Máma mezi Marťany

Wayne Wahrman

Scénografie:

Doug Chiang
  • MoiJe

Ha, Martanky to mali zaujimavo vymyslene. :) Naj asi scenka s platnom pred sondou, inak pre utek z vesmiru odporucam skor Lockout :P(21.7.2012)

Tento film beru jako jasně orientovaný pro děti a dítě ve mně se náramně bavilo! Vytknul bych snad jen lehce nesympatické postavy a nevezmu-li v potaz okolnosti, tak také samoúčelnost animace. Moralizačních aspektů jsem se pokaždé, když přicházeli na řadu, lehce obával, ale naštěstí se vždy daly vcelku dobře strávit. Zasloužené 4 hvězdy.(25.8.2011)

• Hennes

Nijak moc mě to nevzalo. Animace na vysoké úrovni, ale jak jinak dneska. Nebudu zas tvrdit, že jsem to nedokoukal, to ne, ale bylo to takové syrové.(2.4.2012)

MARS POTŘEBUJE MÁMY !!..... /// Milo je jeden z těch kluků, kteří si myslí, že život bez mámy by byl lepší. To je totiž samý: ,,ukliď to“, ,,tohle sněz“, ,,vynes odpadky“.... Opačnej názor mají Marťani. Přiletěj a vezmou si co potřebujou. Ovšem Milo letí s nima a má 7 hodin (nebojte se, tak dlouho ten animák netrvá) na její záchranu a dokázat, že není dobrý, když tlupa vetřelců unese (komukoliv) mámu. Ve sci-fi světě plným odpadků a nejmodernějších technologií ho budou honit, střílet po něm a novej kámoš Gribble se bude snažit bejt vtipnej. V rámci dětský – klukovský zábavy jde o normální animák s cílem utužit morálku a rodinný hodnoty. To kolem je sci-fi blbinka, která ani moc nenudí, sice nerozesměje (dospělýho), ale o to víc (děti) napne. A třeba si zapamatujou, že slušní lidi (a mimozemšťani) svoje děti vychovávají sami. Což je rozhodně Gribbletastická myšlenka! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, proč je potřeba vymyslet VALL-I ho. 2.) Poznám, že marťanští důchodci jsou stejně nerudní jako ti naši. 3.) Spisovatel Berkeley Breathed mi se svojí knihou ,,Mars Needs Moms z roku 2007“ k srdci nepřirostl. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * /// Kluci do 12ti let můžou jít o 1* vejš!(30.6.2011)

• Tommassi3

"Naučím vás moonwalk !! Ale v těchhle řetězech to nedám.." ;)(1.8.2016)

• - Jeden z najväčších prepadákov histórie: Počas prvého víkendu si 150 miliónový projekt v kinách Severnej Ameriky a Kanady zarobil 6,9 milióna dolárov. (Hystory)

• - Snímek byl natočen podle stejnojmenné knihy Berkeley Breatheda z roku 2007. (Terva)

• - Seth Green strávil 6 týždňov v špeciálne vyvinutom motion capture obleku, aby nahovoril hlavného hrdinu filmu, Milu. Počas post produkcie však tvorcovia prišli na to, že jeho hlas znie príliš dospelo, a tak nechali postavu predabovať. (classic)