Supervoják SS (TV film)

S.S. Doomtrooper

Akční / Horor / Sci-Fi

USA, 2006, 90 min

• Rodriguez

Horor se špetkou válečného úsilí z druhé světové mám velmi rád! Ale tady se tvůrci asi kapánek víc bouchli do hlavy a podle toho taky ty monstra vypadaj. Jinak jsem se bavil a to bylo pro mne důležité. 30%(30.3.2015)

• Crocuta

Krystalicky čistá esence filmového kreténismu. Dialogy jsou naprosté bláboly, stejně stupidní jako jednání postav a vlastně celý děj, který je vykrádačkou různých filmů a počítačových her a ve kterém divák marně hledá špetku soudržnosti nebo dokonce logiky. Kapitolou která zasluhuje zvláštní pozornost je výprava. Podle jmen převažujících v titulcích vznikl tento snímek ve spolupráci s bulharským (?) koproducentem - odtud patrně i lokace, které rozhodně neevokují okupovanou Francii 40. let, ale spíš válku v bývalé Jugoslávii nebo rumunskou revoluci v roce 1989. Podobné je to s "dobovou" výzbrojí - němečtí tankisté se projíždějí v tanku T-34 a údajní francouzští odbojáři jsou zase kromě loveckých pušek vybaveni samopaly Špagin sovětské provenience. To jsou však už jenom podružné detaily, které na celkové ubohosti tohoto škváru mnoho nezmění, stejně jako směšné a laciné digitální triky. Zkrátka tu máme další z výtvorů neblaze proslulé Sci-fi Pictures Production, která se specializuje na výrobu materiálu pro filmové masochisty.(27.2.2010)

• Thomassi

Tak tohle je rozpoluplné. Na jedné straně mi to dost připomínalo Wolfensteina, na té druhé ale zpracování a efekty stojí za starou belu v čele s hlavním monstrem. Ale co taky čekat od laciného filmu. Herci nebyli špatní a možná kdyby to byl klasický válečný snímek bez sci-fi prvků, bylo by to mnohem lepší. 45%(1.2.2010)

• Herr_Flick

Že tento film bude hodně amatérský a plný nesmyslů, to jsem čekal. On ničím jiným ani být nemá. Ale až takovou zhovadělost jsem nečekal. Dneska najdete i v obyčejném "péčku" propracovanější děj. Ideální projekce na třetí večer crakového dýchánku.(13.8.2011)

• POciSEM

Cim sem starsi tim vic se mi tyhle odpadovy filmy zacinaj libit. Figurka supervojaka vyrobena v Poseru na notebooku pana rezisera se prohani po zakopech a kdyli emericky vojaky. Nic vic netreba vedet. Mozecek ven a super amatersky triky sem(19.2.2012)

• - Vo filme je použitý tank, ktorý je premaľovaný na nemecký. V skutočnosti ide o ruské T-34. (Johnny.ARN)