Benga v záloze

The Other Guys

Fízli zo zálohy

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2010, 103 min (SE: 111 min)

• Brouk

Ač se jedná o film "de facto" nabušený hvězdami i v minirolích, ten film šel mimo mě. Zasmál jsem se snad jen dvakrát....(28.1.2011)

Otom že film obsahuje akciu, komédiu a krimi nieje pochýb, ale otom, že žiaden s týchto žánrov nieje nad priemerom, tiež nieje pochýb.(6.1.2011)

Tohle není jen komedie roku, ale nejspíš i film roku, který je podle mě hodně podhodnocený. Režie je absolutně geniální, ještě nikdy jsem neviděl tolik žánrových poloh, aniž by to bylo do oči bijící a otravné. To co tu předvádí Mark Wahlberg, jsem snad neviděl od dob BLÁZNIVÉ STŘELY, celý film dává s absolutně kamenou tváří, podle mě byl 100% filmu pod vlivem, jinak nechápu jakto že se nesložil smíchy při většině svých replik. Will Ferrell pak naprosto bez komentáře (Female Body Inspector???), stejně tak dokonalá, ale krátká zjevení Jacksona s Johnsonem. Okamžitě po shlédnutí jsem si většinu filmu pustil znovu.(5.1.2011)

Will Ferrell....jak já ten jeho humor, kde ze sebe dělá idiota prvního stupně, nesnášim. Jenže tady se stalo, že mi vlastně vůbec nevadil, právě naopak. Celý ten jeho smysl pro humor se do tohodle filmu výborně hodil. Nevím jak je to možný, ale v tomhle roce už se setkávám s třetí podobně americkou akční komedií a jsem rád, že takový vznikaj. Když jsou dobří herci, tak to bavit bude a tady je to vyšperkovaný ještě samotnými hereckými rolemi, který zářej. Především teda dvojka správňáků v podání Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson. Ten film je prostě jízda. Ze začátku se rozjede jako snad žádná akční komedie, co jsem předtím viděl. Pozdějc trošku zpomalí, ale stejně tam všichni budou mlejt hubou až jim pant upadne a hlášek se nastřídá celá kopa, že mě to prostě bavit muselo. Benga v záloze jsou super. Opět nechápu zdejší hodnocení odborníků, kterým se nelíbili jednotliví herci a hledali ve filmu snahu o epično. Já si sedl a prostě si užíval parádní jízdu dvou pošuků. Víc jsem po filmu ani nepožadoval.(4.12.2010)

• Le_Chuck

Wannabies ostali wannabies. Ešte, že sa skutoční herovia nedožili svojich upachtených následovníkov. Všetky esá (tradične) vystrielal trailer. Škoda. 50%(18.11.2010)