutí a děj je více než chaotický. Pár výborných momentů se určitě našlo (většina akce, fotoscéna v hospodě, ..), dokonce se to obešlo i bez vyměšovacího humoru, přesto jsem celou dobu na film nechápavě koukal s otevřenou pusou, co že se to tam vlastně děje a nebyl si jistý tím, jestli se smát při každém příšerném výstupu Marka Wahlberga. Dvě hvězdičky, možná dva a půl.(27.11.2010)

Někdy film působí jak násilně přerušovaná soulož. Dobrá předehra, nějak to graduje, ale když by měl přijít vrchol(nej fór), najednou fik kámoši. Smál jsem se poměrně hodně, ale vždycky jsem si řek sakra, tady by to chtělo malinko přitlačit nebo líp promyslet pointu a výsledek by byl třikrát lepší. Celý to symbolizuje scéna, kdy má dojít ke žhavý souloži mezi Ferrelem a Evou Menz-ehm-Mendes. Závěrečný titulky byly zajímavý, jen jsem nějak nepochopil, proč byly zrovna v tomhle filmu.(24.11.2010)

Svádí to srovnávat s Kevinem Smithem a jeho Cop Out, ale bylo by to zbytečný, protože Benga v záloze z toho souboje jasně vychází líp. Hlavně díky rozohněné dvojicí The Rock a L Jackson, který film brutálně nakopnou!(20.11.2010)

Niektoré scény ma tak dostali, že som prskal popcorn na TV a preto nemožem dať nič iné ako 4*. Nie je to vôbec zlá komédia!!(21.4.2011)