Supervoják SS (TV film)

S.S. Doomtrooper

Akční / Horor / Sci-Fi

USA, 2006, 90 min

• Thomassi

Tak tohle je rozpoluplné. Na jedné straně mi to dost připomínalo Wolfensteina, na té druhé ale zpracování a efekty stojí za starou belu v čele s hlavním monstrem. Ale co taky čekat od laciného filmu. Herci nebyli špatní a možná kdyby to byl klasický válečný snímek bez sci-fi prvků, bylo by to mnohem lepší. 45%(1.2.2010)

• Herr_Flick

Že tento film bude hodně amatérský a plný nesmyslů, to jsem čekal. On ničím jiným ani být nemá. Ale až takovou zhovadělost jsem nečekal. Dneska najdete i v obyčejném "péčku" propracovanější děj. Ideální projekce na třetí večer crakového dýchánku.(13.8.2011)

ano efekty byly trochu slabsi, ale i tak to bylo cele uchazejici, a bud ty dialogy byly obcas blbe a nemalou zasluhu na tom ma urcite i dabing. A jak uz tady padlo kulisy rozbite tovarny mi nesedely, nemecky tank a-la sovetsky T-34 a sovetske samopaly PPSH nekdo by se nad tim mel zamyslet :-) Zvesit rozpocet => lepsi efekty, upravit scenar a lehce to prodlouzit a mohla by to byt parada :-)(28.6.2011)

• paascha

Jednu hvězdu dám za to, že je to nejlepší pokus o zfilmování Wolfensteina, který jsem viděl, a to včetně věrně vylíčené kostkované grafiky:-)))) A to ostatní? Nad kvalitou by i Ed Wood blednul závistí a s Harryhausenem společně by asi raději šli péct bejgle:-))(28.12.2009)

• SOLOM.

Že vám to připomíná nějakou počítačovou hru (jako např. Wolfenstein) ? Ani se moc nedivím, protože během sledování tohoto filmu jsem se často cítil, jako bych se spíš díval na nějaké nevydařené intro. Kvalita scénáře je na hodně slabé úrovni, stejně jako většina vizuálních efektů. Nebál bych se ani označení přímo tragické. Již první záběry na supervojáka v mnohých vyvolá zlomyslný úšklebek na tváři. Animátoři si s ním nedali ani moc práce a podle toho to tak i vypadalo. Pohyby i chování digitálního tvora stejně jako letecká bitva či střelba z kulometu jen podtrhly marnost celého snímku. Rádoby akční scény nedopadly o moc lépe. Desítky digitálních střel nenašly jediný ani z půlmetru a tak to bylo se vším. Přestože výběr herců nebyl zas až tak špatný, charakteristika jejich postav a samotný scénář nedokázali vykouzlit téměř žádné zlepšení. Hlášky nebyly vůbec tak vtipné, jak by měly a nudných pasáží začalo přibývat stále více a více. Možná by bylo mnohem lepší, kdyby všechny vy výbušniny odpálili už na začátku a všichni do jednoho pochcípali během prvních patnácti minut. Dám 10% za scénu s tankem a 10% za hluchého magora s výbušninama = jedna hvězdička(9.7.2011)