poster

Prokletí domu Winchesterů

 • USA

  Haunting of Winchester House

Horor

USA, 2009, 86 min

Režie:

Mark Atkins

Scénář:

Mark Atkins

Kamera:

Mark Atkins
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Faustka
  ****

  Niterný neklid, vibrace pulsující tajemným sídlem... Stačí mít otevřené oči. Duchové jsou všude kolem nás. Někdy je můžete cítit jako vítr, jako chlad, jako vlhkou skvrnu na zdi. Takovými a jinými způsoby, o sobě dávají vědět; chápete..(13.9.2010)

 • Chatterer
  *

  Na tomhle filmu si mi líbila asi jen hudba. Jinak celkově hodně slabé.(6.1.2010)

 • darkrobyk
  **

  To byla ale ptákovina...nu, od společnosti Asylum většinou ptákoviny bývají. Jeden si hned vzpomene na Beetlejuice, Karneval duší a řadu dalších o mnoho povedenějších filmů. Závěr je nejen tedy nepůvodní, ale připomíná vyprávění snu, kdy vyprávějící neví jak dál, a tak zazvoní budík. Všechno se dá odpustit, kdyby film člověka chytil a držel. Hudba (Ch.Ridenhour) není špatná, občas i strašidelná, ale bez podpory kamery a scénaře mnoho nezmůže. Otřepané téma strašidelného domu si žádá překvapení, nápad, bizarnost...ani jedno zde nenajdete. A na ducha s pohrabáčem? Cha, cha...(30.7.2011)

 • Tuax
  *

  Podle zdejšího průměru a počtu hodnocení, asi nejpovedenější film Marka Atkinse, ale i tak mi to přilo jako ptákovina. Vizuálně to vypadalo hrozně, na horor si to jen hrálo a to že to má pod záštitou Asylum tak nějak hovoří za vše. Dialogy neměly moc hlavu a patu, herci spíše přehrávali moc se snažili, než že by doopravdy hráli. Vše nabourávalo atmosféru o kterou se tedy tvůrci pilně snažili, leč s tím co předvedli to moc válné nebylo. Díky slušně vypointovanému závěru, který je sice mockrát použitý, ale zde působí docela pěkně a je to asi nejpovedenější věc ve filmu jsem i uvažoval o dvou hvězdách. Jenže jako celek to strašně selhává ve všech směrech, takže nakonec zůstanu u jedné hvězdy. 2/10(18.4.2012)

 • corpsy
  **

  Je tu veľmi badateľné, že ide o The Asylum production. Ale predsa, niektoré momenty sú ako z iného súdku. Vyvolajú patričné napätie a majú profesionálny nádych. Možno by sa toto štúdio mohlo obrátiť na hororovú nôtu. Podotýkam, s minimálne tak dobrým kolektívom, ako tu.(9.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace