Dredd

Dredd

Sci-Fi / Akční

Velká Británie / Jihoafrická republika / USA / Indie, 2012, 95 min

Jen poznámka pro těch 1327 z vás, co to pokládáte za vykrádačku The Raid:______ "Dredd's screenplay was written in 2008 and leaked online in 2010. Principal photography on Dredd took place between November and December 2010. The Raid did not go into production until November 2010, and was filmed in March 2011."http://www.imdb.com/title/tt1343727/faq#.2.1.10(4.1.2013)

Clint Eastwood je pořád ještě borec!(21.12.2012)

Mega City One mi sice přišlo dost sociální a nemělo vůbec futuristickej look, ale jinak jsem si ten film užil. Je to fakt takovej remake The Raid, bez bojovýho umění, ale ty přestřelky mě bavily. Hodně tomu taky pomáhala hudba. Dredd je správně drsnej a i ta holka byla fajn. A fakt mě bavily ty sjetý slo-mo scény. A vůbec bych se nezlobil, kdyby někdo udělal na motivy tohoto fakt dobrou počítačovou hru.(26.1.2013)

Krvavé jatka. Hodně mi to připomělo letošní ZÁTAH, jen bez bojového umění. To nahradily vymazlené bouchačky se spoustou modifikací, týkajících se střeliva (sen každého malého i velkého kluka) a klasické mlácení pěstí... třeba do krku. Urban je perfektní Dredd, umí cedit hlášky děsivěji než Sly a budí větší respekt. Lena Headey jako Ma-ma je solidní protivník a na nováčka se dobře kouká. Slo-mo se postaralo o vizuálně působivé scény (očividně jen za pár liber šterlinků) a 3D tu mohlo být hodně zajímavé, kdyby to ti distributorští bastardi pustili do našich kin. Když nevydělává, tak nevydělává. Další těla na recyklaci.(25.12.2012)

• EvilPhoEniX

Nechutný Výplach plné ŠPÍNY za 45 M!! Hlavní hrdina působí Směšně, trapně.. má na sobě Odpudivou Přilbu, neumí si získat Respect!! A ještě k tomu dostane tak hnusný JMéno připomínající mi Dredy!! Zpomalené záběry ve filmu.. co k tomu dodat.. Nic horšího jsem snad nikdy neviděl, strašně mi to lezlo krkem! Celý film se navíc odehrává v hnusných agresivních Barvách.. Zelená, žlutá!! Je to strašně umělé, počítačové, nezáživné,nesympatické.. chvílema jsem se nudil !..Fakt mi bylo z Fylmu MDLO! A to Akční nářezy miluji ! Jediné plus je snad Brutalita,kterou dnes můžeme vidět v každém druhém akčním Fylmu !! Problém bude nejspíš ten, že nemám rád Komixy.. tak jsem ten film nebral tak vážně jako Ostatní !! . Objektivně na 3*.. Za to, že mě film nasral za 2*!(20.12.2012)