poster

Supervoják SS (TV film)

 • Česko

  Za hranicí smrti

 • USA

  S.S. Doomtrooper

Akční / Horor / Sci-Fi

USA, 2006, 90 min

 • cariada
  *

  Ještě že to byl jen film, při představě že by tohle náckové sestrojili no nevím , jestli by je spojenci zničili.(3.2.2014)

 • MM_Ramone
  *

  Mám rád filmovú horrorovú tvorbu a interesujem sa i o dejiny druhej svetovej vojny. Preto som sa odhodlal pozrieť si tento film. Napriek jeho veľmi nízkemu hodnoteniu som si hovoril, že kombinácia horroru a Tretej ríše bude pre mňa zaujímavá. Nazdával som sa, že ma to bude baviť. No nebavilo. Je to velice slabo spracované. Celý film pôsobí hrozne lacným dojmom. Autori tohto snímku sa pustili do projektu na ktorý nemali dostatok peňazí a ani skúseností. *(15.1.2015)

 • Ouwen
  ***

  Ano, jak psal Expendable tak to sedí, hlavně ty hlášky, ale přiznám se zamsál jsem se na tý obludě, vypadala jako kdyby, měla výkal v obličeji :D(2.1.2011)

 • Thomassi
  **

  Tak tohle je rozpoluplné. Na jedné straně mi to dost připomínalo Wolfensteina, na té druhé ale zpracování a efekty stojí za starou belu v čele s hlavním monstrem. Ale co taky čekat od laciného filmu. Herci nebyli špatní a možná kdyby to byl klasický válečný snímek bez sci-fi prvků, bylo by to mnohem lepší. 45%(1.2.2010)

 • gudaulin
  odpad!

  Asi takhle: takový kousek by natočil Ed Wood, kdyby disponoval aspoň takovou dávkou talentu a charisma, jaké mu nadělil Tim Burton, a kdyby měl přiměřenou podporu studia a z toho vyplývající rozpočet. Je to pitomé, se směšnými dialogy a nefungujícími scénami, mizernými triky a šílenými postavami, ale je to pitomé tak nějak zábavným způsobem, takže pro příznivce pokleslé produkce to může být dobrá volba. Pro normálního filmového fanouška je to ztělesněné zoufalství. V době videoprodukce, která zlevnila filmařinu natolik, že dnes může několik nadšenců za kapesné natočit vlastní film a hodit ho na net, si netroufám odhadovat, kde je skutečné dno filmařiny, takže do žebříčků nejhorších filmů historie Supervojáka házet nebudu. Celkový dojem: 5 %.(5.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace