poster

Benga v záloze

 • USA

  The Other Guys

 • Slovensko

  Fízli zo zálohy

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2010, 103 min (SE: 111 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  ***

  I keď každá scénka má svoj vtipný moment, najväčšou chybou je, že sú pospájané absolútne nezáživným príbehom.(7.9.2010)

 • Isherwood
  ***

  Obrovská škoda, že na nemalou porci geniálních vtipů (úvodní akce, vidlička na stole) připadá větší kupa fatální trapnosti (partnerské etudy), což navíc při dvouhodinové stopáži nemilosrdně vynikne. Je to ale paradoxně parodie z ranku Bláznivých střel, kdy se všechno řešilo s nemilosrdně kamenným ksichtem, namísto teatrálního pitvoření. Upřímně si ale myslím, že kdyby si Ferrell s Wahlbergem role prohodili, fungovalo by to lépe.(14.11.2010)

 • lesumir
  ****

  Svádí to srovnávat s Kevinem Smithem a jeho Cop Out, ale bylo by to zbytečný, protože Benga v záloze z toho souboje jasně vychází líp. Hlavně díky rozohněné dvojicí The Rock a L Jackson, který film brutálně nakopnou!(20.11.2010)

 • Hakha
  ****

  Přesněji ohodnotím po druhém zhlédnutíí, jelikož stále nemám jasno. Film je v zábavnosti dost nekonzistentní, jež jednou je trapný a podruhé neskutečně vtipný... zatím hodnotím 3,5 hvězdičky i když je to lepší podívaná než Poldové od Kevina Smitha... „Aim for the bushes“(31.8.2010)

 • Cervenak
  ****

  Diamantovo rýdza mckay-ferrellovka. Občas trápna (nie často), občas tak nehorázne absurdne trápna, až je to zábavné (Wahlberg v baletnej škole), veľmi často skutočne vtipná (hlavne running joky s autom a bezdomovcami, kapitánovými citátmi TLC a Ferrellovými ženami). Áno, zápletka slúži len na rozohranie jednotlivých skečov, pričom niektoré sú na ňu napasované príliš nasilu, ale koho to prekvapuje? Veľká zábava s niektorými hláškami smerujúcimi do kultu.(2.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace