poster

Máma mezi Marťany

 • USA

  Mars Needs Moms!

 • Slovensko

  Mamy na Mars

Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2011, 85 min

Režie:

Simon Wells

Předloha:

Berkeley Breathed (kniha)

Scénář:

Simon Wells, Wendy Wells

Kamera:

Robert Presley

Hudba:

John Powell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bartias
  **

  Futuristické sci-fi kulisy vypadají skoro opravdově, ale animace postav je navzdory technologii motion capture nečekaně prkenná. Děj je prokládaný zábavnými honičkami, ale příběh je plný klišé vycucnutých z tisíckrát shlédnutých rodinných filmů. Zvláštně nepovedenému animáku od Disneyho by prospělo pár zásahů soudruhů z Pixaru. 5/10(12.8.2011)

 • Payushka
  **

  Máma mezi Marťany je svým způsobem velice zručný film. V podstatě obsahuje vše, co bychom od animáku očekávali. Jenže to funguje zcela opačně, než by mělo. Máme tu nezbedné dítě s morálním ponaučením (jenže z toho vlastně plyne, že když nebudeme mamču absolutně poslouchat, bude vlastně ta nešikovná a Marťani ji neunesou, bingo!). A hláškaře, který si neustále střílí z obecně známých filmů (ale není vtipný). Animaci, která je originální a zapamatovatelná (ale nehezká). A slzavý závěr s happy-endem (jenže ty slzičky vás o to víc naštvou, protože jejich důvod bude neuvěřitelně laciný).(11.11.2011)

 • Shakers
  ***

  Po niektorých tých recenziách a hodnoteniach ma to s časti aj odradilo, ale aj tak som si to pozrel a nemôžem súhlasiť s tým že je to zlý animák. Dej je jednoduchý ale pri nízkej stopáži je stále dosť zaujímavý na to aby ste sa nenudili. Akcii sa tu nájde dosť, stále sa tu niečo deje a stále to má nejaké nápady. Za tie prachy mohla byť animácia trošku aj lepšia ale čo už. Je to viac pre deti ako pre dospelých, ale ja som si to fajn užíval ako hudbu Johna Powella. 70% - 3*(8.9.2011)

 • matrosh
  ***

  průměrná pohadka pro kluky do 10 let. ani špatna ani dobrá.(25.3.2011)

 • juta
  ****

  Na to, že MMM má tak slabé hodnocení, tak mi to vůbec nepřišlo špatné. Opravdu jsem to ani tak dobrý nečekal. Pohodový animák co má šmrnc a podzemí bylo nádherný. Tohle můžu. Marťané byli sice trochu divně stavěný, ale i tak se mě docela líbili.(14.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace