poster

Ocelová pěst

 • USA

  Real Steel

 • Slovensko

  Real Steel: Oceľová päsť

 • Slovensko

  Oceľová päsť

Akční / Drama / Sci-Fi / Sportovní

USA / Indie, 2011, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dragoni
  ****

  Já tuhle dětskou naivitu prostě miluju :D Takovýhle filmy tu jsou pro zábavu a já se bavil. Parádní mix Rockyho, Karate Kida, Do Útoku a dalších super akčních béčkových pecek v robohávu. Teď už jen čekám na výzvu od Terminátora.(17.4.2012)

 • Gilmour93
  **

  Over the šrot skrz Transformery v ringu.. Emoce z PVC, srdce na lithiový článek a klišé rodinných filmů v módu Turbo. V okamžiku, kdy se ten metr třicet vysoký Don King chopil v ringu mikrofonu, začal jsem věřit v nebe, protože když existuje peklo, musí být i něco tam nahoře.. Při boxu se v těžkých chvílích hází do ringu ručník, co měl hodit Levy? Obtáčecí kartáč z automyčky? Ale ne, vždyť Spielberg a spol. mají na kávu a o to šlo v tomhle zápase v první řadě. Nezletilí jedinci, co zatím raději joystickem ovládají bojové roboty na herních konzolách, než aby byl jejich joystick ovládán nějakým materiálem s designem Evangeline Lilly, si mohou k mému hodnocení s klidným srdcem přičíst tři pupínky akné.. Nevím, co je na tom pravdy, ale na blu-ray je prý alternativní konec, kdy Zeus nenávratně zkratuje v ringu, když mu Atom pošeptá do ouška, že křemíkové nebe neexistuje..(24.10.2012)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Buena Vista // Počet premietajúcich kín v USA: 3,440 // Otvárací Víkend USA: $27,319,677 // Nekompromisných 100% za elegantnú audio-vizualizáciu, za režisérsku prácu Shawna Levy, za herecké duo Hugha Jackmana, Dakotu Goya a za zmysluplný a dojímavý dej. Filmy Warior, Rise of the Planet of the Apes a Real Steel sú pre mňa trio najväčších prekvapení roku 2011.(10.3.2013)

 • Segrestor
  *

  Pane Levý, když už jste přetavil Rockyho do formy pro děti, mohl byste, klidně jenom kvůli těm svým, takhle přetavit nějaké to porno. Myslím, že pohled na souložící roboty bude pro ně stejně obskurní zážitek jako ta vaše Ocelová pěst, kterou jste jim zarazil hluboko do..., no, však vy víte kam - do hlavy. Vidím to v barvách: Záběr na lán kukuřičného pole, kolem projede kamion, jehož řidič se topí v dluzích. V přívěsu veze obří robotí mrdnu. V nějaké stodole rozkošného amerického venkova jí zadá sérii vstupních kódů, aby si ustlala rozkročmo na seně. Teď detail řidičova zasněného pohledu. - Jak to bude pokračovat, snad líčit nemusím, ale bylo by dobré, kdyby se pak řidič na konci filmu usmířil se svým synem.(10.1.2013)

 • golfista
  **

  Je to v podstatě remake "Over the Top" (říznutá špetkou "Rockyho"). Na kostře příběhu se ale tentokrát nelesknou Stalloneho svaly. Jsou tu pouze ocelové pláty prošpikované elektronikou. Také místo bojovného srdce tu tluče pouze a jenom finanční kalkul. ... Takže zatímco ve zmiňovaném filmu z osmdesátých let mi mírná stupidita a naivnost připadala milá, u Real Steel jsem až moc často kroutil hlavou nad mnoha WTF momenty. ...(12.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace