poster

Ocelová pěst

 • USA

  Real Steel

 • Slovensko

  Oceľová päsť

 • Slovensko

  Real Steel: Oceľová päsť

Akční / Drama / Sci-Fi / Sportovní

USA / Indie, 2011, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nathalie
  ****

  Rozkošně staromódní pohádka o humanitě, která se čirou náhodou odehrává v robotické budoucnosti.(13.12.2011)

 • Viktooorka
  ****

  Už se Vám někdy stalo, že jste se svému psu dívali do tváře, dali jste hlavu na stranu a on to udělal též? A už se Vám to stalo s Vaším robotem? Magické, že? Ehm, počkat! V současnosti u nás na jednu domácnost spadá 0 robotů, pokud tedy nepočítáme automatickou pračku, kávovar, který jedním tlačítkem udělá jakoukoliv kávu, nebo televizi na dálkové ovládání a nemyslím tím ovládáním koště :o) Ale věřím, že robot s tváří a „duší“ je snem každé dívky :o) Takže když ho nemůže vlastnit, alespoň si užívá film, ve kterém takový robot je :o) Real steel je rodinné drama v hávu robotických zápasů. Kdo čeká, že jsou ale roboti hlavními hrdiny, toho asi jeden z nich udeřil. Hlavním hrdinou je špatnej taťka a jeho syn, kterého nikdy neviděl, ale osud je k sobě zavedl. Takže je naprosto jasné, jak se film bude ubírat a kolik klišé sebou přinese. Linie táta a syn silně připomíná, nebo respektive kopíruje Stalloneho filmy Do útoku a závěrečný boj by se dal zase nazvat robotický Rocky Balboa. A ač to může naštvat, stejně to působilo. Mě osobně nejvíc mrzí, že se film nepokusil trošku více rozvést trénink Atoma a dával opravdu největší prostor těm dojemným slzám, přičemž mě nejvíc dojímalo, když Atom dostával na… plechovou držku, ale stejně vstal a bojoval dál. Takže ač to nebylo dokonalé, jak jsem si přes půl roku přála, moje srdéčko dostalo, to co chtělo a tentokrát za to ani nemohl Jackman :o) PS: Taky bych chtěla roztancovat robota :o)(14.11.2011)

 • Cival
  **

  Shawnem Levym jsem vždy opovrhoval, protože byl pro mě esencí rutiny a té nejotravnější rodinné sterility. Po nabušených trailerech a pozitivních reakcích na Ocelovou pěst jsem si byl jistý, že svůj názor radikálně změním... ale ani náhodou! I tenhle film je nudnej, suchej a bez života, od první do poslední minuty. Asi první bitkařina/arénovka, která se mnou nepohla ani o píď i během rozhodujícího fightu. Navzdory povedeným trikům, špičkový technický stránce a fajn hercům jde o vykastrovaný zlo. Palec jasně dolů pro film, který je jako Evangeline Lilly - na oko sympatický a hezoučký, při pozornějším sledování strašlivě chcíplý a bezkrevný.(14.1.2012)

 • novoten
  *****

  Bezhlavá klukovina. Pohupovat se, když Alex trsá s Atomem, jihnout, když se Evangeline Lilly usměje a tváří v tvář Jackmanově výrazu nejsympatičtějšího chlapáka Hollywoodu fandit při finálním souboji až na krev. Odvaz pro všechny, kteří se nebojí podívat do očí svému mladšímu já.(7.1.2014)

 • Segrestor
  *

  Pane Levý, když už jste přetavil Rockyho do formy pro děti, mohl byste, klidně jenom kvůli těm svým, takhle přetavit nějaké to porno. Myslím, že pohled na souložící roboty bude pro ně stejně obskurní zážitek jako ta vaše Ocelová pěst, kterou jste jim zarazil hluboko do..., no, však vy víte kam - do hlavy. Vidím to v barvách: Záběr na lán kukuřičného pole, kolem projede kamion, jehož řidič se topí v dluzích. V přívěsu veze obří robotí mrdnu. V nějaké stodole rozkošného amerického venkova jí zadá sérii vstupních kódů, aby si ustlala rozkročmo na seně. Teď detail řidičova zasněného pohledu. - Jak to bude pokračovat, snad líčit nemusím, ale bylo by dobré, kdyby se pak řidič na konci filmu usmířil se svým synem.(10.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace