Americká panna

Scénografie:

Charles William Breen

Kostýmy:

Alexis Scott

Čekal jsem do této úlohy nějakou méně obdařenou dívku, na to byla Jenna Dewan až moc pěkná. Jediná noc a Priscille se zbořil její zásadový život. Bylo jasné, že s tak povolnou spolubydlící nezůstane Priscilla nepoznamenána. Ani jsem se moc nenasmál, což je škoda, protože to takový potenciál mělo. Nemůžu říct, že tenhle film stojí za nic, mě se líbil, klidně si ho pustím někdy znova, ale v brzké budoucnosti to asi nebude :-)(28.10.2011)

• IQ Tiqe

Když pominu The Girls Go Crazy trapárnu, tak děj to mělo, koukatelné taky - a víc jsem ani nečekal.(1.6.2010)

• BMAJTZ

Naprosto urážlivé, stupidní a navíc děsně neoriginální. Tohle se nevyplatí sledovat ani na pozadí při dělání jakékoli jiné činnosti. Z toho závěru mi navíc bylo docela divně, jak hodně špatné to bylo.(1.3.2014)

• Haymar

Cekal sem naprostou sracku... No ono to v podstate sracka je - i kdyz s prekvapive celkem originalni zapletkou (presny opak vsech "fekal-brutal-sexual-teenager" komedii), kde jedinym kladem je snad jen parádně čůlisnej Schneider v tak trochu netypicke rolicce. Jinak to ale nebylo ani vtipny, ani "sexy", no a ty heerecky?! Otresny achjo(7.9.2011)

Po pravde receno jsem cekal daleko vetsi retardarnu. Neni tu klasika o bande blbecku, co chtej naklatit nejaky holky, tentokrat to mame z pohledu holky, ktera ale naopak nechce bejt naklacena a je to zaprisahla panna. A samozrejme dotahne na kolej, kde ma za spolubydlici nejvetsi kurvu v okoli a tak se tu ozere, nekde probehne v podprde, natoci "porno", vyhoni ho neznamymu chlapkovi a podobne, proste tak nejak vicemene vtipne vyvadi a pritom se u toho tvari jak nejvetsi slusnacka a sprt. Z hercu stoji za pozornost mozna tak slizoun Schneider jako sefik porno poradu Blaznivy pipky. Proste ackoliv to neni nic extra, nijak me to neznechutilo, sem tam ve filmu prolitnou pekny kozy a umi to pobavit, takze nevidim duvod, proc nedat slusny 3*.(2.3.2010)