poster

Americká panna

  • USA

    American Virgin

  • Slovensko

    Navždy panna

Komedie

USA, 2009, 98 min

Režie:

Clare Kilner

Scénář:

Jeff Seeman

Kamera:

Oliver Curtis

Hudba:

John Hunter

Producenti:

Lucas Jarach, Jason Price

Střih:

Keith A. Cox

Kostýmy:

Alexis Scott
(další profese)
  • Tommassi3
    *

    "Já ho nikomu nehonila !!" - "Prostěs ho tahala za klacek !! Jak tomu chceš jinak říkat ?? Masáž zad ??" ;) Právě dle logiky tohohle tragického b(l)ijáku, kde Rob Schneider říká, že prdel je nová vagína, když napíšu, že to byla docela prdel, vlastně myslím téměř přesně vystihnu celý film..;) Aspoň že se ve své pomýlené moralitě Claire Kilner prakticky vyvarovala humoru fekálního.. Teda skoro !! ;) Už ten Schneider mě asi mohl varovat předem..(9.2.2016)

  • joshula
    *

    Tak tohle je velké zklamání. Film měl hlavně bavit, ale to se vůbec nepodařilo. Někomu se nepodařilo hlavní děj trochu popohnat a uvolnit. Vše je ohrané a nucené.(8.3.2011)

  • korndaddy
    odpad!

    Stupidní. Neříkám, že si rád dopřeju podobnou blbost, ale tohle bylo vážně moc. Vtipný momenty sem ani nezaregistroval. Až taková to byla sranda...(2.3.2014)

  • Pajky3
    **

    Podprůměrná americká komedie, která má své nechutnosti. Schneider je nesympatickej jako obvykle, pochybuju, že zrovna takovej týpek by uváděl tu prsatou show. Upřímně nedávat to v televizi, tak bych se na ta asi hodně těžko podíval. Všechno jede podle klasiky, ničím to nepřekvapí, ale na druhou stranu dá se to přežít(7.9.2011)

  • Aja2001
    ****

    Vtipné veselé pro puberťáky :-)(7.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace