poster

Máma mezi Marťany

 • USA

  Mars Needs Moms!

 • Slovensko

  Mamy na Mars

Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2011, 85 min

Režie:

Simon Wells

Předloha:

Berkeley Breathed (kniha)

Scénář:

Simon Wells, Wendy Wells

Kamera:

Robert Presley

Hudba:

John Powell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  *

  Zemeckis a spol. už by se měli na tu jejich "zázračnou" technologii vykašlat. Nejenom, že se jim pořád nepodařilo dosáhnout toho,co očekávali, ale konkurence jim navíc pořád pěkně ujíždí. Celé mi to hlavně přijde animačně ještě horší než předchozí snímky a kromě celkem slušné animace lidi, jsou všichni ti emzáci a krajina okolo strašně ošklivý. Celé to navíc sázelo spíše na dobrodružnou stránku věci, podobně jako Jak vycvičit draka, a humor se zde vyskytuje jen sporadicky. Což je průser, protože dobrodružná stránka nefunguje vůbec a těch pár vtipných hlášek neuspokojí mě, natož pak děti. Zkrátka prohra na všech frontách.(9.9.2011)

 • Sysel_CZ
  *****

  Trochu mě zarazilo, že to tu má tak nízký hodnocení, ale tak nakonec, hodnocení na ČSFD zřídkakdy vypovídá o něčem jiným než o tom, jaký mindráky si tu kdo léčí :) Ale k věci, jsem to právě viděl, nečekal jsem žádný blaho, ale dostalo se mi ho, a z fleku neváhám mluvit o tom, že tohle je rozhodně jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl a co kdy uvidím. Po stránkách vážných i zábavných to prostě nemělo chybu a nejen animačně to ve mně vzbuzovalo podobný pocity jako Avatar (ano, je to úplně jinej film a úplně jinej žánr, ale měl jsem z toho naprosto stejně-uchvacující pocit). Prostě, radši nečtu, co tady kdo na to kydá, já můžu jen doporučit jako pohodovej film s hřejivým poselstvím, zábavným příběhem a uchvacujícím světem.(6.8.2011)

 • Estrellita
  ***

  Naprosto průměrná podívaná, ale jelikož mé slabé místo jsou rodinné vztahy tak jsem si i pobrečela... Proto přidávám jednu hvězdičku za hlavní myšlenku. Je to relativně energický film který s trochou dobré vůle nenudí a dobře zaplácne volné odpoledne. Akorát ta vizuální stránka mi vůbec nesedla a koukalo se mi na to nepříjemně. 50%(15.4.2012)

 • Fr
  ***

  MARS POTŘEBUJE MÁMY !!..... /// Milo je jeden z těch kluků, kteří si myslí, že život bez mámy by byl lepší. To je totiž samý: ,,ukliď to“, ,,tohle sněz“, ,,vynes odpadky“.... Opačnej názor mají Marťani. Přiletěj a vezmou si co potřebujou. Ovšem Milo letí s nima a má 7 hodin (nebojte se, tak dlouho ten animák netrvá) na její záchranu a dokázat, že není dobrý, když tlupa vetřelců unese (komukoliv) mámu. Ve sci-fi světě plným odpadků a nejmodernějších technologií ho budou honit, střílet po něm a novej kámoš Gribble se bude snažit bejt vtipnej. V rámci dětský – klukovský zábavy jde o normální animák s cílem utužit morálku a rodinný hodnoty. To kolem je sci-fi blbinka, která ani moc nenudí, sice nerozesměje (dospělýho), ale o to víc (děti) napne. A třeba si zapamatujou, že slušní lidi (a mimozemšťani) svoje děti vychovávají sami. Což je rozhodně Gribbletastická myšlenka! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, proč je potřeba vymyslet VALL-I ho. 2.) Poznám, že marťanští důchodci jsou stejně nerudní jako ti naši. 3.) Spisovatel Berkeley Breathed mi se svojí knihou ,,Mars Needs Moms z roku 2007“ k srdci nepřirostl. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * /// Kluci do 12ti let můžou jít o 1* vejš!(30.6.2011)

 • bartias
  **

  Futuristické sci-fi kulisy vypadají skoro opravdově, ale animace postav je navzdory technologii motion capture nečekaně prkenná. Děj je prokládaný zábavnými honičkami, ale příběh je plný klišé vycucnutých z tisíckrát shlédnutých rodinných filmů. Zvláštně nepovedenému animáku od Disneyho by prospělo pár zásahů soudruhů z Pixaru. 5/10(12.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace