poster

Prokletí domu Winchesterů

 • USA

  Haunting of Winchester House

Horor

USA, 2009, 86 min

Režie:

Mark Atkins

Scénář:

Mark Atkins

Kamera:

Mark Atkins

Producenti:

David Michael Latt
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Endyis
  ***

  Je to tak na pomezí. Na jednu stranu, to už je takové klišé daného žádrnu. Na druhou stranu musím říct, že zvratové klišé mě zde donutilo přidat hvězdu (i když už bylo použito x krát - Ti druzí, Beetlejuice, Šestý smysl atd.). Technická stránka filmu nebyla zlá - hudba, kamera - nervy drásající scény byly dobré. Potenciál tam rozhodně byl, ale dolu to táhne jednak ne úplně promyšlený příběh, dialogy, že by se nemusel stydět snad ani Ed Wood. Herci byli v rámci možností solidní. Vidím to tak na 55%(6.5.2012)

 • Pirabin
  odpad!

  Proč-mi-nikdo-neřekl-že-to-dělá-Asylum????!!!!!!!! Já bych to jinak ani nepoustil, ale stalo se, teď s tím musím žít.(9.8.2012)

 • darkrobyk
  **

  To byla ale ptákovina...nu, od společnosti Asylum většinou ptákoviny bývají. Jeden si hned vzpomene na Beetlejuice, Karneval duší a řadu dalších o mnoho povedenějších filmů. Závěr je nejen tedy nepůvodní, ale připomíná vyprávění snu, kdy vyprávějící neví jak dál, a tak zazvoní budík. Všechno se dá odpustit, kdyby film člověka chytil a držel. Hudba (Ch.Ridenhour) není špatná, občas i strašidelná, ale bez podpory kamery a scénaře mnoho nezmůže. Otřepané téma strašidelného domu si žádá překvapení, nápad, bizarnost...ani jedno zde nenajdete. A na ducha s pohrabáčem? Cha, cha...(30.7.2011)

 • lestyna
  odpad!

  Tak strašně moc se snažili vyděsit, až to celý bylo k smíchu.Místo, aby budovali aspoň nějakou tu atmosféru ,tak tam místo toho naflákali po celém domě partu rádoby zombie duchů, kteří vypadali přímo směšně.Mimo to ,dva hlavní hrdinové mi byly už od začátku nesympatičtí ,takže dívat se na ně pro mě nebyl žádný med.Snad jediná holčička mi připadala nejnormálnější.Film podle mě postrádal logiku a jakýkoliv smysl.Samá akce a prd z toho,slušně řečeno.(4.7.2012)

 • biomaniac
  ****

  Nebyl to žádný nadprůměr a určitě se tomu dá lecos vyčíst, ale duchařinu mám rád a toto se vcelku povedlo, samozřejmě s ohledem na rozpočet a obsazení.(12.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace