Máma mezi Marťany

John Powell

Wayne Wahrman

Scénografie:

Doug Chiang

Milionkrát viděný koncept plný klišé, morálních poučení, nelogických postupů a nedotaženého humoru s animací, jež má své velmi silné, bohužel všal i hodně slabé momenty. Přes to všechno nemůžu říct, že bych se nudil. Je to krátké, stále se něco děje, pěkně hudebně podkreslené ... Prostě průměr, který, když už se k němu přes ty negativní reakce okolí nějak dostanete, nejspíš nezklame. Jen nevím, komu přesně je určen, jelikož je pro děti občas příliš temný a pro starší zas moc naivní. Tomu, kdo na to poskytl ty prachy, nejspíš vyhrožovali únosem matky ... 50%(17.9.2011)

MARS POTŘEBUJE MÁMY !!..... /// Milo je jeden z těch kluků, kteří si myslí, že život bez mámy by byl lepší. To je totiž samý: ,,ukliď to“, ,,tohle sněz“, ,,vynes odpadky“.... Opačnej názor mají Marťani. Přiletěj a vezmou si co potřebujou. Ovšem Milo letí s nima a má 7 hodin (nebojte se, tak dlouho ten animák netrvá) na její záchranu a dokázat, že není dobrý, když tlupa vetřelců unese (komukoliv) mámu. Ve sci-fi světě plným odpadků a nejmodernějších technologií ho budou honit, střílet po něm a novej kámoš Gribble se bude snažit bejt vtipnej. V rámci dětský – klukovský zábavy jde o normální animák s cílem utužit morálku a rodinný hodnoty. To kolem je sci-fi blbinka, která ani moc nenudí, sice nerozesměje (dospělýho), ale o to víc (děti) napne. A třeba si zapamatujou, že slušní lidi (a mimozemšťani) svoje děti vychovávají sami. Což je rozhodně Gribbletastická myšlenka! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, proč je potřeba vymyslet VALL-I ho. 2.) Poznám, že marťanští důchodci jsou stejně nerudní jako ti naši. 3.) Spisovatel Berkeley Breathed mi se svojí knihou ,,Mars Needs Moms z roku 2007“ k srdci nepřirostl. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * /// Kluci do 12ti let můžou jít o 1* vejš!(30.6.2011)

Trochu mě zarazilo, že to tu má tak nízký hodnocení, ale tak nakonec, hodnocení na ČSFD zřídkakdy vypovídá o něčem jiným než o tom, jaký mindráky si tu kdo léčí :) Ale k věci, jsem to právě viděl, nečekal jsem žádný blaho, ale dostalo se mi ho, a z fleku neváhám mluvit o tom, že tohle je rozhodně jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl a co kdy uvidím. Po stránkách vážných i zábavných to prostě nemělo chybu a nejen animačně to ve mně vzbuzovalo podobný pocity jako Avatar (ano, je to úplně jinej film a úplně jinej žánr, ale měl jsem z toho naprosto stejně-uchvacující pocit). Prostě, radši nečtu, co tady kdo na to kydá, já můžu jen doporučit jako pohodovej film s hřejivým poselstvím, zábavným příběhem a uchvacujícím světem.(6.8.2011)

Pěkný animák. Viděno v BD kvalitě ve které vynikla detailní animace. Příběh je podobný jako akčnímu sci-fi filmu. Hodně se mi to líbilo a bavilo. Opravdu solidní film. 85%(3.9.2011)

• Tommassi3

"Naučím vás moonwalk !! Ale v těchhle řetězech to nedám.." ;)(1.8.2016)