Americká panna

Charles William Breen

Kostýmy:

Alexis Scott
  • eraserhead666

Jsou to jen kozy. A celý film je jen o tom, jak se vlk nažral a kozy zůstaly celé. A k tomu Rob Schneider. A nesmíme zapomenout na kozy. Možná to je ještě o něčem jiném, ale nic víc bych v tom nehledal. Bylo by to možná ještě horší.(17.6.2013)

Odpad dal ten, kdo to neviděl. Náhodou je to vtipné, zábavné a postavy zajímavé.(15.2.2013)

• IQ Tiqe

Když pominu The Girls Go Crazy trapárnu, tak děj to mělo, koukatelné taky - a víc jsem ani nečekal.(1.6.2010)

Čekal jsem do této úlohy nějakou méně obdařenou dívku, na to byla Jenna Dewan až moc pěkná. Jediná noc a Priscille se zbořil její zásadový život. Bylo jasné, že s tak povolnou spolubydlící nezůstane Priscilla nepoznamenána. Ani jsem se moc nenasmál, což je škoda, protože to takový potenciál mělo. Nemůžu říct, že tenhle film stojí za nic, mě se líbil, klidně si ho pustím někdy znova, ale v brzké budoucnosti to asi nebude :-)(28.10.2011)

• Tommassi3

"Já ho nikomu nehonila !!" - "Prostěs ho tahala za klacek !! Jak tomu chceš jinak říkat ?? Masáž zad ??" ;) Právě dle logiky tohohle tragického b(l)ijáku, kde Rob Schneider říká, že prdel je nová vagína, když napíšu, že to byla docela prdel, vlastně myslím téměř přesně vystihnu celý film..;) Aspoň že se ve své pomýlené moralitě Claire Kilner prakticky vyvarovala humoru fekálního.. Teda skoro !! ;) Už ten Schneider mě asi mohl varovat předem..(9.2.2016)