Máma mezi Marťany

Berkeley Breathed (kniha)

Simon Wells, Wendy Wells

Robert Presley

John Powell

Na to, že MMM má tak slabé hodnocení, tak mi to vůbec nepřišlo špatné. Opravdu jsem to ani tak dobrý nečekal. Pohodový animák co má šmrnc a podzemí bylo nádherný. Tohle můžu. Marťané byli sice trochu divně stavěný, ale i tak se mě docela líbili.(14.12.2011)

• Dever

Videl som veľa animovaných filmov, ale aby bol animák pri takom rozpočte takto strašne odfláknutý som ešte nevidel. Ja ani neviem čo môžem pochváliť..... Je mi ľúto, no nudil som sa počas celého filmu, teda až na scénu, kde Milo štýlovo slovne odpálil svoju mamku.(1.3.2012)

Rozpočet $150miliónovTržby USA $21,392,758Tržby Celosvetovo $39,549,758Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,277,433 //počet predaných kusov 85,201Tržby za predaj DVD v USA $2,323,617 //počet predaných kusov 130,691║ Otrasnosť skoro po všetkých stránkach! A ešte za aké peniaze. Dejovo prázdnota až to bolí, ťažko pochopiť vôbec akú cieľovú skupinu chceli tvorcovia týmto paškvýlom osloviť, čo je asi najhoršie tak počítačová grafika, tá nesiaha ani len na podpriemer ale rovno spodina dnešnej doby(2011), takto nemôže vypadať film za 150milionov dolárov, fakt nepochopiteľné, niekedy nebolo v obraze pre tmavosť rozpoznať ani len obrysy, hlavné postavy odpudivé bez náznaku zaujímavejšieho charakteru, nuž nudný a nezábavný výplach.... toto fakt len obísť. /15%/(1.9.2011)

• B-Boy1

no tak ono námet ani nebol veľmi zlý ale realizácia na grcanie...jak to že všetky postavičky museli vyzerať jak poopičné hovno, fuj ble proste vizuálna stránka bola otrasná na to že mali rozpočet $150 mil. a zároveň kvalitná nuda pretože dialógy boli o veľkom ničom až na pár (2-4) vydarených hlášok...no čo už...2/10(6.6.2012)

• TeeAge

|| Scenár: Simon Wells, Wendy Wells | Hudba: John Powell | Produkcia: Robert Zemeckis, Jack Rapke, Steve Starkey, Steven Boyd | Distribúcia: Walt Disney Pictures | Štúdio: ImageMovers Digital | Rozpočet: 150 miliónov $ | Tržby: 39,549,758 $ ||(10.8.2011)