Supervoják SS (TV film)

S.S. Doomtrooper

Akční / Horor / Sci-Fi

USA, 2006, 90 min

• Rodriguez

Horor se špetkou válečného úsilí z druhé světové mám velmi rád! Ale tady se tvůrci asi kapánek víc bouchli do hlavy a podle toho taky ty monstra vypadaj. Jinak jsem se bavil a to bylo pro mne důležité. 30%(30.3.2015)

• cariada

Ještě že to byl jen film, při představě že by tohle náckové sestrojili no nevím , jestli by je spojenci zničili.(3.2.2014)

• MM_Ramone

Mám rád filmovú horrorovú tvorbu a interesujem sa i o dejiny druhej svetovej vojny. Preto som sa odhodlal pozrieť si tento film. Napriek jeho veľmi nízkemu hodnoteniu som si hovoril, že kombinácia horroru a Tretej ríše bude pre mňa zaujímavá. Nazdával som sa, že ma to bude baviť. No nebavilo. Je to velice slabo spracované. Celý film pôsobí hrozne lacným dojmom. Autori tohto snímku sa pustili do projektu na ktorý nemali dostatok peňazí a ani skúseností. *(15.1.2015)

• Danny F.

Animace velice ale velice ''umělá'' a hodně směšná, tudíž film jako celek stál za... Kdyby šlo jen o válečný film s trochou akce navíc, byl by to perfektní film. Dojem mi kazil špatně vytvořený supervoják. Jinak místama vtipné. 35%(15.2.2010)

• Loki81

Achjo. Jeden kousek z ciste litosti...(30.12.2009)

• - Vo filme je použitý tank, ktorý je premaľovaný na nemecký. V skutočnosti ide o ruské T-34. (Johnny.ARN)