Americká panna

Keith A. Cox

Kostýmy:

Alexis Scott
  • Tommassi3

"Já ho nikomu nehonila !!" - "Prostěs ho tahala za klacek !! Jak tomu chceš jinak říkat ?? Masáž zad ??" ;) Právě dle logiky tohohle tragického b(l)ijáku, kde Rob Schneider říká, že prdel je nová vagína, když napíšu, že to byla docela prdel, vlastně myslím téměř přesně vystihnu celý film..;) Aspoň že se ve své pomýlené moralitě Claire Kilner prakticky vyvarovala humoru fekálního.. Teda skoro !! ;) Už ten Schneider mě asi mohl varovat předem..(9.2.2016)

• joshula

Tak tohle je velké zklamání. Film měl hlavně bavit, ale to se vůbec nepodařilo. Někomu se nepodařilo hlavní děj trochu popohnat a uvolnit. Vše je ohrané a nucené.(8.3.2011)

• korndaddy

Stupidní. Neříkám, že si rád dopřeju podobnou blbost, ale tohle bylo vážně moc. Vtipný momenty sem ani nezaregistroval. Až taková to byla sranda...(2.3.2014)

• Pajky3

Podprůměrná americká komedie, která má své nechutnosti. Schneider je nesympatickej jako obvykle, pochybuju, že zrovna takovej týpek by uváděl tu prsatou show. Upřímně nedávat to v televizi, tak bych se na ta asi hodně těžko podíval. Všechno jede podle klasiky, ničím to nepřekvapí, ale na druhou stranu dá se to přežít(7.9.2011)

Vtipné veselé pro puberťáky :-)(7.4.2013)