Prokletí domu Winchesterů

Haunting of Winchester House

Horor

USA, 2009, 86 min

• J*A*S*M

Kdo mi občas zavítá na profil, ten ví, že zkouknu lecjakou hororovou blbost, Haunting of Winchester House jsem ale před necelým rokem s klidem vynechal, neboť působil příliš nezajímavě na to, abych s ním ztrácel čas. Včera jsem si ale povšiml poměrně zajímavě nejednoznačných hodnocení, která se tu u něj objevila, a tak jsem se rozhodl tento rest napravit a přesvědčit se na vlastní oči, zda-li se jedná o nějakou nudnou frašku, či o zapadlej klenot. Dámy a pánové, jaký to šok, jedná se o úplně něco jiného. Haunting of Winchester House je totiž naprostou hororovou špičkou mezi velmi špatnými filmy. Herci hrají příšerně, režie jednoznačně tragická ... ale ten film se tak urputně a intenzivně snaží diváka postrašit - a tolikrát se mu to relativně daří (!!!) - že nad ním nemohu bez slitování zlomit hůl. Tím spíše, že má na duchařinu překvapivě akcí nabytý děj. Celkově to ke zhlédnutí spíše nedoporučuju, ale existují i mnohem nepovedenější snímky.(4.9.2010)

• NostraMovies

Asylum sa vážne neserie a posiela ďalšiu zákernú ranu pod pás všetkým horrorovým fanúšikom.Rovnaká kravina ako Haunting of Whaley House.(24.11.2012)

• sidzej

Keby som si predom nastudoval kto tuto vtakovinu reziroval, usetril by som hodinu a pol premrhaneho zivota. Neskutocny amaterizmus citit zo vsetkych stran- ci uz ide o logiku, postavy, dej, vizualnu stranku, kameru, masky, hudbu ci strih.(11.11.2010)

• lestyna

Tak strašně moc se snažili vyděsit, až to celý bylo k smíchu.Místo, aby budovali aspoň nějakou tu atmosféru ,tak tam místo toho naflákali po celém domě partu rádoby zombie duchů, kteří vypadali přímo směšně.Mimo to ,dva hlavní hrdinové mi byly už od začátku nesympatičtí ,takže dívat se na ně pro mě nebyl žádný med.Snad jediná holčička mi připadala nejnormálnější.Film podle mě postrádal logiku a jakýkoliv smysl.Samá akce a prd z toho,slušně řečeno.(4.7.2012)

• corpsy

Je tu veľmi badateľné, že ide o The Asylum production. Ale predsa, niektoré momenty sú ako z iného súdku. Vyvolajú patričné napätie a majú profesionálny nádych. Možno by sa toto štúdio mohlo obrátiť na hororovú nôtu. Podotýkam, s minimálne tak dobrým kolektívom, ako tu.(9.4.2016)