Ocelová pěst

Oceľová päsť

Real Steel: Oceľová päsť

Akční / Drama / Sci-Fi / Sportovní

USA / Indie, 2011, 122 min

Kde jsou ty časy, kdy Walt Disney točil filmy o mluvících psech nebo kočkách a všem se to líbilo. Dneska už je potřeba do pořádnýho Walt Disney filmu nasypat peníze, aby měl co nejlepší efekty a co nejlepší herce. To se jim sice povedlo v Pirátech z Karibiku, ale to mi přijde, že jen proto, že měli dobré herce, kteří hráli originální postavy a perfektní prostředí. Tady je průměrné všechno od a do z, kromě samotných efektů.(13.2.2012)

Opět v krátké době nemůžu uvěřit, že tomu dávám čtyři hvězdy. Jackman, nesympatickej kluk a pomačkanej plecháč to ale vzali hopem a uvařili popcorn tak upřímný, že se na ně nejde zlobit.(27.10.2011)

LIDI, DOBŘE SI ZAPAMATUJTE JEHO JMÉNO. ATOM. PŘESNĚ TAK, A-T-O-M. NA TOHOHLE ROBOTA JE RADOST SE DÍVAT....... /// Jsou tady nějací fanoušci ROBOBOXU? (já jsem si to myslel...) Tohle chtěj lidi vidět! Všichni máme tyhle pohádky rádi! Jakmile se někde objeví děcko v doprovodu ,,podivnosti“ (I TY, nebo tenhle kus šrotu) valíme bulvy. A taky jsme rádi, když si taťka najde cestu ke svýmu klukovi. I když jeho kurz na úspěch (v čemkoliv) je nulovej. Cesta za snem, fajn akce, lidský sblížení – fandové Rockyho, Franka Duxe, Brendana Conlona a lidskejch příběhů společně sevřou půlky a fanděj! (Atom! Atom! Atom!) Kov mlátí kov, ocel drtí ocel ... rozhodující zápas je u konce....no a co, přece jde hlavně o lidi (i když tady je ty konzervy šoupnou do pozadí). Tož zamáčkni kroupu a makej na vrakáč! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jakej zvuk vydává zničenej robot (zkuste si to doma. Ty v kuchyni a manželka ať vedle hádá....). 2.) Baví mě rozbíjet Atom. 3.) Transformeři jsou na hovno... 4.) Thx za titule ,,petkaKOV“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE **** NAPĚTÍ *(6.1.2012)

Rocky + Over the Top + Transformers. A v režii Shawna Levyho. A kupodivu to funguje jak má. Samozřejmě i díky Jackmanovi a tomu sympatickýmu děcku. Jako jestli budu mít jednou nějaký dítě, na takovýhle filmy ho budu brát rád. Viděno v londýnském IMAXu.(21.10.2011)

Pohodový Jackman a výborné triky. Inak nič. Žiadne emócie, žiadna gradácia, ani náznak adrenalínu. Evangeline Lilly sa vôbec nemala dostať na veľké plátno (niežeby vyzerala zle) a to decko som chcel už v polovici zlomiť cez koleno. Rodinná sterilnosť v plnej poľnej.(7.12.2011)

• - Vůz, který krátce řídí Tak Mashido (Karl Yune), je Tesla Roadster sport. (KucC)

• - Na zápasy boxerů, jejihž pohyby se pak technologií motion capture digitalizovaly a převedly do podoby robotů, dohlížel také slavný Sugar Ray Leonard. [Zdroj: Svět filmu] (Jeremy.jk)

• - Hugha Jackmana připravoval na roli osobně Sugar Lee Leonard a Hughův otec, který boxoval v armádě. (=woody=)