Supervoják SS (TV film)

Za hranicí smrti

S.S. Doomtrooper

Akční / Horor / Sci-Fi

USA, 2006, 90 min

Ano, jak psal Expendable tak to sedí, hlavně ty hlášky, ale přiznám se zamsál jsem se na tý obludě, vypadala jako kdyby, měla výkal v obličeji :D(2.1.2011)

• Crocuta

Krystalicky čistá esence filmového kreténismu. Dialogy jsou naprosté bláboly, stejně stupidní jako jednání postav a vlastně celý děj, který je vykrádačkou různých filmů a počítačových her a ve kterém divák marně hledá špetku soudržnosti nebo dokonce logiky. Kapitolou která zasluhuje zvláštní pozornost je výprava. Podle jmen převažujících v titulcích vznikl tento snímek ve spolupráci s bulharským (?) koproducentem - odtud patrně i lokace, které rozhodně neevokují okupovanou Francii 40. let, ale spíš válku v bývalé Jugoslávii nebo rumunskou revoluci v roce 1989. Podobné je to s "dobovou" výzbrojí - němečtí tankisté se projíždějí v tanku T-34 a údajní francouzští odbojáři jsou zase kromě loveckých pušek vybaveni samopaly Špagin sovětské provenience. To jsou však už jenom podružné detaily, které na celkové ubohosti tohoto škváru mnoho nezmění, stejně jako směšné a laciné digitální triky. Zkrátka tu máme další z výtvorů neblaze proslulé Sci-fi Pictures Production, která se specializuje na výrobu materiálu pro filmové masochisty.(27.2.2010)

• eraserhead666

Když mi bylo tak 8-10 let, hltali jsme polský seriál Čtyři z tanku a pes a podobné válečné filmy, kde hrdinští vojáci likvidovali zparchantělý nacistický odpad. Být mi 8-10 dneska, možná by mě bavil i tenhle film. Možná. Možná bych už v tom věku dokázal odhadnout, že (na rozdíl od 4tyř z tanku a psa) je natolik špatný, plný všech možných klišé, rádoby hrdinů, patetického chování, dialogů a scén, nelogičností a prostě všeho špatného, co kinematografie může nabídnout, že bych mu dal odpad stejně. Tohle je ten nejspodnější balast efkové kategorie vhodný snad jen pro televizní dopoledne, zfilmovaná bezduchá počítačová střílečka právě tak pro desetileté, co si chtějí hrát na hrdiny. K zblití. Naprostá ztráta času.(9.7.2011)

ano efekty byly trochu slabsi, ale i tak to bylo cele uchazejici, a bud ty dialogy byly obcas blbe a nemalou zasluhu na tom ma urcite i dabing. A jak uz tady padlo kulisy rozbite tovarny mi nesedely, nemecky tank a-la sovetsky T-34 a sovetske samopaly PPSH nekdo by se nad tim mel zamyslet :-) Zvesit rozpocet => lepsi efekty, upravit scenar a lehce to prodlouzit a mohla by to byt parada :-)(28.6.2011)

• gumli

Veľmi úbohý film s takými istými dialógmi.Aj keď v tomto filme humor určite nebol zámer,divák sa chtiac nechtiac musí smiať.Až také to bolo hlúpe.Bezpočet stále sa opakujúcich scén,guľky lietajú ostošesť,samopaly rachotia.Režisér filmu bol určite veľký fanúšik PC hry Wolfenstein.Film je veľmi predvídateľný a komplet celá realizácia filmu je smiešna a hlúpa.(2.3.2010)

• - Vo filme je použitý tank, ktorý je premaľovaný na nemecký. V skutočnosti ide o ruské T-34. (Johnny.ARN)